Fm 13? Nie tykam!

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013 14:27    #11
[quote="machaj88"][quote="robal15"]lol

Przecież 13 jest banalnie prosta. Ustanowiłem mój osobisty rekord meczy bez porażki - 125 - prowadząc klub Deportivo.[/quote]
Jak czytam takie brednie to mnie kusi by pieprznac laptopem o sciane i wiecej nie slyszec o internecie... ;/ [/quote]

Ale to jest prawda. Zrobiłem taką killer taktykę, że wszystkich ogrywam w lidze. A tak w ogóle, to liga hiszpańska jest słaba w grze. Oprócz Realu i Barcy (słabo gra) nikogo tam nie ma. Mój zespół od reszty klubów jest dwa razy silniejszy. Naprawdę trudno jest przegrać mecz, gdy w każdym meczu oddaje się 20 strzałów i ma się 4 setni i parę okazji do strzelenia gola. Gdzie przeciwnik odda 3 strzały na mecz. A przegrałem dopiero pod koniec sezonu z jakimiś ogórkami, bo grałem juniorami.

Już kiedyś nawet chwaliłem się moją taktyką na forum. Arcadius dostał ode mnie moje taktyki, ale nie wiem, czy je przetestował.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 machaj88 Młody aktywista

Postów: 647
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013 16:16    #12
W sumie to tylko gra, mozna znalezc na nia sposob ;)

 undertheskin Partyzant

Postów: 170
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.09.2012
Skąd: Legnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2013 19:47    #13
Już się kiedyś napisałem o tym jak bardzo mnie rozczarował FM13 i nie chce mi się wszystkiego powtarzać. Dodam jednak, że wyniki w FM13 miałem porównywalne z 12-tką (grałem Lechem, City i Tottenhamem i swoje ugrałem), tylko silnik meczowy mnie rozczarował. Wszystko ze skrzydła, żadnych podań prostopadłych, a w FM12 były. Poza tym bugi, bugi, bugi. FM12 to dla mnie też najlepszy FM - gram od 8-ki, więc chylę głowę przed wyjadaczami ;). co do meczu założyciela tematu, to tak bywa. Chłopaki nie mieli dnia i tyle. Tak było zapisane, tak miało się stać. Z przeznaczeniem nawet Zeus nie zadzierał :).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.