Wskazówki.

 Mircane Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013, 22:10    #1
Zacznę od opisania swojej kariery. Po raz pierwszy zacząłem grać w FM bez wczytywania po nie udanych meczach. Gram Legią FM 13 i uaktualnienie bodajże 1.4, które zmieniło rozgrywki ligowe.Rozegrane dwa sezony. W pierwszym sezonie odpadłem w barażu do LM przez bramki na wyjeździe i dostałem się do LE, gdzie niestety mi się nie powodziło bo zdobyłem tylko dwa punkty, ale za to w lidze szło mi bardzo dobrze, swoją porażkę w Europie uzasadniałem małą kadrą bo faktycznie zmniejszyłem ją na początku sezonu. W drugim sezonie przebudowałem trochę zespół i go wzmocniłem, zadbałem o szeroką kadrę. Do LM znowu niestety się nie dostałem przez nie szczęsną większą wartość bramek wyjazdowych, ale za to grupę LE skończyłem na pierwszym miejscu, ale w lidze idzie bardzo nierówno dobre występy przeplatane słabymi. W LE doszedłem do półfinału, a w lidze nie załapałem się do pucharów.
1.W pierwszym sezonie miałem małą kadrę, więc rozumiem dlaczego nie udało się skutecznie grać na dwóch frontach, ale w drugim mając szeroką kadrę dobrze mi szło na początku sezonu gdzie grałem dwoma składami, ale w pewnym momencie rezerwowy skład nie dawał rady, więc rotowałem składem po kilku, po połowie ale to nie przynosiło efektów moje pytanie brzmi jak grać na wielu frontach dodam, że w tej łatce są dodatkowe kolejki trafia się, że mecz ligowy jest w niedziele we wtorek mam PP,a w czwartek europejskie puchary.
2.Czy opłaca się grać na małej bazie danych? Chciałem, żeby rozgrywka była szybka, więc ustawiłem mała bazę oraz tylko jedną ligę.
Dołączę tutaj pytanie:Jakich transferów dokonywać? Wykupywać najlepszych graczy ligi, sprowadzać zagranicznych rzemieślników(dobrych graczy, ale drogich kupie max.2), polować na juniorów(kupie kilku).
3.Ostatnie pytanie dotyczy treningu. Trening meczowy ustalam wg asystenta lub własnego nosa, a z pozostałych wiem, że przed sezonem trenować kondycję powinna być jakaś rotacja dotycząca treningu ogólnego czy także ustalać go wg własnego uznania.
4.Jeszcze małe pytanko. W przerwach pomiędzy rundami zawodnicy nie wyjeżdżają na urlopy można/trzeba ich jakoś wysłać samemu?

 Puchacz293 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 22:18    #2
Powiem jedno FOOTBALL MANAGER 2013 ta gra tak ma myśle ze wielu z nas tak ma i sposobu na to raczej nie ma

PS. Może po prostu w LE kluby nie rozgryzły twojej taksy a w lidze kluby juz ja znaja sprobuj rotowac taksą .

 Mircane Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 10:21    #3
Ktoś odpowie szerzej na moje pytania, czy mam pogodzić się z tym, że w FM tak po prostu jest i tego nie zmienię.

// Edytowano 5 razy, ostatni raz 26.07.2013 o godz. 10:22

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 10:44    #4
Też gram Legią i mam obecnie sezon 14/15 , czyli 3 i mi w obu idzie tak samo , w 1 kwalifikacja do grupy LM i 3 miejsce ( później ćwierćfinał LE ) , wygrana ligi z pokaźną przewagą nad Lechem i PP . W 2 poszło mi trudno to powiedzieć , powiem że dobrze , bo wygrana Ligi , ale było trudno bo jeszcze po 30 kolejkach byłem 2 . , a 1.Zagłębie , później jednak zmieniłem taksę i wygrałem 6 meczy i 1 zremisowałem z Lechem , w LM wyszedłem z grupy , ale tutaj czekało PSG i też przegrałem , PP oczywiście zwycięstwo. Obecne mam 3 sezon i w grupie LM Schalke , jakiś szawjcarski zespół i ManCity ( z którymi wygrałem w poprzedniej edycji LM w grupie ) , pewnie wyjdę z 2 miejsca , teraz odniosę się do twoich pytań .

1.Kadra we wszystkich sezonach to 25 zawodników ( na prawie tym samym poziomie ) + młodziaki z U19 . Mi się nie raz zdarzały wpadki , ale wygrałem 2 razy ligę . Na PP grają rezerwy , a LM i Ekstraklasa to rotacja . Na LM mam określony skład , który jak nie ma żadnych kontuzji gra 6 meczów w LM , a Ekstraklasa owszem grają inni , zdarzają się wpadki , ale potrafiłem zmienić taktyke i szło sznacznie lepiej .
2. Ja gram na małej bazie i 2 ligach polskich (ekstraklas i 1 liga )
Ja osobiście sprowadzam najlepszych graczy z ligi ; Danch , Jankowski , Augustyn , powrotu Komorowskiego , jędzy , rybusa , korzyma , przybecki( może to nie realne , ale Legia już u mnie jest 51 klubem najbogatszych w Europie i mam co sezon około 20 mln $$ na transfery .
3.Odnośnie treningu meczowego pilnuje mi asystent , a przed sezonem ja sam go ustalam
4.Naciskasz chyba na datę i tam masz URLOP dla wszystkich i czy coś takiego .

 Jerry.Szn Partyzant

Postów: 104
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 11:06    #5
[quote="Mircane"] Po raz pierwszy zacząłem grać w FM bez wczytywania po nie udanych meczach. [/quote]

ŻENADA...

 Mircane Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 11:38    #6
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

 mkuzmicz Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2009
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 11:42    #7
[quote="Jerry.Szn"][quote="Mircane"] Po raz pierwszy zacząłem grać w FM bez wczytywania po nie udanych meczach. [/quote]

ŻENADA...[/quote]

A ja to skomentuję tak; Mam nadzieję, że nie wrócisz do starych nawyków, niszczą one sens gry.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.