Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 kaczmar123 Partyzant

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2007
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.06.2013 18:24    #2
moją uwagę przykuło Leeds oraz Wolverhampton. Grał ktoś tymi klubami? Jak tam z wychowankami? Jacko - Ty chyba cisnąłeś Leeds kiedyś?

 LinQ Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.06.2013 13:34    #3
[quote="LinQ"]

Ja natomiast szukam jakiegoś ciekawego klubu spoza Europy, ale raczej też odpadają ligi z krajów takich jak Brazylia,USA,Argentyna czy Meksyk.[/quote]

 z_fartem Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 01:32    #4
Cholera! :)
Nie wiem kim zagrać, powiem więcej dopadł mnie marazm jeśli chodzi o fm. 30 stron wstecz i dalej nie wiem kim grać :).

FM13

Poszukuję klubu, który będzie średniakiem w średniej lidze europejskiej (myślę że do 20 miejsca w rankingu liga). Średniakiem czyli w 1 sezonie utrzymanie, w 2 może jak los dopisze elimka LE itd. itd., chciałbym znowu odzyskać radość z gry i mieć zespół na lata. Skład niech nie będzie jakiś super stary, ale taki perspektywiczny (średnia koło 25 lat), fajnie jak będzie też ktoś doświadczony(może być ze 3-4-5 graczy powyżej średniej), w 1 składzie niech będzie kilka nieoszlifowanych diamentów (ze 3, może 4, tacy którzy na początku będą grali same ogony, jak mniej też spoko), klub, który 'wyhoduje' mi dobrą młodzież. Hajs na transfery nie musi być jakiś turbo hiper, ale taki, że sztab szkoleniowy i kilka wzmocnień na początek wystarczy.
Z klubów, o których myślałem to Twente, Deportivo, H96 też przeszedł przez myśl, Hajduk i z osobistego przywiązania AaB. Oczywiście liczę na Waszą pomoc, że uda się znaleźć jakieś ciekawe rozwiązanie z tej sytuacji.

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 05.06.2013 o godz. 01:36

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 08:13    #5
Sampdoria - w pierwszym sezonie utrzymanie, w kolejnym LE - tak zrobiłem. Diamenty: Poli, Obiang, Icardi, Estigaribiia (wyciągnij z rezerw). Z doświadczonych - przede wszystkim Palombo i gwiazda na bramce - Romero. Trochę kasy na pierwsze transfery, ale uważaj bo ja gmeraniem w suwaku transfery/płaca zaliczyłem w pierwszym sezonie problemy finansowe, ograniczyli mi płace i musiałem posprzedawać zawodników (w tym Palombo ):
Jestem w trakcie 3 sezonu i idę na mistrza z 10 punktami przewagi nad Juventusem i zapewnionym podium.

 rexkor88 Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 10:36    #6
Szukam klubu z trzeciej lub czwartej ligi . Klub w którym po paru sezonach będę miał dużo kasy na transfery / płace . Każda lepsza liga w Europie . Jeśli trzeba poprać ligę do klubu poproszę o link do pobrania . FM 13

 z_fartem Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.11.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 11:24    #7
[quote="kajn"]Sampdoria - w pierwszym sezonie utrzymanie, w kolejnym LE - tak zrobiłem. Diamenty: Poli, Obiang, Icardi, Estigaribiia (wyciągnij z rezerw). Z doświadczonych - przede wszystkim Palombo i gwiazda na bramce - Romero. Trochę kasy na pierwsze transfery, ale uważaj bo ja gmeraniem w suwaku transfery/płaca zaliczyłem w pierwszym sezonie problemy finansowe, ograniczyli mi płace i musiałem posprzedawać zawodników (w tym Palombo ):
Jestem w trakcie 3 sezonu i idę na mistrza z 10 punktami przewagi nad Juventusem i zapewnionym podium.[/quote]

Bardzo fajny typ zespołu. We Włoszech byłem tylko raz i grałem Napoli, ale to zupełnie inna klasa zespołu.
A z jakichś innych lig? Może poza Anglią, bo trochę mi się przejadła. Może to być też drużyna z niższej ligi (max 1 w dół przy krajach z mniejszą ilością lig).

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 12:49    #8
spróbuj moją ulubioną Francję. W drugiej lidze masz Nantesm Le Havre albo przeładowane kasą Monaco z którego w krótkim czasie można zrobić potęgę.
W ligue one As Saint Ettiene ma bardzo przyzwoity skład i spełnia chyba wszystkie Twoje warunki.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 16:59    #9
[quote="rexkor88"]Szukam klubu z trzeciej lub czwartej ligi . Klub w którym po paru sezonach będę miał dużo kasy na transfery / płace . Każda lepsza liga w Europie . Jeśli trzeba poprać ligę do klubu poproszę o link do pobrania . FM 13[/quote]
Racing Ferrol. Po sześciu sezonach wspaniałej gry jestem w PD. Mam dużo kasy (4,5 mln euro) i 65000 euro tygodniowo w budżecie płacowym. Minus jest taki, że potrzebujesz dodatku. Ja go wgrałem, ale nie pamiętam skąd i linka znaleźć nie mogę. Zawsze możesz poczekać sezon, bo Ferrol w 99% przypadków awansuje do trzeciej ligi i przyjmuję Cię jako trenera :). A jak nie chcesz czekać to Jaen. Dobry skład, trochę kasy, dobra baza, czyli krótko mówiąc dobra perspektywa.

 Brant Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.09.2011
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 17:00    #10
SIema.

Zakupiłem FM'a 13 i zamierzam zagrać jakąś dłuższą karierę jednym zespołem by zbudować z tego solidną europejską markę, bądź odbudować i wyprowadzić znów na salony. Miałem bardzo dużo typów spoglądałem na wasze wcześniejsze posty i wybrałem Sampdorie, Le Havre, Leeds, Nottingam Forrest, Torino, Real Sociedad, Granada, Boavista, Q.P.R... Chciałbym, aby rozgrywka była przyjemna i nie zakończyła się po dwóch sezonach wynikami 5:0 w każdym meczu. Z takich szczegółów to nie chciałbym, aby klub prowadził jakiś bogacz, jakaś ciekawa historia czy ogólnie wasze wrażenia z prowadzenia danego klubu. Z jakim klubem, że się tak wyrażę utrzymam najdłużej ?

Jeśli macie jeszcze jakieś inne zespoły to podawajcie propozycje :)

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2013 17:09    #11
[quote="maYdaY66"]SIema.

Zakupiłem FM'a 13 i zamierzam zagrać jakąś dłuższą karierę jednym zespołem by zbudować z tego solidną europejską markę, bądź odbudować i wyprowadzić znów na salony. Miałem bardzo dużo typów spoglądałem na wasze wcześniejsze posty i wybrałem Sampdorie, Le Havre, Leeds, Nottingam Forrest, Torino, Real Sociedad, Granada, Boavista, Q.P.R... Chciałbym, aby rozgrywka była przyjemna i nie zakończyła się po dwóch sezonach wynikami 5:0 w każdym meczu. Z takich szczegółów to nie chciałbym, aby klub prowadził jakiś bogacz, jakaś ciekawa historia czy ogólnie wasze wrażenia z prowadzenia danego klubu. Z jakim klubem, że się tak wyrażę utrzymam najdłużej ?

Jeśli macie jeszcze jakieś inne zespoły to podawajcie propozycje :)[/quote]
Z tej listy najlepsza Boavista, z tym, że musisz wytrzymać pierwszy sezon, bo w nim będziesz wszystkich lał.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.