Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 ar90 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 09:04    #2
Szukam klubu z lig europejskich, może być niższa liga i najważniejsze - bardzo bogaty właściciel, ale nie chce czegoś co jest już zbudowane jak CIty czy Monaco, najlepiej jakby szejk przyszedł np. po sezonie. FM 13, najnowsza łatka

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 13:05    #3
Jestem całkowicie świeżym graczem w Football Managera, to moja pierwsza kariera i mam pytanie. Czy jako gracz niedoświadczony powinienem rozpocząć grę słabszym czy lepszym zespołem? Jak na razie gram półamatorskim AFC Telford z piatej ligi angielskiej, prognoza mediów miejsce 24 czy coś koło tego. Mam Fma 13.

 kowalsyk Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2012
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 13:19    #4
Moim zdaniem zagraj jakimś topowym klubem z dużym budżetem, bo o wiele łatwiej jednak taki klub prowadzić niż jakichś ogórów, szczególnie że na początku jest sporo rzeczy do opanowania.

 Novium Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 16:36    #5
Szukam jakiegoś ciekawego klubu, oczekuję niekonwencjonalnych propozycji. Mam wyznaczone kryteria dotyczące potencjalnych drużyn. Najważniejsze jest, aby klub nie miał długów, a jeżeli posiada takowe, to żeby były minimalne. Chciałbym również, aby nieco pieniążków brzdękało w sakiewce, lecz nie muszą być to kokosy. Najlepiej, aby była to mocna drużyna, która nie załapała się do gry w europejskich pucharach, średniak ligowy lub mocna drużyna z drugiego poziomu rozgrywek w danym kraju. Natomiast potencjalne drużyny wcale nie muszą się łapać do wyznaczonych widełek pod warunkiem, że daną drużyną gra się naprawdę ciekawie.
Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc drodzy rewolucjoniści. :)

 Rycuu Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Zamość
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 20:08    #6
Siemanko, gram już od dłuższa, zacząłem nową grę i mam dylemat. Jakim klubem grać, głównie interesuje mnie budżet na transfery 10+ W miarę ogarnięty klub i parę dobrych klubów z którymi mógł bym konkurować, szczególnie NIE interesuje mnie liga ang i francuska. Chodzi mi o długą rozgrywkę aby mógł uderzać tą drużyną w najwyższe cele. : )

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2013 21:32    #7
[quote="Rycuu"]Siemanko, gram już od dłuższa, zacząłem nową grę i mam dylemat. Jakim klubem grać, głównie interesuje mnie budżet na transfery 10+ W miarę ogarnięty klub i parę dobrych klubów z którymi mógł bym konkurować, szczególnie NIE interesuje mnie liga ang i francuska. Chodzi mi o długą rozgrywkę aby mógł uderzać tą drużyną w najwyższe cele. : )[/quote]

Vitesse (nie wiem czy mają te 10 mln, ale mają niezły skład i hojnego prezesa). Liga holenderska jest bardzo ciekawa ;)

 Novium Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2013 14:55    #8
Jakim klubem rozgrywka jest ciekawsza, Swansea City czy West Bromwich Albion? Dlaczego? Proszę o szybką odpowiedź. :)

 adamus774 Partyzant

Postów: 32
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2012
Skąd: Kalisz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2013 16:30    #9
Swansea - LIga Europy młodszy skład i jest MIchu z Wilfred Bony i jeśli dobrze pamiętam jest też parę groszy na transfery w fm13 na najnowszym uaktualnieniu .
" Born to be red "

 For3 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2013 18:56    #10
Po 8 sezonowej rozgrywce w Leipzig, a potem w Marsylii, gdzie wygrałem wszystko, czas na nowy save. Rozważam 3 kierunki: Vitesse, Fiorentina, Sociedad. Który klub byłby najlepszy do nowej, fajnej rozgrywki i dlaczego??

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.07.2013 20:36    #11
Witam, planuję zacząć nową rozgrywkę. Chodzi mi tu o jakiegoś Hardcore'a xD. Tylko najlepiej, żeby to był klub występujący w niższych ligach mocniejszych krajów (Anglia, Hiszpania, Francja; Niemcy i Włochy raczej nie). Jeśli będzie potrzeba, mogę pobrać dodatek, choć lepiej bez, bo chciałbym grać na uaktualnieniu Bartka.
Football Manager 12
Pozdrawiam,
Bromon

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.