Strona

Liga Mistrzów

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2013 22:40    #221
MA-SA-KRA!!! Dortmund! :D HAHAHAHA :D:D:D

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2013 22:45    #222
Nie ogarniam co Malaga zrobiła. Dała się wydupczyć, jeszcze sobie nawet dupy posmarowali co by lżej było Borussi. Dwie bramki wpakowali im identyczne. Nie wiem na prawdę co się stało. Szkoda, byłem za Hiszpanami.
I szkoda braku czerwonka dla Schmelzera.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.04.2013 o godz. 22:54

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2013 23:01    #223
No to Lewy sobie poprawi znowu statystyki do podium "złotego buta"

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2013 23:11    #224
A co sądzicie o "grze" Realu? Bo jak dla mnie (jako kibica Królewskich) tragedia, jakiej dawno nie widziałem. Varane dziś najsłabszy mecz odkąd broni barw Królewskich, Arbeloa także (ale i tak gorzej, po to się wchodzi na boisko żeby podawać piłki rywalom i dostać debilną [bo nie da się tego inaczej określić] czerwoną kartkę?). Naprawde cienko di Maria (tyle co jedno dośrodkowanie z głowy rywala zdjęte), Ozil także poniżej krytyki, Higuain to ruchomy strach na wróble z rozłożonymi rękami co to czasem wyskoczy do centry. Środek pola też bez szału, tyle co Fabio, Ronaldo i Benzema zagrali na swoim dobrym poziomie. Jeśli Real ma sobie pozwolić na takie pseudo-granie w jakimkolwiek meczu LM, w jakim jeszcze weźmie udział, to pobije ich zespół u-23 BVB, Bayernu albo 3-cia drużyna Barcelony.
Wielka szkoda Malagi, ale słyszałem że straszliwie dali pewnej części ciała, więc nie będę się uskarżał, choć podobno był spalony. Oby jutro powalczyło Juve (choć bez Vidala będzie chyba lipa). Na PSG raczej nie liczę, bo albo pomogą sędziowie (tak przy okazji - kto jutro biega tam z gwizdkiem?) albo Paryżanie znowu narobią w pampersa (jak AC Milan).
Jakieś typy półfinałowe ?

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2013 23:29    #225
[quote="buczek93"]A co sądzicie o "grze" Realu? Bo jak dla mnie (jako kibica Królewskich) tragedia, jakiej dawno nie widziałem. Varane dziś najsłabszy mecz odkąd broni barw Królewskich, Arbeloa także (ale i tak gorzej, po to się wchodzi na boisko żeby podawać piłki rywalom i dostać debilną [bo nie da się tego inaczej określić] czerwoną kartkę?). Naprawde cienko di Maria (tyle co jedno dośrodkowanie z głowy rywala zdjęte), Ozil także poniżej krytyki, Higuain to ruchomy strach na wróble z rozłożonymi rękami co to czasem wyskoczy do centry. Środek pola też bez szału, tyle co Fabio, Ronaldo i Benzema zagrali na swoim dobrym poziomie. Jeśli Real ma sobie pozwolić na takie pseudo-granie w jakimkolwiek meczu LM, w jakim jeszcze weźmie udział, to pobije ich zespół u-23 BVB, Bayernu albo 3-cia drużyna Barcelony.
Wielka szkoda Malagi, ale słyszałem że straszliwie dali pewnej części ciała, więc nie będę się uskarżał, choć podobno był spalony. Oby jutro powalczyło Juve (choć bez Vidala będzie chyba lipa). Na PSG raczej nie liczę, bo albo pomogą sędziowie (tak przy okazji - kto jutro biega tam z gwizdkiem?) albo Paryżanie znowu narobią w pampersa (jak AC Milan).
Jakieś typy półfinałowe ?[/quote]

Nie wiem co sądzić o grze Realu (któremu notabene też kibicuję) bo meczu nie widziałem, ale wiadomo nie od dziś, że w Turcji gra się ciężko a Galatasaray nie jest jakimś słabym klubem, powalczyli o honor u siebie. Real zgubiła chyba ta spora zaliczka z pierwszego meczu, gdzie już wszystko w kwestii awansu się rozstrzygnęło praktycznie, potem na 1-0 strzelił Ronaldo to mogli się rozluźnić.

