Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2013 15:22    #2
FC Metz. 3 liga Francuska. W życiu nie grałem chyba przyjemniejszej kariery niż nimi obecnie :)

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2013 18:16    #3
[quote="Morrfi96"]po dłuższej przerwie wracam do FM 13. I tu pytanie, kim najlepiej zacząć po dłuższej przerwie? Uaktualnienie składów od Bartka :D
W gre wchodzą ligi: Wloska, Niemiecka, Hiszpańska, Francuska
nie szukam szejków czy coś[/quote]
Zależy jakiego potrzebujesz poziomu trudności. Czy chcesz stworzyć szybko silny klub (Valencia, RSSS), odbudować potęgę (Torino, Deportivo,Metz), zbudować coś od podstaw, ale mając zaplecze (Jaen, Aversa Normanna, Atletico Baleares), lub zagrać swoistym hardcorem (S.D Logrones {nie mylić z U.D}, lub jakiś klub włoski z minusem od początku).
Ja na przykład lubię hardcory, więc gram Sestao, ale używam tylko Basków (trzech nie Basków z początku gry sprzedałem) i gra sprawia mi przyjemność :)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 02.07.2013 o godz. 18:17

 StanleyIpkiss Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2013 20:06    #4
Witam ekipę. Także wracam do FM'a 13 po trzech miesiącach przerwy. Rozmyślam nad zespołem z okolic środka tabeli. Jakiś klub gdzie pojedynczy lub ze dwóch zawodników wyróżnia się w zespole. Liga angielska, hiszpańska, włoska. Cierpię na totalny brak pomysłów... :)

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2013 20:38    #5
Fiorentina z Joveticiem albo Lazio z Klose i Hernanesem.

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2013 21:38    #6
Witam,
Chciałbym zagrać nową karierę w FMie. Chodzi mi tu o klub praktycznie bez żadnych osiągnięć, ale założony dość dawno. Coś w stylu Sheffield F.C., tylko gra w tak niskiej lidze angielskiej mnie chyba przerasta. Chciałbym być w tym klubem tym pierwszym, który tam coś w końcu zrobi. Przede wszystkim musi to być klub z 2,3 ligi Anglii, Hiszpanii, Francji i może Niemczech, choć z naciskiem na Francję. Tylko nie chcę nie wiadomo jak hardkorowej rozgrywki, gdzie klub będzie miał ogromne zadłużenie i tak dalej. Proszę o szybką odpowiedź.
PS Football Manager 12 z najnowszym uaktualnieniem od Bartka
Pozdrawiam,
Bromon

 StanleyIpkiss Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2013 13:27    #7
A coś z innych lig?

 StanleyIpkiss Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2013 13:27    #8
[quote="todol"]Fiorentina z Joveticiem albo Lazio z Klose i Hernanesem.[/quote]


A coś z innych lig?

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2013 14:19    #9
[quote="lancos3-11"][quote="Morrfi96"]po dłuższej przerwie wracam do FM 13. I tu pytanie, kim najlepiej zacząć po dłuższej przerwie? Uaktualnienie składów od Bartka :D
W gre wchodzą ligi: Wloska, Niemiecka, Hiszpańska, Francuska
nie szukam szejków czy coś[/quote]
Zależy jakiego potrzebujesz poziomu trudności. Czy chcesz stworzyć szybko silny klub (Valencia, RSSS), odbudować potęgę (Torino, Deportivo,Metz), zbudować coś od podstaw, ale mając zaplecze (Jaen, Aversa Normanna, Atletico Baleares), lub zagrać swoistym hardcorem (S.D Logrones {nie mylić z U.D}, lub jakiś klub włoski z minusem od początku).
Ja na przykład lubię hardcory, więc gram Sestao, ale używam tylko Basków (trzech nie Basków z początku gry sprzedałem) i gra sprawia mi przyjemność :)[/quote]

dziękuje bardzo za pomoc :D

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2013 19:09    #10
Witam,
Chciałbym zagrać nową karierę w FMie. Chodzi mi tu o klub praktycznie bez żadnych osiągnięć, ale założony dość dawno. Coś w stylu Sheffield F.C., tylko gra w tak niskiej lidze angielskiej mnie chyba przerasta. Chciałbym być w tym klubem tym pierwszym, który tam coś w końcu zrobi. Przede wszystkim musi to być klub z 2,3 ligi Anglii, Hiszpanii, Francji i może Niemczech, choć z naciskiem na Francję. Tylko nie chcę nie wiadomo jak hardkorowej rozgrywki, gdzie klub będzie miał ogromne zadłużenie i tak dalej. Proszę o szybką odpowiedź.
PS Football Manager 12 z najnowszym uaktualnieniem od Bartka
Pozdrawiam,
Bromon

Ponawiam pytanie, zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2013 20:43    #11
[quote="Morrfi96"][quote="lancos3-11"][quote="Morrfi96"]po dłuższej przerwie wracam do FM 13. I tu pytanie, kim najlepiej zacząć po dłuższej przerwie? Uaktualnienie składów od Bartka :D
W gre wchodzą ligi: Wloska, Niemiecka, Hiszpańska, Francuska
nie szukam szejków czy coś[/quote]
Zależy jakiego potrzebujesz poziomu trudności. Czy chcesz stworzyć szybko silny klub (Valencia, RSSS), odbudować potęgę (Torino, Deportivo,Metz), zbudować coś od podstaw, ale mając zaplecze (Jaen, Aversa Normanna, Atletico Baleares), lub zagrać swoistym hardcorem (S.D Logrones {nie mylić z U.D}, lub jakiś klub włoski z minusem od początku).
Ja na przykład lubię hardcory, więc gram Sestao, ale używam tylko Basków (trzech nie Basków z początku gry sprzedałem) i gra sprawia mi przyjemność :)[/quote]

dziękuje bardzo za pomoc :D[/quote]
Wiem, że się skompromituję, ale mówisz szczerze, czy coś mojej odpowiedzi było głupiego i tego nie widzę :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.