Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2013 17:04    #5341
Ja mogę polecić Bayer Leverkusen :)

 caddoc Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013 13:12    #5342
[quote="maYdaY66"]Witam.

Chciałbym się was doradzić jakim klubem zacząć rozgrywkę. FM 12 z najnowszym update dotyczącym składów. Szukam zespołu średniego nic z mocnych, którym mógłbym pograć kilka sezonów. Średnia ilość $ na transfery, cieszyłbym się z jakiegoś mocnego wychowanka, i bardziej wyrównanego składu. Zarząd, który przeważnie zgadza się na moje propozycje, i coś z dobrą szkółką i obiektami, stadion, oby nie za mały :).
Myślałem nad Newcastle, AS Monaco, AS Saint Etienne, Sampdoria, jednak czekam na wasze propozycje. Coś z europy, i myślałem również o grze w MSL, czy jest to ciekawa liga ? Można liczyć na coś innego niż w Europie ?

I jeszcze chciałbym się was spytać o wybór rozgrywki. Wybierając nową grę jest do wyboru lista krajów jakimi mógłbym grać, zawsze zaznaczałem najlepsze ligi Europy z zasadą grywalną jednak czasami na grę musiałem czekać bardzo długo z powodu wczytywania danych. Kompa nie mam za dobrego 1,5gb ramu, 2,8ghz procek... Czy robi to po prostu jakąś różnice ? Bo jak wspominałem wcześniej chciałbym grać kilka sezonów jednym klubem, a może kiedyś przejść do innego na tym samym save.[/quote]

Grałem Saint- Etienne na innym patchu (podejrzewam, że na tym będzie się grało jeszcze lepiej), ale save mi się wysypał. Bardzo przyjemna kariera, masz świetnych młodych zawodników takich jak Zouma, Guilavogui czy Aubameyang. Dobry bramkarz, liga francuska nie ma ograniczeń co do sprowadzania zawodników, ten klub ma historię i fajnie jest zdetronizować PSG.

Ostatnio gram Bayerem Leverkusen na najnowszym patchu i bardzo polecam. Reinartz, Leno, Shurrle, Bender są niesamowici. Kiessling i Rofles to starzy wyjadacze, pierwszy zapewni ci dużo bramek, drugi spokój w środku pola. Poza tym jest jeszcze bardzo utalentowany Toprak, a oglądanie goli w wykonaniu Sidney Sama to czysta przyjemność. Już w pierwszym sezonie możesz walczyć o mistrza, mi zabrakło niestety 3 punktów do zwycięstwa, w drugim nie poszedł sezon ze względu na kontuzje kluczowych graczy, ale w 3 i 4 już Bundesliga padła moim łupem. Finał ligi mistrzów przegrany niestety z Realem Madryt. Zarząd również bardzo chętnie rozbudowuje Ci stadion i bazę treningową/szkółkę, obecnie Bay Arena u mnie ma 50200 miejsc i jest w ponad 99% zapełniony, obecnie staram się ich namówić na nowy stadion :) Jeżeli nie będziesz bardzo rozrzutny to finanse również będziesz miał bardzo dobre, bo mnóstwo kasy dostajesz za prawa telewizyjne i za miejsce w lidze. Jedynym moim problemem jest to, że filar mojej defensywy (Reinartz) szuka nowych wyzwań i już nie udało mi się namówić go na zostanie więc po tym sezonie będę zmuszony go sprzedać.

Z Bundesligi wydaje mi się, że bardzo ciekawą karierą mogłoby być również objęcie Hannoveru (Zieler, Stindl, Rausch, ) lub Monchengladbach (Nordtveit, ter Stegen, Dominguez, Jantschke, Herrmann, De Jong).

 dzium10 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2013 20:58    #5343
No tak nie ten temat, sorry.

Dopiero zaczynam grać po długiej przerwie, ktoś kiedyś próbował grać Rayo ?
W rzeczywistości spisuje się znakomicie.

 luis1892 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 12:36    #5344
Witam. Jakim klubem będzie mi się grało najlepiej:
Nott Forest, AS Monaco, Ol. Marsylia, PSV?
Ogólnie, to szukam klubu z Anglii, Francji lub Holandii i w/w kluby na pierwszy rzut oka wydają się ok.

 Maaarox Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2012
Skąd: Rogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 15:07    #5345
Forest ;)

 kamilm Partyzant

Postów: 513
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 15:11    #5346
Panowie, który zespół wybrać Leeds United, Villareal, AS Monaco, którym zespołem jak się awansuję, i jak z budżetami w pierwszym i w drugim sezonie po awansie Villareal jest zadłuzony tak więc pewnie z finansami nie za wesoło. Jakie poleciacie jeszcze potęfi które spadły do niższych lig, które upadły ?

 Maaarox Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2012
Skąd: Rogów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 17:12    #5347
Nottingham Forest :D

 Grzelo Partyzant

Postów: 1401
Grupa: Ekspert
Dołączył: 14.10.2005
Skąd: Płońsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 19:42    #5348
[quote="chris000"]Ja dotychczas grałem Porto i doszedłem do 2016 roku.
Sprawdziłem w tym roku i znalazłem druzynę SALISBURY, występuje w League 2 (4 liga angielska).
Mają 18mln euro na trasfery i są warci 19mln EURO!.
Zaden klub w 3 lidze angielskie nie jest tyle warty co ten czwartoligowiec!
Zacznę sobie nimi :)[/quote]
Aż sprawdziłem i... nic takiego nie ma. Może ktoś ich przejął i dał takie finanse? U mnie np. było tak, że objąłem Arsenal i miesiąc później zmienił się właściciel. Ten nowy dał na transfery... 1 miliard złotych. :)
legia.com | kgrzelak.salon24.pl

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.03.2013 23:43    #5349
Siema. Mam takie pytanie. Grał ktoś z Was Southamptonem? Bardzo trudno jest się utrzymać w lidze?

 baszczu17 Partyzant

Postów: 105
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2013 08:37    #5350
Ja grałem Southampton i jest dosyć łatwo utrzymać się w lidze , a w następnym sezonie powalczyć o LE. W drugim sezonie otrzymałem od zarządu na transfery prawie 30mln euro. Z przodu masz Lallane,Ramireza,Jay Rodrigueza i Lamberta. Gorzej z obroną.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.