Wypożyczenia

 Kacper125 Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2013, 14:13    #1
Opłaca się wypożyczać zawodników. Z Southampton wypożyczyłem dwóch młodych uzdolnionych piłkarzy. I mam wątpliwości, że będą się dobrze rozwijać. Chodzi mi dokładnie o Luke Shawa i James Ward-Prowse. Ten pierwszy zagrał u mnie dobry sezon, ale wolałem kogoś bardziej doświadczonego i poszedł na wypożyczenie do klubu Ekstraklasy razem ze swoim kolegom, a dokładniej do Boro(mają najnowocześniejsze obiekty). I moje pytanie brzmi czy lepiej jednak jakby się u mnie rozwijali, lecz nie mieliby tylu okazji na grę jak tam.
Dzięki za pomoc.

 Kacper125 Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.05.2013 15:59    #2
Może ktoś pomóc?

 Kemawir Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2013 10:24    #3
Rozumiem, że grasz Southampton. Jeśli tak to robisz błąd, że wypożyczasz tych zawodników, ja grając karierę tym klubem wystawiałem ich w pierwszym składzie, żeby ładnie się rozwijali, trenuj im różne pozycje aby byli uniwersalni. Kup jeszcze młodych Goretzke i Peruzziego a po kilku latach sprzedaj z dużym zyskiem.

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.05.2013 10:57    #4
Wypożyczeni zawodnicy są zdani na łaskę trenera klubu, do którego trafili. Nie mamy żadnego wpływu na to czy będą grali czy nie. Mimo, iż przy wypożyczeniu ustalaliśmy, że nasz zawodnik będzie miał status gracza pierwszego zespołu. Więc w przypadku gdy wypożyczamy jeszcze słabych juniorów ich szanse na grę są marne. Tak więc lepiej, żeby zostali u nas w klubie i grali regularnie w rezerwach aniżeli grzali ławę na wypożyczeniu. W przypadku plagi kontuzji czy zawieszeń za kartki lub po prostu meczu z jakimś słabiakiem, możemy w każdej chwili włączyć ich do naszego pierwszego składu. W ten sposób na pewno się lepiej i szybciej rozwiną.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.05.2013 07:57    #5
Ja ci powiem, że jak wypożyczam to tylko graczy którzy są do odstrzału a póki co nikt nie chce ich kupić. Przynajmniej nie trzeba im płacić. Juniorów zwłaszcza obiecujących trenuje pod swoim okiem. Ile razy to wypożyczyłem gościa, a ten w sezon zagrał z 10 meczów. To u mnie więcej minut zagra jak go będę z ławki wpuszczał.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.