Polak czy nie...

 Nile Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006, 05:08    Pytanie
Mam taki problem. odkryłem talent - Oscar Trejo i zawsze go kupuje do polskiej ligi bo przyjmował polskie obywatelstwo i grał w naszej reprezentacji. Niestety teraz na początku gry kupiłem go do Legi żeby się rozwijał. Tam jednak nie dali mu grac i po 4 sezonach nadal gra w Legi II i jest niezadowolony i uważa, że powinien grać w pierwszym składzie. Otrzymał on polskie obywatelstwo, ale nie moge go powołać do reprezentacji Argentyny, na pewno dla tego, że nie chce. Czy to że jest obrażony na polski klub moze mieć wpływ że nie chce grać dla Reprezentacji. Czy jak go sprzedam mp. do klubu słabszego w OE i tam bedzie grał to czy po pewnym czasie może bedzie chciał reprezetować Polskę? Ja tak mówie bo gram Zawiszą i Oscarowi na pewno nie dał bym się zmarnować (teraz ma 20 lat, na początku gry mial 17 lat).

Moje drugie pytanie to czy może wiecie lunb przypuszczacie ile może kosztować FM 2007.

Z gory dzięki

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 05:29    #1
1.Jak to jak grasz Zawisza to kupiles go do Legii?? Nie mam pojecia czemu nie chce grac dla Argentyny, ale nie wyglada on na dobrego grajka. Zawodnik bez dobrych atrybutow psychicznych nic nie zdziala. W argentynie jest wiele lepszych pilkarzy. Zobacz chociazby Boca Juniors czy River Plate.

2.Mniej wiecej tyle samo co 2006

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 05:32    #2
A i jescze jedno pytanie: Grasz Zawisza, kupiles go do Legii, i jeszcze jestes selekcjoneiro Argentyny??

Ten Trejo ma za duzo 1 i 2, a sam napisales ze juz masz 2008 rok, a skoro przez 3 lata tego nie poprawil no to nie wiem czy sie dobrze rozwinie...

 Nile Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 05:40    #3
Chyba mnie nie zrozumiał ktoś. Gram Zawiszą i chciałem kubić mój talent czyli Trejo, ale do 2 ligi polskiej nie chciał przejść. Więc kupiłem go do Legi tworzac nowego użytkownika, bo Legia ma lepszą reputacje. No i w roku 2008 otrzymał Polskie obywatelstwo, a ja prowadze Zawisze i reprezentacje Polski, nie Argentyny. No i trejo siedzi na ławie w Legii i jest obrażony bo uwaza że powinien grać w pierwszej 11, i nie chce iść na wypożyczenie bo nie chce się marnowac, tak mówi - Legia jest 1 w tabeli w roku 2008 a ja 2. A Trejo jest z Boca Juniors.

No więc ile będzie kosztować FM 2007 skoro podobnie jak 2006. niech mi ktoś napisze a nie się bawi w kotka i myszke :)

 handballer Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 288
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 05:47    #4
1. Ten koleś jest zwykłym ogórkeim :). Niczego dużego nie zdziała.
2. Skoro masz FM'a 2006 to powinieneś wiedzieć ile kosztuje :)

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 05:54    #5
Nie rozumiem Cie, jak to kupiles go do Legi tworzac nowego Urzytkownika??
Czy to znaczy ze kupiles go do Legii i poszedles na emeryture?

I napisales ze prowadzisz reprezentacje Polski, a w 1-szym poscie napisales ze nie mozesz go powolac do reprezentacji Argentyny, wiec czegos tu chyba nie kapuje?

 potteromaniak Młody aktywista

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2006
Skąd: Częstochowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 06:00    #6
Skoro masz FM 2006, to chyba wiesz ile kosztowal, ja swojego za jakis 65 zlotych kupilem na allegro, ale przypuszczam, ze mogl byc drozszy na poczatku. Mysle ze FM2007 bedzie kolo stowy kosztowal.

p.s. Jak to nie chce isc na wypozyczenie bo nie chce sie marnowac?? Przeciez jak pojdzie na wypozyczenie gdzies gdzie bedzie gral to mu tylko na dobre wyjdzie, a marnowal to on sie bedzie wlasnie siedzac na lawie.

Sorki ze znowu w 2 postach

 Nile Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.02.2006
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 06:06    #7
Przepraszam za błąd - "ale nie moge go powołać do reprezentacji Argentyny" oczywiście chodzi o reprezentacje Polski. Uwieżcie mi ten piłkarz nie jest zły. Już Teraz jak gram to interesuje się nim HSV więc chyba nie może być zwykłym "Ogórkiem". Czy ktoś może zna powód dlaczego nie mogę go powołać do reprezentacji Polski? Dzięki za odpowiedź w sprawie ile może kosztować gra - choć nik od razu mi niie powiedział. A więc czekam

 m.j.katukow Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Moskwa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 06:29    #8
Albo zagrał już w reprezentacji Argentyny, albo zdeklarował się, że chce grać dla reprezentacji Argentyny.

 m.j.katukow Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2006
Skąd: Moskwa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.08.2006 06:30    #9
No toć widzisz na screenie btw. - grał w młodzieżówce Argentyny i już nie może reprezentować Polski, bo nie miał od urodzenia polskiego obywatelstwa.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.