Oceny pomeczowe

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2013, 17:21    #1
Jak wiadomo w Fm są noty które zmieniają się podczas meczu zależnie od sytuacji boiskowej i są też noty "do przerwy " i pomeczowe. Dawane są one od 1 do 10 (wiadomo 1 dno 10 super ekstra fiku miku ) Moje Pytanie jest następujące jak Wy oceniacie swoich zawodników po tych notach : np : 1 - 5 dno 6 żenujący 7 poprawnie 8 ok 9 świetnie 10 super.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2013 18:10    #2
U mnie - i pewnie nie tylko - sporo zależy od pozycji, tzn. od moich trzech atakujących oczekuję lepszych not niż np. od defensywnego pomocnika, który jak wiadomo ma małe szanse na wyróżnienie się jakąś asystą czy golem, a jego głównym zadaniem jest odbiór i szybkie odegranie ;) Dlatego jeśli np. defensywny pomocnik i napastnik zdobywają po '8.0' to jestem dużo bardziej zadowolony z pracy tego pierwszego.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2013 19:00    #3
Ja teraz mam przypadek gościa. Środkowy obrońca, staty na poziomie światowym, a w każdym prawie meczu ma 6.9. A co ciekawe zawsze kto gra z nim ma ocenę wyższą, zazwyczaj 7.0. Najlepsze w tym jest to, że gra tak samo jak jego partner. Nie popełnia błędów itd. Ale kurcze tylko raz na około czterdzieści meczów osiągnął średnią wyższą niż 6.9. Oceniam go, oglądając jego zachowanie na boisku. W jego przypadku na ocenę się nie patrzę, bo zwyczajnie nie odzwierciedla rzeczywistości :D

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2013 19:17    #4
6,9 to jest normalny mecz bez wybicia sie poza przecietnosc.
Obroncy mający od 7 do 8 oznaczaja że rywale ladnie nacierali ale sie obs..li ;)
Bramkarz z nota >7 oznacza ze wybronil duzo strzalow.
Napastnicy i pomocnicy z ta notą oznaczaja albo bramke albo asyste albo dobre rozgrywanie pilki.
Wiadomo, hattrick asysty kumulowane oznaczaja wyzsza ocene no chyba ze gol po karnym i slabym meczu to ocena jest ok. 6.9 ;)

wszystko ponizej 6.9 oznacza ze pilkarz zamulal, stracil pilke i stracilem przez to bramke, wybijal na oslep, nie strzelil "100" itd. Ostatnio coraz rzadziej na szczescie sie to zdarza ;) Czasami

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2013 19:20    #5
[quote="lucasfcinter"]Ja teraz mam przypadek gościa. Środkowy obrońca, staty na poziomie światowym, a w każdym prawie meczu ma 6.9. A co ciekawe zawsze kto gra z nim ma ocenę wyższą, zazwyczaj 7.0. Najlepsze w tym jest to, że gra tak samo jak jego partner. Nie popełnia błędów itd. Ale kurcze tylko raz na około czterdzieści meczów osiągnął średnią wyższą niż 6.9. Oceniam go, oglądając jego zachowanie na boisku. W jego przypadku na ocenę się nie patrzę, bo zwyczajnie nie odzwierciedla rzeczywistości :D[/quote]


To znaczy ze on nie ma co robic w meczu. Ja mialem obroncow co lapali 8.2 czyli rywal atakowal a ja przerywalem mu akcje, moze masz zbyt slabych rywali i nie atakuja cie tak czesto jak mnie ;)

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.04.2013 19:57    #6
[quote="myfunnygame"][quote="lucasfcinter"]Ja teraz mam przypadek gościa. Środkowy obrońca, staty na poziomie światowym, a w każdym prawie meczu ma 6.9. A co ciekawe zawsze kto gra z nim ma ocenę wyższą, zazwyczaj 7.0. Najlepsze w tym jest to, że gra tak samo jak jego partner. Nie popełnia błędów itd. Ale kurcze tylko raz na około czterdzieści meczów osiągnął średnią wyższą niż 6.9. Oceniam go, oglądając jego zachowanie na boisku. W jego przypadku na ocenę się nie patrzę, bo zwyczajnie nie odzwierciedla rzeczywistości :D[/quote]


To znaczy ze on nie ma co robic w meczu. Ja mialem obroncow co lapali 8.2 czyli rywal atakowal a ja przerywalem mu akcje, moze masz zbyt slabych rywali i nie atakuja cie tak czesto jak mnie ;)[/quote]

O kurdę, z tej strony na to nie patrzałem:D W sumie to logiczne co mówisz:)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.