Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 jaceq91 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 17:28    #5921
Ja polecam Lechie, ciezko na poczatku ale pozniej juz znacznie lepiej szczegolnie gdzie masz z kim rywalizowac, zawsze jest Legia, Lech czy Wisla badz Slask.
Poza tym masz juz duzy stadion i piekny co wazne bo pozniej budujac sklad opieajac na wychowankach a rozbudowa szkolek nie powinna byc problemem no i duzym plusem jest to ze nie masz tam dlugu zadnego (nie liczac tego co splaca sie w rok) .

Jak najbardziej polecam i sam kieruje do was takie pytanie bo chcialbym zaczac gre 3 managerami w 1 karierze i mysle czy wlasnie nie wybrac 3 z zespolow z jednego panstwa czy 3 osobne, albo chociaz 2 i to wlasnie kluby np. najlepiej T-Mobile Ekstraklasa wlasnie z Lechia ale cos jeszcze do niej jakby dobrac... moze Slask czy Gornik Zabrze co myslicie?

 PolishBoyLP Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 17:39    #5922
Ja proponuje Ci grać tymi klubami które lubisz, albo którym kibicujesz. Bo dla mnie, jako kibica Poznańskiego Lecha to byłby idiotyzm prowadzić np Legię . Co z tego,że to gra, wirtualny świat itp,ale liczy się sam fakt. Legia to Legia.Nigdy bym ich nie prowadził :) Jeśli prowadzisz aktualnie Lechię, to prowadź później np Śląśk albo Wisłę, albo wyjedź za granicę :)

Pozdrawiam :)

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 17:46    #5923
[quote="sCan"][quote="kaczor1921"]Chciałbym zacząć grę w lidze polskiej.Wacham się między legią lechem zagłębiem i Lechią.Możecie mi powiedzieć o plusach i minusach w/w klubów[/quote]

Podłączam się pod pytanie i podbijam o Jagiellonię. Mam ambitne plany zawojowania Europy Jagą! :)[/quote]

Jagiellonia ma ogromne perspektywy, stadion na ponad 20k miejsc gotowy w następnym sezonie, kilka znakomitych młodych zawodników (np Kupisz), no i do tego dobre jak na Polską ligę finanse, (coś koło 2mln na transfery).

 jaceq91 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 17:58    #5924
Legii i Arki na pewno bym nie poprowadzil, Lecha tez nie ale sa kluby "neutralne" a Lechia to moj ukochany klub :D
Powiem Ci, ze prowadzac kiedys Lechie (FM 2012) w 2027 roku wygralem LM gdzie mialem 6 wychowankow w 1 skladzie, i tak mysle czy zaczynac ponownie tutaj gdzie za 4 miesiace bedzie FM 2014 :P
A wiadomo bez zadnego wczytywania albo uzywania edytora tego typu sukcesy to czeka sie latami i bardzo duzo pracy trzeba wkladac bo lepsi pilkarze sa baardzo rozchwytywani do innych klubow a budzety nie sa ciekawe chyba ze ma sie szczescie jak to mialem w Ajaxie gdzie kupil klub jakis bogaty gosc czy szejk i nagle na koncie co rok bylo na transfery 100 mln okolo :P

 PolishBoyLP Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 18:12    #5925
Tylko 6 wychowanków ?Dla mnie to mało :) Ja do dziś gram w FM 06 klubem z Finlandii- Tampere Utd,planuje teraz zacząć w FM 13, bo ile można grać w 06 :) I w tym klubie Tampere to w moim składzie, żeby Cię nie oszukać jest chyba z 9 wychowanków. W pierwszym składzie zaznaczam... Jeszcze są w rezerwie, którymi ich zmieniam, bo są na podobnym poziomie, więc jak np jeden dostanie kontuzje, to się tym nie martwię, bo na jego miejsce jest spokojnie jeszcze jeden, albo w drużynie juniorów jeszcze paru ciekawych jest, nie tak zajebistych jak oni, ale też dobrzy.

No, 100 milionów to ładnie, ja też mam ładny budżet, nie pamiętam ile konkretnie, ale jak na taki klub z Finlandii to cholernie dużo :) Ja prawie nie kupuje, tylko sprzedaje zawodników. Np jeden jest wart w wieku 18 lat 800 $, a ja spokojnie za niego dostane z 7 mln ;) Bo tyle klubów jest nim zainteresowanych. I kasa się kręci :) Życz mi powodzenia teraz w FM 13,żebym miał tak dobrze jak w FM 06, albo nawet i lepiej, co roku coś wygrywałem, jak nie ligę to puchar, ale LM nie udało mi się wygrać, zawsze przegrywałem. Co prawda na "pałę" bo patrząc na statystyki miałem ogromną przewagę. :) Siemaneczko :)

 destos15 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2010
Skąd: Opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 20:33    #5926
A ja powróciłem do FM 07.I proszę o poradę kim warto zagrać.Lepsze ligi europejskie i Polska:) Czekam na propozycje

 PolishBoyLP Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 21:33    #5927
Od siebie polecam grę w klubach Skandynawskich. Tampere Utd, FC Haka, HJK Helsinki, Rosenborg,FC Kopenhaga,IFG Goeteborg,Elfsborg,Broendby. Chociaż to nie najlepsze kluby Europejskie. Z naszych Polskich polecam wyłącznie Kolejorza :)



// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.06.2013 o godz. 21:35

 destos15 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2010
Skąd: Opoczno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 21:35    #5928
Nigdy nie gralem w tamtych rejonach świata więc moze byc ciezko;d A cos z bardziej znanej ligi?:d

 PolishBoyLP Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 21:55    #5929
[quote="destos15"]Nigdy nie gralem w tamtych rejonach świata więc moze byc ciezko;d A cos z bardziej znanej ligi?:d[/quote]


To spróbuj, ja gram cały czas tymi klubami :) Ciekawy region.

To chyba że wolisz grać taką Barcą. Mieć ogromny stadion,kibiców wuchtę,kasy w brud,prawie każdy zawodnik bez gadania do klubu przejdzie.Myslę,że większości graczy FM'a to nie kręci, i wolą coś budować od podstaw,tak jak ja.

 red.devil Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.06.2013 23:41    #5930
FM 13, update Bartekr 1.3

Czy grał ktoś może West Hamem ? Jak wygląda ich sytuacja finansowa po 2-4 sezonach ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.