nie działa trening

 hajnol Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.09.2006
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2006, 07:19    Pytanie
Witam wszystkich graczy. Mam pewien problem. Kiedys ściągnąłem sobie "mistrzowski trening", taki w którym wszystkie elementy treningu są nastawione na intensywnia a ogóle obciążenie było na bardzo małe, także efekty tego treningu były super. Jednak jak teraz zacząłem grać od nowa innym klubem to już to nie działa. Robię to samo co wcześniej,"ładuje" ten trening i tym razem jest on taki sam jak zwykły trening, czyli jak poszczególne elementy trenungu mają wysoka intensywnośc to i ogólne obciążenie jest tak samo duże. Czy ktoś mi może pomóc aby znowu ten "mistrzowski trening" działał jak wcześniej? Oczywiście mam oryginalną grę.

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2006 11:36    #10
ale oszust :P

 karo.las Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 256
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2006 16:29    #11
to "mistrzowski trening" dzialajacy na patchu 6.0.3
http://d.tur(...)rar.html

hf

 FOOTBALL TEAM Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.08.2006
Skąd: Zamość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2006 16:02    #12
POWIEM WAM TYLE JADE NA OGÓLNYM====osobiście mam 42 trenerów i mam wszystko po 5 gwiazdek ale to osiągnołem dopiero po 2 sezonie. najpierw nowy kontrakt z duża płaca na pensje a 2 sezon to transfery. :D:D:D powodzenia

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.