Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Matinho1992 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2013
Skąd: Stąporków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 14:35    #5751
@kajn: interesujący i ciekawy klub :)
Macie jeszcze jakieś propozycję.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 16:36    #5752
Zastanawiam się nad trzema klubami... Murcią, Spartą Rotterdam i Empoli. Grał ktoś nimi? Jestem po karierze z Leeds, wcześniej było Le Havre. Pierwszych doprowadziłem do finału LM w 2016 roku, a drugich do zwycięstwa w 2017 chyba. W Anglii miałem pensję najwyższą 205 tysięcy euro, Rooneya. We Francji najwyższą miał newgen, Rudy Gomis, który zarabiał... 45. Muszę przyznać, że dużo przyjemniej grało mi się Hawrem.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 17:19    #5753
[quote="chris000"]RB LEIPZIG!!!
4 Bundesliga
10mln E na rok od sponsorów
stadion 40tyś
dużo kasy, super skład.
Ja mam sezon 2017/2018 i nimi gram już w LM :)
Mam w chwili obecnej 120mln E na koncie.
W lidze niemieckiej dają dużo kasy + masz dobrych sponsorów.
Polecam, bo to super drużyna.

[/quote]

Można link do pobrania 4 Bundesligi ?

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 17:20    #5754
Siema, Jacko wszystko z Tobą dobrze? Twoje kariery-manifesty były świetne, a teraz nie mogę uwierzyć, że szukasz inspiracji tutaj. :) W FM 2008 grałem Spartą, bo nie mieli trenera. To był początek mojej przygody z FM więc była rozpaczliwa walka o utrzymanie. Dzisiaj bym zbudował Afrykańska lub Skandynawską Spartę.

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 18:27    #5755
Szukam klubu z trzeciej lub czwartej ligi . Klub w którym po paru sezonach będę miał dużo kasy na transfery / płace . Każda lepsza liga w Europie .

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 20:01    #5756
[quote="sebastiano399"]Siema, Jacko wszystko z Tobą dobrze? Twoje kariery-manifesty były świetne, a teraz nie mogę uwierzyć, że szukasz inspiracji tutaj. :) W FM 2008 grałem Spartą, bo nie mieli trenera. To był początek mojej przygody z FM więc była rozpaczliwa walka o utrzymanie. Dzisiaj bym zbudował Afrykańska lub Skandynawską Spartę.[/quote]

Raczej pomocy mądrzejszych ode mnie. W Leeds zbudowałem wielki klub, z Suarezem, Szczęsnym i Rooneyem. Ale mimo wszystko, istna wieża Babel. Zresztą mam już dość wygrywania, wielkich budżetów, płac. Kariera w Le Havre była inna, dużo mniejsze możliwości finansowe i to było wspaniałe. Miałem 4 zawodników w tym mistrzoskim sezonie, którzy grali w klubie na początku. W Leeds? Nie do pomyślenia żeby się ktoś w kadrze utrzymał!

Dlatego wybiorę chyba Spartę. Mam dość zwycięstw. Czy w Murcii czy w Empoli po kilku latach wygrałbym LM. Bo mam takie szczęście, że zawsze trafiam na najłątwiejszych rywali. W Leeds w 1/2 grałem z Porto, prowadzone przez Mourinho :D. Wyeliminowali kilka naprawdę wielkich klubów.

Sparta ma stadion na własność, właściwie kurnik na 10 tysięcy, ale będę mógł rozbudować. W Leeds nie mogłem.

Zastanawiam się jeszcze jaki wariant wybiorę. Pewnie pójdę w Holendrów, Belgów i Afrykę. Podobno Eredivisie to słabizna i nikt dobry nie chce przejść, ale jakoś mnie to nie przeraża. A derby z naszpikowanym młodymi gwiazdami holenderskiej piłki, Feyenoordem zapowiadają się nadzwyczaj interesująco!
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 20:49    #5757
Jacko- świetny wybór :) Moja pierwsza kariera w FM13 to właśnie prowadzenie tego klubu. Pograłem nimi dosyć długo, bo chyba do sezonu 2021-2022. Od około 2016 r moja kadra to byli w ok.60% wychowankowie. Masz naprawdę dobrą szkółkę i niezłą bazę treningową jak na warunki tej ligi. W naborach juniorów pokazywali mi się świetni newgeni, niestety nie mam już screenów ale zdarzyło mi się sprzedać np. napastnika do ManUnited za 25 mln funtów (miał wtedy chyba coś 20 lat), moi 3 piłkarze z naboru byli po jakimś czasie regularnymi graczami podstawowej jedenastki reprezentacji Holandii. Niedawno, po tym jak nie mogłem znaleźć sobie miejsca w żadnym klubie, zacząłem nimi i powróciła chęć do FM :) Masz na starcie naprawdę fajnych piłkarzy- Mario Bilate, Bel Hassani, Mahi, Slijngard, w młodzieżówce El-Ghazi i Dogan- wszyscy utalentowani, dobrze się rozwijają, ale chyba większość z nich ma losowe stary, więc to troszkę kwestia szczęścia. Ogólnie gra się nimi mega przyjemnie, polecam ten klub mocno :)

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 22:35    #5758
Panowie FM2008. Właśnie panowie szukam klubu w który się wkręcić przysłowiowo. Gram teraz 4 sezon AS Saint-Etienne i nie mam już motywacji. Kasy mam (70mln euro na transfery) , wszystko rozbudowane na maxa, ale cały czas jestem 2 w lidze przez ten cholerny Lyon, mam krajową reputację i nie mam nawet kogo kupić aby polepszyć skład i szukam nowej rozgrywki. Klub który szukam chciałbym aby miał troszkę pieniędzy lub gwiazdę na której można zarobić , dosyć przyzwoitą reputację i aby przyjemnie się grało. Myślałem nad Tottenhamem, Genuą, Torino, Everton lub jakimś innym klubem. Proszę o poradę
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Zielin Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2012
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.05.2013 23:04    #5759
Jacko ja ci proponuje jak chcesz ciezkiej rozgrywki to zebys sciagnal patch na 4 ligi polskie i zagral Elana Torun - klub prawie na bankrutctwie, przetrzepiony sklad, embargo transferowe, prezes nie sypie kasa, wszystko musisz zrobic samemu i duzo duzo kombinowac. Klub jets w 2 lidze zachodniej

 xLonC Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 11:10    #5760
Jak z AS Monaco? Mają kasę, znani piłkarze chcą do nich przychodzić?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.