KIm ty grac

CeNdRuŚ Proletariat

0
10.08.2006, 15:22    Pytanie
POmocy legią gralem 3 se zony mialem format i zapomnialem nagrac sobie savea na plytke i teraz znudzila mi sie polska liga pomocy kim tu grac a niechce grac takimi klubami ja chelsea czy milan lub barca:)

 rinho Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2006
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2006 15:26    #1
Odwieczny problem każdego efemaniaka :) Zacznij Widzewem. Albo SC Pfullendorf. Albo NEC Nijmegen. Albo Cambridge United. Albo Koroną Kielce. Albo FC Myszobór Średniawy...

Post pomocny

forzaragazzi Proletariat

0
10.08.2006 15:38    #2
Zagraj najsłabszymi czyli np druzyna z natiowide south/north

Post pomocny

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2006 15:46    #3
albo A.C F.C AS Real Graj nami United

Post pomocny

 AdrianMmz Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2006
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2006 16:42    #4
Zagraj sobje lige belgiska Beevern to jest kandydat do spadku polecam bo ja teraz gram tym klubem jak bys gral to zaznacz sobje polska lige w dodatkowych panstawach to bedziesz mial duzo wzmocnien do tego zespolu

Post pomocny

 AdrianMmz Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2006
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2006 17:13    #5
Beveren*

Post pomocny

 pawelk150 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2006
Skąd: Koscierzyna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2006 18:29    #6
vauxall motors, gram nimi i juz jestem w coca cola league two. A na poczatku sa kandydatem do spadku w natiowide south

Post pomocny

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2006 02:56    #7
Palenie albo picie wybór należy do ciebie. Zamiast specjalnych programów do losowania drużyn polecam coś innego. Wyciągnij atlaj i na chyby trafił połóż gdzieś palec. Tym sposobem możesz wybrać sobie fajną drużynę. Poważnie mówię.

Post pomocny

CeNdReK Proletariat

0
11.08.2006 04:26    #8
dzieki wszystkim ja osobiscie gram nottingam forrest:)

Post pomocny

Fanatyki Proletariat

0
11.08.2006 17:05    #9
Zagraj sobie w drugiej lidze Rosyjskiej. Super klimat. Połowa drużyn to klubu czysto amatorskie, także wyniki po 7-0 sa na porzadku dziennym. Jest też grupa drużyn bogatych np. Terek Grozny, Fakieł, Kubań, które walczą o awans. I grupa teamów średnich np. Chimki, Orzeł czy DYNAMO MACHACZKAŁA. Polecam grę tą ostatnią drużyną. Przy odrobinie szczęścia i pomyslunku można wywalczyć awans już w pierwszym sezonie (na półmetku jestem trzeci ze stratą 3 ptk. do Tereka i 5 do drużyny Kubań). Ale jest to cholernie trudne bo drużyna znacząco odstaje od tych czołowych, a zdobywca 2. miejsca gra w barażach. A pierwsza liga to już BAJKA finansowa. POLECAM gre w drugiej lidze rosyjskiej.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.