Obietnice

 KapitanHaze Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013, 01:14    #1
Witam, mam pytanie odnośnie obietnic złożonych zawodnikom. Na początku 1 sezonu we Fiorentinie złożyłem obietnice Jovetic'owi odnośnie zakwalifikowania się do rozgrywek Puchar EURO. W lidze zdobyłem 2 miejsce za czym idzie udział w LM. Wszystko pięknie tylko Jovetic nadal ma w profilu tą obietnicę. Wpłynie negatywnie na zespół jeżeli w następnym sezonie ponownie jej nie spełnię? :puchar2:

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013 02:19    #2
Na te obietnice w ogóle nie patrz. One całkowicie nie działają w tej grze. Zawsze tak było. Kolejna pseudo działająca funkcja. Mogę od groma przykładów podać potwierdzających moją tezę.

Jeśli w tym sezonie dostałeś się do LM, to w następnym tym bardziej się dostaniesz. W każdym kolejnym sezonie twój zespół powinien coraz lepiej grać. No, chyba że stosowałeś metodę S&L. Więc nie masz się o co martwić. Nie wpłynie to negatywnie na zespół. Jednak po jakimś czasie zawodnik może zgłosić ponowną chęć zmiany zespołu.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.06.2013 o godz. 02:23

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 KapitanHaze Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013 03:55    #3
Dzięki za pomoc.W 1 sezonie nie miałem dużych problemów, ale teraz jest jakaś olbrzymia linia pochyła z formą. Ogólnie zawodnicy z takim potencjałem jak; Giuseppe Rossi w 13 meczach strzelił tylko 2 bramki, Ljajic śr. ocena 6.98 powinni grać dużo lepiej....... Z każdą nową wersją fm paczka nowych błędów gratis ..

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.06.2013 o godz. 04:00

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013 08:19    #4
Tak juz jest z ta gra - pierwszy sezon "daje cos ugrac" ale w drugim trzeba sie juz napocic. Za to w kolejnych juz pojdzie lepiej, bedzie ze tak powiem, normalnie.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013 14:34    #5
Pierwszy raz słyszę o takim czymś. Niby dlaczego drugi sezon jest trudniejszy od pierwszego? Przecież w drugim sezonie dostaje się już kasę na transfery oraz można genialnych zawodników podpisać na free. Jak by nie patrzeć powinno być o wiele łatwiej, i tak jest wg mnie.

Tylko pierwszy sezon jest trudny, bo prawie każdy zespół nie ma kasy na wzmocnienia, więc jest się zmuszonym grać bieżącym składem.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013 16:13    #6
W wiekszosci karier, w drugim sezonie szlo mi gorzej (FM 12). Na moj rozum - silnik gry jest tak zaprojektowany, chociaz to nie regula, bo teraz idzie mi calkiem na kozaku (Beira-Mar na 6 miejscu w lidze ;D), zobaczymy dalej.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution