Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.04.2013 12:30    #5511
[quote="Darren24"]Wlasnie skonczylem kariere Legia i zastanawiam sie nad nizszymi ligami z Anglii.Gral ktos i moze polecic jakis klub?Zeby bylo tak jak u kolegi wyzej,spory stadion,troche hajsu na rozkrecenie i ogolnie klub z aspiracjami do awansu.Nie faworyt ale zeby mozna bylo z tym klubem powalczyc o awans.[/quote]

Dover Athletic, fajna paka stadion jeden z wiekszych. Blue Square Bet South. Sparingapartnerzy z Belgii (bo maja niby blizej niż do klubow angielskich). Jeden z kandydatow do awansu.

 wietnam Partyzant

Postów: 75
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2013 21:18    #5512
Witam.

Szukam klubu z którego w kilka lat mógłbym stworzyć potęgę. Coś jak BVB w chwili, kiedy przejmował ją Klopp. FM13.

 Kemawir Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2013 21:29    #5513
Sociedad.

 Smiglo Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2013 18:08    #5514
Polecam Gladbach i Southampton. W Sotonie masz chyba 10mln na transfery, młody skład, Ward Prowse, Clyne, Shaw którzy za kilka lat będą stanowić o sile zespołu i oczywiście wspaniały Gaston Ramirez :) Ja w 1 sezonie kupiłem na skrzydło tylko Wellingtona Nema i zająłem 6 miejsce. Teraz mam 2 sezon, wymieniłem obronę i wygrałem 2:1 z United pierwszy mecz w lidze. w 4-5 sezonów można z nich zrobić mistrza Anglii i zespół walczący o wygranie LM. Gladbach też młody skład, ale trochę trzeba poczekać, bo masa piłkarzy 18-19 letnich z potencjałem 4 i 4,5* i 500tyś na transfery. Trzeba ich z długu wyciągnąć.

 Kamil Cierniak Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2012
Skąd: Polkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2013 19:33    #5515
siema, ja zastanawiam sie, ponieważ nigdy tak nie grałem dłużej niż dwa miesiące (w grze) zawsze grałem takimi średniakami czy zespołami ciut lepszymi, ale teraz chciałbym spróbować zagrać jakąś potengą, być takim Mourinho. chciałbym drużyne, która ma mega dużo kasy na transfery (najlepiej już w pierwszym okienku) do tego co roku jest faworytem do LM jak i do swojej ligi... coś al'a Real, Barca, PSG, Chelsea itp... nie mogę się na żaden zdecydować, więc czekam na pomoc, który lepszy i dlaczego

 oleinar Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2013 19:39    #5516
Witam. Jaką reprezentacją polecacie grać w FM-a? Nie chodzi mi tu o drużynę pokroju Hiszpanii, a nawet taką jak Belgia. Wolałbym raczej żeby była to średnia/słaba drużyna najlepiej z poza Europy, choć nad Europejskimi też się zastanowię. Gram w FM 13.

 Smiglo Partyzant

Postów: 102
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2011
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2013 19:46    #5517
Polecam PSG. Jeszcze trochę tam do zrobienia jest i przyjemnie się gra. Tylko ograniczenie dotyczące UE jest do dupy... Nie można sobie fajnych brazylijczyków ściągać :(

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2013 21:23    #5518
[quote="oleinar"]Witam. Jaką reprezentacją polecacie grać w FM-a? Nie chodzi mi tu o drużynę pokroju Hiszpanii, a nawet taką jak Belgia. Wolałbym raczej żeby była to średnia/słaba drużyna najlepiej z poza Europy, choć nad Europejskimi też się zastanowię. Gram w FM 13.[/quote]

Nie gralem nimi ale polecam Czarnogore. Poza tym zawsze na czasie jest Anglia...chyba ze lubisz dluzsze wyzwania to San Marino.

Milej gry zycze ;)

 Morethri Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2013 22:03    #5519
[quote="Kamil Cierniak"]siema, ja zastanawiam sie, ponieważ nigdy tak nie grałem dłużej niż dwa miesiące (w grze) zawsze grałem takimi średniakami czy zespołami ciut lepszymi, ale teraz chciałbym spróbować zagrać jakąś potengą, być takim Mourinho. chciałbym drużyne, która ma mega dużo kasy na transfery (najlepiej już w pierwszym okienku) do tego co roku jest faworytem do LM jak i do swojej ligi... coś al'a Real, Barca, PSG, Chelsea itp... nie mogę się na żaden zdecydować, więc czekam na pomoc, który lepszy i dlaczego[/quote]
PSG w pierwszym oknie transferowym ma dużo kasy, ale później jest już gorzej. Jednak sprzedając graczy możesz sobie mocną pakę zrobić.
Ja w PSG miałem Vidala, Parejo, Cavaniego, Rossiego, Sigurdsona, Jovetica więc i Ty się zastanów nad grą w tym klubie

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 25.04.2013 o godz. 22:04

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2013 12:10    #5520
Ja też postanowiłem się zrelaksować przy FM 13. Najlepiej czuje się w lidze Francuskiej więc padło na PSG. Z plusów dużo kasy i dobre fundamenty pod budowę świetnego składu. Minusy to cienki środek pola i konieczność wygrania czegoś, żeby zawodnicy przestali Cię nie lubić. Pastore gra jak łachmyta, Lavezzi jak mu się zachce, Ibrahimovic fatalnie reaguje na krytykę. Tak na prawdę moją dobrą grę ciągną świetni obrońcy i nowe nabytki.
Na środekj przyszedł Andrea Poli, Henrik Mkhitaryan, Lars Bender i Leon Goretzka - każdy z nich radzi sobie świetnie, wspiera ich Verrati którego jako jedynego "zastanego" zawodnika środka pola uwzględniam w swoich planach.
Boki obrony nie należą do najlepszych więc kupiłem Santona i zaklepałem transfer Corchi po sezonie.
Na bokach pomocy grają Pastore i Lavezzi, a w odwodzie zakupieni Redmond i Allione (dwaj ostatni radzą sobie lepiej niż ich starsi i lepiej rozwinięci koledzy, zwłaszcza Redmond). Atak to chyba najmocniejszy punkt zespołu bo na miejsce Ibrahimovica czekają Moura z Ongendą.
Ogólnie jest co robić i miło mieć sporo kasy na swoją wizję budowy drużyny. Szkoda tylko, że prezesi nie uważają zakupu Bendera, Poliego i Mkhitaryana za "głośne transfery" i nie są z tego faktu zadowoleni. Ale póki wygrywam jest spoko. Tylko poczatki były ciężkie, kilka smutnych porażek na poczatku sezonu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.04.2013 o godz. 12:11

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.