Strona

Liga Mistrzów

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 16:13    #251
Patrząc na półfinałowe pary w LM sądzę, że UEFA dobrze ustawiła to losowanie i mam nadzieję, że Bayern pokaże tym pajacom z Barcelony, gdzie jest ich miejsce - t.j. u Leo Messiego na podnóżku - podobnie jak mam nadzieję, iż Real wyślę z powrotem Borussie tam gdzie ich miejsce - t.j. na futbolowe peryferia. Życie bywa pokrętne - przy odrobinie szczęścia nawet taka zbieranina europejskich przeciętniaków jak BVB może zagrać w półfinale LM.;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 18:45    #252
[quote="tts0"]Patrząc na półfinałowe pary w LM sądzę, że UEFA dobrze ustawiła to losowanie i mam nadzieję, że Bayern pokaże tym pajacom z Barcelony, gdzie jest ich miejsce - t.j. u Leo Messiego na podnóżku - podobnie jak mam nadzieję, iż Real wyślę z powrotem Borussie tam gdzie ich miejsce - t.j. na futbolowe peryferia. Życie bywa pokrętne - przy odrobinie szczęścia nawet taka zbieranina europejskich przeciętniaków jak BVB może zagrać w półfinale LM.;)[/quote]

Czyżby Cie bolało, że klub który nie jest pompowany z petrodolarów może dojść do 1/2 CL? Nie wiem czy BVB miało odrobinę szczęścia, bo jak na razie nikt ich jeszcze w CL nie pokonał, a za rywali nie miał byle kogo.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 melonman Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Skąd: Krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 19:40    #253
UEFA znowu sie nastawila na final Barca-Real. Kasa musie sie zgadzac, ale to juz jest bardziej niz podejrzane ze znow unikaja siebie w polfinalach i graja mecze rewanzowe na wlasnych boiskach.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 19:46    #254
Bo to jest jeden wielki wałek:D Oraz Real by przegrał z bayernem.
Kasa najważniejsza.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.04.2013 o godz. 19:48

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 melonman Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2012
Skąd: Krakow
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 20:10    #255
Mi jednak taki uklad odpowiada. Nie strawil bym chyba jescze dwoch El Classico w tydzien.

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 20:37    #256
akurat druzyny w polfinalach byly takie, ze ludzie widzieliby spisek w kazdym losowaniu. teraz jest, ze pojedynki hiszpansko-niemieckie bo wieksza ogladalnosc. niektorzy jecza, ze ustawione bo final ma byc hiszpanski. losowanie byloby inne to by zaczeli jeczec ze ustawione zeby nie dopuscic do hiszpanskiego/niemickiego finalu itp itd...

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2013 20:59    #257
@Falcon

Absolutnie nie boli mnie to co pompuje się lub nie w Borussie Dortmund. Po prostu uważam tą drużynę za zbiorowisko przeciętniaków - coś na kształt FC Porto z czasów Mourinho, które nawet wygrało LM, ale później karierę z tej drużyny zrobili nieliczni. I z BVB będzie podobnie!;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 tts0 Partyzant

Postów: 568
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2013 22:47    #258
Nareszcie upadł mit wielkiej Barcelony, a konkretnie mit najcudowniejszej piłkarskiej akademii - La Masia. Dzisiejszy mecz skłonił mnie do przeanalizowania kadr obu zespołów i stwierdzam z niekrytą satysfakcją, że od jutra owa najcudowniejsza piłkarska akademia powinna zmienić nazwę z La Masia na La Mierda:P Bayern(podobnie jak większość czołowych zespołów w Europie) ma przynajmniej dwa razy lepszą kadrę od Barcelony. Dlaczego? A no dlatego, że ma do dyspozycji ponad 20 równorzędnych piłkarzy i to piłkarzy na bardzo wysokim poziomie, podczas gdy Barcelona nie ma ich nawet 11, a ławka rezerwowych wzbudza jedynie śmiech i politowanie. Można się podniecać, że Barca może wystawić 25 wychowanków, tylko co z tego skoro te "talenty" są g*wno warte?;)
"Jeszcze kiedyś powiesimy ostatniego d***kratę na kiszkach ostatniego socjalisty! "

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2013 23:07    #259
Szczerze to zdziwil mnie ten wynik, sadzilem, ze Barcelona postawi jednak ciezsze warunki klubowi ktorego bardzo nie lubie :P Ale jutro Real rozwali Borussie i w finale Bayern polegnie. Swoja droga ciekawi mnie ilu "kibicow" straci Barcelona po dzisiejszym meczu i ilu z nich zacznie kibicowac Bayernowi xD

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2013 23:39    #260
Nie będę hejcił - nie przepadam ani za Barceloną, ani też za Bayernem - ale ucieszył mnie ten wpiedol :).
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.