No a Borussia jako typowo niemiecki klub powalczyła do końca o awans i ten awans wywalczyła.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.04.2013 o godz. 23:31

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2013 23:39    #226
Real zagrał jak wszystkie mecze w tym sezonie na wyjeździe, gzie nie ciążyła na nich presja. Dokładnie tak samo grają w La Lidze na wyjazdach, tylko że przeciwnicy słabsi to takich wyników nie ma. Ja wynikiem nie byłem zaskoczony, ale opierdziel od Mou powinni dostać ;)
Jesteśmy tu aby pomagać...

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2013 23:43    #227
Ja się dziwie, że Mourinho ma jeszcze do nich nerwy. Przecież to czasem tasak się w kieszeni otwiera jak się widzi takie g (bo to trzeba nazywać po imieniu) tylko dlatego, że wysoko wygrali pierwszy mecz. Na takie granie moim zdaniem mogą sobie pozwolić drużyny amatorskie, a nie zdobywca dziewięciu Pucharów Europy. Gdybym ja biegał w takiej koszulce, to do pożygu ze zmęczenia, a nie że pierwszy mecz się staram, drugi przetruchtam. Czuję po rewanżu niesmak, mam nadzieję, że go zmyją grając dobrze w półfinałach (obydwu, nie jednym) i finale.

 zetkaiii Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 414
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2013 23:52    #228
Szczerze, to dzisiaj jak dzisiaj. Mało ważne. Ale gdyby nie odpuszczali w La Lidze to teraz było by już 1. miejsce... Grają na stojąco (bo i tak przecież coś wpadnie), masakra...
Jesteśmy tu aby pomagać...

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2013 00:01    #229
Mnie brakuje zespołu, który albo dominuje, jak kiedyś Barca, albo pokazuje wolę walki i awansuje dzięki temu. Nie licząc BVB takiego czegoś w tej edycji nie widzę.

A zaproponowali Ci kontrakt w Realu? Nie? No ciekawe dlaczego. Korzym też jedzie na woli walki i dzięki temu ma opinię walczaka. Bo już opinii skutecznego napastnika nie. Ta generacja nie wygrała 9 Pucharów Mistrzów. Mou ma mieć dość? Kto odpowiada za ich nastawienie i końcowy wynik? Trener. On kompletnie nie pasuje do Realu. Nie ma pojęcia o panujących zasadach w hiszpańskim futbolu i roli socios w klubach. Jeśli kibice chcą Ikera to on ma grać, a Mou chciałby być ważniejszy. Bardzo się cieszyłem, jak przychodził. Teraz czekam na jego odejście. Na wejście Guardiola zrobił z Realu gówno. Teraz ośmieszył go Vilanova. Okej, wygrał co nieco ostatnio z Barcą, ale nawet gdyby prowadził ich Vilanova... to te wyniki nie mają żadnego znaczenia. Barca zdeklasował Real i kompletnie go ośmieszyła. Coraz częściej myślę, że poprzedni tytuł to szczęście i zadyszka Barcelony, a nie pokaz klasy Mourinho. Mam nadzieję, że Barca nie trafi w LM na BVB tylko tradycyjnie na Real i on w końcu z Mou pokaże ile jest wart. W meczu o wielką stawkę. Szkoda też, że Mourinho nie dał szansy żadnemu młodemu. Przynajmniej można by się pocieszać, że młodzi, uczą się...

Marzy mi się finał Realu z BVB lub Barcą. Brakuje mi w futbolu pasji, walki, emocji. Czy to powróci?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Karpikos Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.03.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.04.2013 00:24    #230
Real zagrał tragiczne...W pewnym momencie przypomniał mi sie mecz Milan - Deportivo pare ładnych lat temu. Milan po wygranej u Siebie 4:1 pojechal tez chyba zbyt pewny siebie i dostal w La Coruni 4:0. Mam nadzieje ze sie ockna,bo tez im kibicuje mocno!!!!

Cl dl BVB...no cóż fart fart fart tyle moge powiedziec! Chcociaz widac bylo ze im zależy na tym zwyciestwie.
Szkoda ze piekny sen Malagi sie konczy,gratulacje dla tej druzyny,ktory nie bedzie mogla wystepowac przez najblizsze pare lat w ogole w pucharach.BRAWO BRAWO!

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.