Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 MiKa Młody aktywista

Postów: 412
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.08.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2013 13:14    #5881
[quote="Sebinho."]1. Klub z 7,8 bądź 9 ligi angielskiej , z przeszłościa w ekstraklasie badz z sukcesami w europie/w kraju (puchar np.)
2. najstarszy angielski klub biorac pod uwage jedynie 7, 8 i 9 lige angielska :)
z gory dziekuje za pomoc ![/quote]

1. Bradford Park Avenue, chyba jedyny z tych lig który grał kiedyś w najwyższej lidze.
2. Sheffield FC, najstarszy klub świata.

[quote="zelencik"]Mika - dasz aktualizacje która dodaje te rprezentacje ? tahiti nikaragua i san marino ? tzn te z dołu rankingu z góry dzięki ! moim zdaniem spróbuj tahiti
[/quote]

Wystarczy w ustawieniach wczytać wszystkich piłkarzy z danego kraju. Choć dla wszystkich krajów to nie zadziała, to dla tych które wymieniłem tak.

 Sebinho. Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2012
Skąd: Nowy Sacz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2013 15:38    #5882
@MiKa dzięki wielkie za pomoc :)
a to Sheffield nie odniosło żadnych sukcesów przez TYLE lat?

 adik141 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Skąd: Bycina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 22:10    #5883
Szukam małego klubu z potencjałem z niższych lig, odpadają Hiszpania, Anglia, Niemcy. Najlepiej jeśli można by zbudować klub od zera ale mając jakieś zaplecze treningowe lub finansowe.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.06.2013 o godz. 22:12

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 22:17    #5884
[quote="adik141"]Szukam małego klubu z potencjałem z niższych lig, odpadają Hiszpania, Włochy, Anglia, Niemcy. Najlepiej jeśli można by zbudować klub od zera ale mają jakieś zaplecze treningowe lub finansowe.[/quote]
Varzim i Boavista. W Varzim gra jest superowa. Nie przejmuj się minusem, tylko spokojnie buduj team. W ZON Sagres przejdź na taktykę "sprzedaj drogo, kup za darmo" ja w FM-ie dwanaście w ten sposób zbudowałem w trzy sezony drużynę, która weszła do LE. A grali u mnie między innymi Denny Landzaat i Barry Opdam (bosman). :). W Boaviscie masz jeszcze lepsze perspektywy i jeszcze większe długi.
PS: Zapamiętaj, że w Portugalii kluczem jest wypożyczanie. U mnie w drugiej lidze portugalskiej grali (uwaga!) Kelvin, Iturbe i Urreta (wypożyczenia). Spoko

 adik141 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2010
Skąd: Bycina
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 22:55    #5885
[quote="lancos3-11"][quote="adik141"]Szukam małego klubu z potencjałem z niższych lig, odpadają Hiszpania, Włochy, Anglia, Niemcy. Najlepiej jeśli można by zbudować klub od zera ale mają jakieś zaplecze treningowe lub finansowe.[/quote]
Varzim i Boavista. W Varzim gra jest superowa. Nie przejmuj się minusem, tylko spokojnie buduj team. W ZON Sagres przejdź na taktykę "sprzedaj drogo, kup za darmo" ja w FM-ie dwanaście w ten sposób zbudowałem w trzy sezony drużynę, która weszła do LE. A grali u mnie między innymi Denny Landzaat i Barry Opdam (bosman). :). W Boaviscie masz jeszcze lepsze perspektywy i jeszcze większe długi.
PS: Zapamiętaj, że w Portugalii kluczem jest wypożyczanie. U mnie w drugiej lidze portugalskiej grali (uwaga!) Kelvin, Iturbe i Urreta (wypożyczenia). Spoko[/quote]
Jakoś liga portugalska mnie nie przekonuje chociaż Varzim wygląda ciekawie. Myślałem nad Clyde ze Szkocji - grał ktoś albo kojarzy jakieś podobne kluby? :)

 red.devil Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 23:29    #5886
Derby County, Burnley czy Birmingham ? Co lepsze na długoletnią karierę i podbój Premier League ?

 Sebinho. Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2012
Skąd: Nowy Sacz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 23:48    #5887
Derby - nieźli juiorzy , mozna ciekawy sklad zbudowac . Jednak nie zbyt dobrze z finansami .
Burnley - ponoc bogaty klub . nie wiem , nie gralem .
Birmingham - ogółem nie przepadam , ale sklad najlepszy ze wszystkich trzech podanych druzyn .
z tym trzech DERBY. od siebie moge polecic Watford :) super sie nimi gra :)

 red.devil Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.06.2013 23:55    #5888
Wielkie dzięki za odpowiedź. Zaczynam grę Derby. Widzę parę perełek i jeden z największych angielskich talentów młodego pokolenia, Will Hughes.

 Morethri Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2013 20:28    #5889
Potrzebuję klubu z Npower Championship.
Dobra reputacja, duże szanse na awans w pierwszym sezonie. Nie chciałbym oczywiście Blackburn, Wolves, Bolton i Leeds

FM 12

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2013 20:44    #5890
Leicester, Crystal Palace, Ipswich, WHU lub Soutampton.
W Leicester dosyć dużo kasy i niezła kadra.
Crystal Palace to średniak, ale jest tam Zaha :)
Ipswich podobnie jak Leicester.
WHU ma najlepszą kadrę, ale nie wiem jak stoją kwestie pieniężne.
Southampton to wspaniała szkółka, a skład też niczego sobie. Lambert, Jack Cork i jeszcze kilku solidnych grajków.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution