Strona

Transfery - plotki i nie tylko

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 19:40    #331
Kaka miał spadek formy jeszcze przed przyjściem do Realu.

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 20:05    #332
Przychodzi młody, utalentowany chłopak do Realu. Półroczne szkolenie na trybunach, później jakieś wypożyczenie 'na pozbycie się' ewentualnie kontuzja, następnie sprzedaż do Getafe/ Espanyolu lub błąkanie się po rezerwach jeśli nikt go nie chce. Piszesz, że Drenthe nie miał nigdy potencjału na poważną karierę. Czysta spekulacja. Ja mogę napisać, że Real go zmarnował i to też spekulacja, nie wiemy jak było naprawdę, więc dlaczego mamy przyjmować twoją wersję? Po drugie Isco to żaden lelak i Milnera, Barrego ( i jeszcze 90% pomocników z ligi angielskiej) zjada na śniadanie. Do tego trener, który mu ufa i technicy pokroju Silvy i Toure przy których aż ciężko się nie rozwijać. Jeszcze co do Realu. Isco jest tam zbędny i będzie wystawiany na siłę, obstawiam, że kosztem Ozila, który będzie przesuwany na skrzydło i Modricia, który będzie cofany na DM. Chyba nie muszę pisać, że ani Ozil to skrzydłowy, ani Modrić DM. Co do Kaki to nie uważam, żeby Real go zniszczył. Już gdy go kupowali nie przejawiał żadnych przesłanek, które mogłyby wskazywać, że wróci do wybitnej formy. Real co najwyżej mógł go odrodzić, ale niszczyć to nie było co.

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 20:40    #333
Drenthe nie spisał się też w Evertonie, a po drugie to on ma "coś" z nogami. O ile się nie mylę to jedna jest minimalnie krótsza od drugiej.
Po drugie nie wiadomo jak będzie grał Ancelotti. Do tej pory grał 4-1-2-1-2 (Milan), 4-2-2-2 (PSG), 4-3-3 (Chelsea, PSG). W 4-1-2-1-2 widzę go za plecami napastników, bo przecież Ronaldo może spokojnie grać na szpicy. Podobnie w 4-2-2-2 z Ozilem/Modriciem, a w 4-3-3 na skrzydle. Isco to nie talent tylko gracz światowego formatu.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 20:48    #334
Tu się absolutnie nie zgodzę. Gdy Kaka odchodził z Milanu może nie był w szczytowej formie, ale dalej był to jeden z najlepszych piłkarzy świata. Co go zniszczyło? Początek w Realu miał ciężki przez kontuzje, które na pewno zrujnowały nieco jego formę, a póżniej z powodu dużej konkurencji problemy z powrotem do składu. Do tego w ogóle nie miał zaufania Mourinho (zauważcie że biorąc pod uwagę czas gry Kaka miał lepsze statystyki niż Ozil). Wydaje mi się że za panowania Carlo może się ciut odbudować (to pod skrzydłami Ancelottiego Kaka stał się piłkarzem światowego formatu)

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 20:52    #335
[quote="DeadMan"]Tu się absolutnie nie zgodzę. Gdy Kaka odchodził z Milanu może nie był w szczytowej formie, ale dalej był to jeden z najlepszych piłkarzy świata. Co go zniszczyło? Początek w Realu miał ciężki przez kontuzje, które na pewno zrujnowały nieco jego formę, a póżniej z powodu dużej konkurencji problemy z powrotem do składu. Do tego w ogóle nie miał zaufania Mourinho (zauważcie że biorąc pod uwagę czas gry Kaka miał lepsze statystyki niż Ozil). Wydaje mi się że za panowania Carlo może się ciut odbudować (to pod skrzydłami Ancelottiego Kaka stał się piłkarzem światowego formatu)[/quote]
Zauważ tylko, że Kaka grał przeciwko słabszym rywalom, więc nie ma co porównywać ich osiągnięć. W zeszłym sezonie (11/12) Ozil był zdecydowanie lepszy od Kaki i nie ma co z tym polemizować.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 22:43    #336
Kaka gdyby nie grał na Mundialu w RPA byłby dzisiaj zupełnie innym piłkarzem. Jego lekarz, który leczył jego kontuzje powiedział mu, że Mundial ma odpuścić bo tu mu grozi zakończeniem kariery i jednak on chciał zagrać i płaci za to do dzisiaj

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 22:46    #337
[quote="DeadMan"]Tu się absolutnie nie zgodzę. Gdy Kaka odchodził z Milanu może nie był w szczytowej formie, ale dalej był to jeden z najlepszych piłkarzy świata. Co go zniszczyło? Początek w Realu miał ciężki przez kontuzje, które na pewno zrujnowały nieco jego formę, a póżniej z powodu dużej konkurencji problemy z powrotem do składu. Do tego w ogóle nie miał zaufania Mourinho (zauważcie że biorąc pod uwagę czas gry Kaka miał lepsze statystyki niż Ozil). Wydaje mi się że za panowania Carlo może się ciut odbudować (to pod skrzydłami Ancelottiego Kaka stał się piłkarzem światowego formatu)[/quote]

wreszcie jakiś głos podobny do mojego, wydaje mi się, że nie po to Kaka szedł do Realu żeby grzać ławę tylko dlatego że był dobry i pasował do koncepcji... w Realu niestety trzeba się dopasować do wymogów kibiców i żelaznej taktyki stosowanej przez trenera :)

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 22:48    #338
kaseta1
Gówno wiesz i tyle. Wiesz gdzie Modric grał w Tottenhamie? na tej samej pozycji co w Realu gra Xabi czy Khedira. Sam Modric powiedzial, ze lubi dyrygowac druzyna z pozycji Xabiego i w przyzlym sezonie bedzie to robil. Ozil przed przyjsciem do Realu gral na skrzydle i wiele wystepow w Realu takze zanotowal na skrzydle :) temat kogo Real zmarnowal, a kogo nie jest bez sensu bo tak na prawde przez ostatnie lata nie zmarnowali nikogo, jedynie piłkarze, którzy przez własne wybory i glupote stracili forme. Z tego co widze wszyscy pilkarze co teraz graja w Madrycie zanotowali progres od przyjscia do Realu(oprocz wyjatkow takich ktorzy przez swoje wybory zle graja)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 27.06.2013 o godz. 22:49

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.06.2013 22:56    #339
[quote="hapek"]kaseta1
Gówno wiesz i tyle. Wiesz gdzie Modric grał w Tottenhamie? na tej samej pozycji co w Realu gra Xabi czy Khedira. Sam Modric powiedzial, ze lubi dyrygowac druzyna z pozycji Xabiego i w przyzlym sezonie bedzie to robil. Ozil przed przyjsciem do Realu gral na skrzydle i wiele wystepow w Realu takze zanotowal na skrzydle :) temat kogo Real zmarnowal, a kogo nie jest bez sensu bo tak na prawde przez ostatnie lata nie zmarnowali nikogo, jedynie piłkarze, którzy przez własne wybory i glupote stracili forme. Z tego co widze wszyscy pilkarze co teraz graja w Madrycie zanotowali progres od przyjscia do Realu(oprocz wyjatkow takich ktorzy przez swoje wybory zle graja)[/quote]

Fanboy Realu???
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.06.2013 00:22    #340
Jestem KIBICEM REALU. To, ze sie znam to znaczy ze jestem fanboyem? Pozdro...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.