Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2013 12:59    #5401
Siema
Szukam klubu, w ktorym moglbym zrobic `polska kolonie`. Oczekuje ciekawej ligi (najchetniej 2 klasa rozgrywkowa) w ciekawym kraju i reputacja taka, zeby bez problemow przychodzili zawodnicy z polskiej ligi. Byloby super, gdyby klub mial calkiem dobrze majace sie finanse.
FM 12 z nowymi skladami.
Wesolych!

 caddoc Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2013 13:07    #5402
[quote="Salim"]Siema
Szukam klubu, w ktorym moglbym zrobic `polska kolonie`. Oczekuje ciekawej ligi (najchetniej 2 klasa rozgrywkowa) w ciekawym kraju i reputacja taka, zeby bez problemow przychodzili zawodnicy z polskiej ligi. Byloby super, gdyby klub mial calkiem dobrze majace sie finanse.
FM 12 z nowymi skladami.
Wesolych![/quote]

Ja widze bardzo dobrego kandydata, FC Nantes, druga liga francuska, wyższa reputacja niż polska liga. Prezesem jest Polak (Waldemar Kita), nie ma ograniczeń co do transferów, tylko nie wiem jak z finansami, możliwe, że bieda.

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2013 13:15    #5403
Wlasnie Ligue 2 mnie najbardziej kusi w tym przypadku :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2013 13:46    #5404
Auxerre, Caen lub bardziej czasochłonne, ale w dłuższej perspektywie wielki projekt - AS Monaco. Ranieri kompletnie sobie tam nie radzi i nim się obejrzy to zawsze siedzą w spadkowej.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2013 16:23    #5405
[quote="czarnyafc"]Klub z 4 bądź niższej ligi angielskiej ( ewentualnie może być też jakaś niska liga hiszpańska), z młodym składem, BEZ DŁUGÓW , prognozowana pozycja od 1 do 15.[/quote]
Real Jaen.

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2013 21:29    #5406
Witam! Mój kolega szuka klubu i piszę w jego imieniu. A więc poszukuje on klubu z ligi niemieckiej, brazylijskiej, holenderskiej, chorwackiej. Zastanawiał się nad Werder Bremą, Schalke 04, Santos, Fluminese, Ajax, FC Twente i Hajdukeim Split. Który z nich byłby najlepszy? Dajcie też swoje propozycje. Klub musi być w pierwszej 10 ligi, mieć dobry skład, nie mieć długów (ew. jakieś minimalne). FM12.

 tuhrotluv Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2013
Skąd: Małogoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2013 22:46    #5407
@Biggi

Dinamo Zagreb
Maribor (słoweńska, ale to blisko Chorwacji)
Vitesse podobno ma dobry budżet - nie wiem, gram tylko 2., 3.,4. czy 5. ligowcami (w zależności od ligi)
Cejle - patrz Maribor
Ludogorets Razgrad - Bułgaria
Lokomotiw Zagreb
NK RIjeka
RNK Split
Inter Zapresic

Sprawdź sobie składy danych drużyn i długi - próbowałem tylko gry w 2 lidze albańskiej, ale dałem sobie spokój po 2 dniach (grałem Lufterari). Ja zwykle gram drużynami z niższych, słabych lig (np. manifestowa Wierna - 3 liga, Lufterari - 2 liga albańska czy Quevilly - 3 liga francuska).
Tuhrotluv - najwolniej grający menedżer w historii Football Managera.

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2013 23:03    #5408
[quote="tuhrotluv"]@Biggi

Dinamo Zagreb
Maribor (słoweńska, ale to blisko Chorwacji)
Vitesse podobno ma dobry budżet - nie wiem, gram tylko 2., 3.,4. czy 5. ligowcami (w zależności od ligi)
Cejle - patrz Maribor
Ludogorets Razgrad - Bułgaria
Lokomotiw Zagreb
NK RIjeka
RNK Split
Inter Zapresic

Sprawdź sobie składy danych drużyn i długi - próbowałem tylko gry w 2 lidze albańskiej, ale dałem sobie spokój po 2 dniach (grałem Lufterari). Ja zwykle gram drużynami z niższych, słabych lig (np. manifestowa Wierna - 3 liga, Lufterari - 2 liga albańska czy Quevilly - 3 liga francuska).[/quote]

A co do klubów, które wymieniłem, czyli Werder Brema, Schalke 04, Santos, Fluminese, Ajax, FC Twente i Hajduk Split to który najbardziej polecacie? Bo te co wymienił tuhrotluv są trochę za słabe jak na wymagania kolegi. Możecie dać jeszcze propozycję z lig niemieckiej, brazylijskiej, holenderskiej klubów z pierwszej 10.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.03.2013 o godz. 23:05

 Majnys Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączyła: 17.05.2012
Skąd: Lubin/Hull
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2013 00:35    #5409
tutaj macie ten link do database z zawodnikami bez kontraktow.

http://www.media(...)594j0zf6

 caddoc Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.03.2013 00:58    #5410
[quote="Biggi"][quote="tuhrotluv"]@Biggi

Dinamo Zagreb
Maribor (słoweńska, ale to blisko Chorwacji)
Vitesse podobno ma dobry budżet - nie wiem, gram tylko 2., 3.,4. czy 5. ligowcami (w zależności od ligi)
Cejle - patrz Maribor
Ludogorets Razgrad - Bułgaria
Lokomotiw Zagreb
NK RIjeka
RNK Split
Inter Zapresic

Sprawdź sobie składy danych drużyn i długi - próbowałem tylko gry w 2 lidze albańskiej, ale dałem sobie spokój po 2 dniach (grałem Lufterari). Ja zwykle gram drużynami z niższych, słabych lig (np. manifestowa Wierna - 3 liga, Lufterari - 2 liga albańska czy Quevilly - 3 liga francuska).[/quote]

A co do klubów, które wymieniłem, czyli Werder Brema, Schalke 04, Santos, Fluminese, Ajax, FC Twente i Hajduk Split to który najbardziej polecacie? Bo te co wymienił tuhrotluv są trochę za słabe jak na wymagania kolegi. Możecie dać jeszcze propozycję z lig niemieckiej, brazylijskiej, holenderskiej klubów z pierwszej 10.[/quote]

Wspomniane Vitesse, Monchengladbach, Hannover, skoro zastanawia się nad Schalke to o podobnej reputacji jest Bayer Leverkusen, który bardzo polecam, wiele zawodników, którzy stają się bardzo dobrzy na swoich pozycjach.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.