Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Darren24 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 08:40    #2
[quote="Jacko"]Ja polecam Notts County. Dobry skład. Jest też młoda gwiazda. Po awansie też kilka milionów na transfery powinno być.[/quote]
To tak tylko jakby kogos interesowalo.Awansowalem Notts County w pierwszym seoznie do wyzszej ligi i dostalem 500 tysi na transfery.Myslalem ze bedzie cos ok 2-3 mln no ale co zrobic.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 10:01    #3
[quote="Gigliati"]Spróbuj Truro City[/quote]

Jeszcze jakiś pomysl. Faktycznie ten klub jak gralem na jakims z save'ow to zaliczyl moze 4 pkt w sezonie Oczy ciekawy pomysl. Nie koniecznie musi byc to liga europejska.

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 11:09    #4
Mam kilka pytań odnośnie lig azjatyckich i nie tylko :

- Czy jest jakiś dodatek dodający kluby katarskie itd ?

- Czy fajnie się gra ligę Chińską, Koreańską itd ?

- Czy ktoś z was wygrał ligę mistrzów azji bądź oceanii ? jakie są dochody i prestiż ?

- Czy zawodnicy z Europy chętnie przeniosą się do lig typu Katar czy Azja ?

 kowalczyk Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2010
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 11:13    #5
Mogę Ci pomóc w pierwszym myślniku.
Liga Kataru: http://www.fm-ba(...);id=7170

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 11:16    #6
Dzięki to znam ale chyba nie będę mieć aktualnych transferów. A szkoda. A co do Lig Mistrzów innych kontynentów ktoś może mi powiedzieć co i jak ?

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 11:20    #7
[quote="myfunnygame"]Z kolei ja mam pytanie: jakim klubem rozpoczac rozgrywke w "13" zeby miec ciezko z wygrywaniem seriami/awansowaniem rok po roku wyzej/klub z problemami niskim morale/jakas konieczna wyprzedaz ze wzgledu na dlugi? Moze klub, z ktorym mieliscie najwiekszy problem by ujarzmic zapedy pilkarzy.

Troche nudno tak wygrywac mecz za meczem i tylko spinac sie na mecze w Pucharze Anglii w trzeciej (za niedlugo drugiej) lidze angielskiej.[/quote
Zagraj sobie Sousense z trzeciej ligi portugalskiej. Tylko w trybie HC, bo w Portugalii można łatwo ściągnąć geniuszy z WT. Szanse na tytuł 1000-1 Spoko .
A jeśli chcesz się bawić w długi i konieczne ze względu na zasady przebudowy, to dowolny półprofesjonalny klub z 4 lub piątej ligi hiszpańskiej. Polecam bardziej czwartą, bo w piątej jest kilka silnych drużyn i banda lokalnych amatorów, których lejesz. A w czwartej jest już ciekawiej. Mogę polecić też amatorskie drużyny, ale tylko z 4 ligi hiszpańskiej, bo w piątej będziesz robił transfery amatorów i odstawisz inne amatorskie teamy, ale półprofesjonaliści i tak Cię będą lać. Zostaniesz wieczym średniakiem. A w czwartej to już wir walki. Walki o utrzymanie. Będziesz musiał pogłówkować aby się utrzymać. Możesz spróbować np. Bermeo.

 Youtuki Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 12:05    #8
ja daje propozycje ligi litewskiej FBK Kowno 2 lidze i mozna odbudowac ich potege

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.05.2013 18:43    #9
Lepiej zacząć Nurnbergiem czy Wolsfburgiem ? FM 13 uaktualnienie .

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.05.2013 o godz. 18:44

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2013 11:28    #10
[quote="rexkor88"]Lepiej zacząć Nurnbergiem czy Wolsfburgiem ? FM 13 uaktualnienie . [/quote]

Nurnbergiem będzie się troche trudniej grało. Mało hajsu na start, ale za to mają całkiem niezłych młodych piłkarzy. W Wolfsburgu masz niezły skład, więc będziesz miał większe szanse coś osiągnąć w lidze.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.05.2013 o godz. 11:30

 zelencik Partyzant

Postów: 73
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Skąd: Lbn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2013 00:29    #11
siemka . długo tu nie pisałem ,ale nie znalazłem podobnych tematów do mojego problemu a moze nie do konca porblemu . A więc w podbeskidzu B- Białej na aktualnieniu z początku stycznia ( wtedy jelen grał w podbeskidziu ) nie mam jelenia . Bardzo przyjemnie mi sie nimi gra a ja bardzo lubię Irka mimo ze po przejsicu do Polski jest troche w słabej formie . i czy jest taka mozliwosc dodania tego irka do podbeskidzia , albo czy ktos bardziej fachowy wolnej chwili czasu dodał by to istniejącej aktualizacji ze stycznia irka ? nwm jak to działa a chciałbym się pilnie dowiedziec . PLIS POMOCY ( z góy dzięki ) ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.