Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2013 07:15    #5431
[quote="sebastiano399"]Witam po świętach. Mam 2 pytania:
1. Czy ktoś z was grał tymi klubami: Sporting Lizbona, Everton, Feyenoord w edycję FM 2011, 2012 lub 2013? Jeśli tak to proszę o linki do tych karier, komentarze lub PW. Chodzi mi o Wasze spostrzeżenia z rozgrywki tymi klubami, co się działo w lidze, jakie perspektywy są przed tymi klubami? Chciałby rozpocząć nową rozgrywkę którymś z tych klubów.
2. Wybierając któryś z tych klubów chciałbym, spróbować rozgrywki polegającej na graniu obecnymi zawodnikami oraz wykorzystaniu szkółki. Czy ktoś z Was tak grał w ten sposób, niekoniecznie tymi klubami?[/quote]

Ponawiam o inne opinie

 czez Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2011
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2013 11:33    #5432
Witam. Poszukuję klubu, który zajmie mnie na długie sezony. Najlepiej żeby:
- nie był z najlepszych lig (Anglia, Francja, Niemcy, Hiszpania), jak już to z niższych lig tych krajów,
- nie może być najlepszym klubem swojej ligi,
- miał dobrą kondycję finansową (bogatym klubem tez nie pogardzę :D )
Z góry dziękuję za pomoc :)

 czez Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.08.2011
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2013 13:25    #5433
[quote="sebastiano399"][quote="sebastiano399"]Witam po świętach. Mam 2 pytania:
1. Czy ktoś z was grał tymi klubami: Sporting Lizbona, Everton, Feyenoord w edycję FM 2011, 2012 lub 2013? Jeśli tak to proszę o linki do tych karier, komentarze lub PW. Chodzi mi o Wasze spostrzeżenia z rozgrywki tymi klubami, co się działo w lidze, jakie perspektywy są przed tymi klubami? Chciałby rozpocząć nową rozgrywkę którymś z tych klubów.
2. Wybierając któryś z tych klubów chciałbym, spróbować rozgrywki polegającej na graniu obecnymi zawodnikami oraz wykorzystaniu szkółki. Czy ktoś z Was tak grał w ten sposób, niekoniecznie tymi klubami?[/quote]

Ponawiam o inne opinie[/quote]

Z tych klubów grałem Feyenoordem w FM 2013. Ciekawy zespół, zdolni zawodnicy dobre perspektywy, ale po pewnym czasie gra staje się za łatwa i już tak nie wciąga. Co do grania obecnym składem i wykorzystywaniem szkółki to bardzo dobry sposób. Od dłuższego czasu gram właśnie w ten sposób i największą zaletą tego systemu jest zgranie zespołu. Można w ten sposób zarobić całkiem niezłą kasę. Nie wydaje się przecież kasy na nowych zawodników, a zawsze można obecnych trochę podszkolić i wycisnąć za nich dobry grosz. Polecam ten sposób prowadzenia zespołu. Uśmiech

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2013 13:49    #5434
Odnosnie Fma12 to polecam gre w 3 Bundeslidze zespołem KARLSRUHE!
Bardzo fajny skladzik. Co prawda na transfery cale 0 euro dostaniemy ale to nie przeszkodza bo sklad jest duży.

W Angli polecam QPR..Moim zdaniem jest troche przykoksowany ten zespoł, a remy strzela siate za siata,ale mozna fajnie sie wkrecic.

 barste Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Czarnków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2013 14:28    #5435
[quote="czez"]Witam. Poszukuję klubu, który zajmie mnie na długie sezony. Najlepiej żeby:
- nie był z najlepszych lig (Anglia, Francja, Niemcy, Hiszpania), jak już to z niższych lig tych krajów,
- nie może być najlepszym klubem swojej ligi,
- miał dobrą kondycję finansową (bogatym klubem tez nie pogardzę :D )
Z góry dziękuję za pomoc :)[/quote]
Anzi mahaczkała? spełnia wszystkie warunki;p

 barste Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Czarnków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2013 14:50    #5436
I ja z kolei chciałbym zacząć w którejś z najniżsych lig po update w planach mam Francje, Anglie, Japonie, i holandie...które z tych byście polecali?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2013 15:22    #5437
@Czez

Zaglebie Lubin, Braga, Pacos Ferreira pasuje?

 Szelbi9112 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 00:05    #5438
Hey czy jak graliscie Lazio , Romą , Napoli , Fiorentina w Fm13
Udało się zbudować nowy stadion
Jeżeli tak to pytanie w którym sezonie ?

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 14:59    #5439
Panowie, krótkie pytanie - Bayer Leverkusen, czy Schalke 04? Chcę dać temu bublowi, FM 13, jeszcze jedną szansę:P Jak wygląda rozgrywka w Niemczech? Da się tam sprowadzić jakieś gwiazdy, czy wszystko zarezerwowane jest dla Bayernu Monachium?
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 chris000 Partyzant

Postów: 287
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2013 15:34    #5440
Tomas Bubel?
Jemu chcesz dac szanse?
Ja zawsze z nim rozwiazywalem kontrakt, bo to taki CIENIAS, że nawet za darmo nikt go nie chciał...

Leverkusen ciekawszy klub, bo Schalke ma olbrzymie długi

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.