Motywacja do grania w FM.

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2013, 18:09    #1
Siema!

Mysle ze nie jestem jedyna osoba, borykajaca sie z tym problemem. Otoz mam wielka ochote aby sobie odpalic FM, i zaglebic sie w jakas dluga pelna sukcesow kariere. Jednak gdy odpale FM, wybiore klub, i zaczynam robic podstawowe porzadki w klubie, czar pryska, wylaczam gre..


Brak motywacji, bo tak to mozna w dwoch slowach okreslic.
Czy macie jakies sposoby, aby nabrac checi do grania ?
Licze na sugestie. : ) !

Mozliwe ze takowy temat juz istenieje, wiec wrazie cos, prosze o skierowanie mnie do tamtego tematu, a ten prosze o zamkniecie.

Z gory dzieki!

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2013 19:45    #2
Sposobów jest kilka. Tryb HC, mało zmian w składzie i sztabie, Rozpoczęcie klubem z niskiej ligi.
Ja z kolei mam inny problem. Totalnie przestał interesować mnie futbol! Mecze oglądam z nudów, Nie chcę mi się grać w FM-a i nie wiem co zrobić.:(

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2013 21:27    #3
Mogę Ci polecić czytanie artykułów innych graczy - szczególnie tych, którym gra ewidentnie sprawia ogromną radość. Nieświadomie powinna ona przejść na Ciebie. W moim przypadku to zadziałało i teraz sam staram się zarażać innych swoim pozytywnymi przeżyciami płynącymi z gry w FMa ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.07.2013 o godz. 21:28

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 14:59    #4
[quote="lancos3-11"]Sposobów jest kilka. Tryb HC, mało zmian w składzie i sztabie, Rozpoczęcie klubem z niskiej ligi.[/quote]


Nie nie, to nie to.. Bo zaczalem gre En Avant Guingamp, i juz po zwolnieniu kilku nie perspektywicznych juniorow, odechcialo mi sie grac i wylaczylem..

Nie wiem..

 Bromon Partyzant

Postów: 97
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 15:27    #5
Ja zgadzam się z Viique - czytaj manifesty lub inne różne opowiadania graczy. To naprawdę pomaga, niejednokrotnie po przeczytaniu dłuższej serii mogłem naładować się na kilka sezonów rozgrywki.

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 15:35    #6
Miałem to samo, ale moja rada może Ci się wydać dziwna albo głupia. Niby mi się nie chciało grać, ale przeczytałem sobie na tej stronie jakąś ciekawą karierę i od razu włączałem FM. Zwykle przy szukaniu personelu jednak mi się odechciewało. Trwało to dosyć długo i nie wiedziałem co robić. W końcu postanowiłem nie uruchamiać komputera w ogóle przez jakiś czas. Przez prawie tygodnie dzień w dzień robiliśmy z kumplami grilla wieczorem. Fajne imprezki itp... ale w końcu poczułem zmęczenie. Organizm powoli nie wytrzymywał małej dawki snu i zbyt dużej alkoholu :D I włączyłem kompa, ściągnąłem uaktualnienie. FM, 1 liga Polska, GKS Bełchatów. Dawno mi się tak przyjemnie nie grało :D Po prostu znajdź sobie coś kompletnie innego. Jak włączysz kompa to w końcu i tak uruchomisz FM. Postaraj się znaleźć sobie jakąś pracę na tydzień, jak nie to może jakiś sport, chociaż zwykłe bieganie. Jak grałem 3 lata temu w FM10 i mnie coś takiego dopadło to robiłem sobie codziennie długie, parogodzinne spacery z psem. Też pomogło :D

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 29.07.2013 o godz. 15:36

 wicek Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2012
Skąd: Tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 16:47    #7
Przede wszystkim nie zmuszaj się do niczego. Tak jak ci belzebub radzi zajmij się czymś innym, a za jakiś czas znów poczujesz głód FM-a ;) Inni też mają rację. Ja odstawiłem grę na kilka miesiecy, a potem przeczytałem parę manifestów i teraz gra na nowo zaczęła mi sprawiać radość.

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 20:32    #8
Tak jak napisał Wicek - nie graj przez jakiś czas w to cholerstwo =)

 jaruone Młody aktywista

Postów: 336
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.05.2007
Skąd: Brudne Południe :)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 21:33    #9
Zrób przerwę, a po przerwie znajdź ciekawą drużynę w której "los" się wczujesz - u mnie były to Millwall, Southampton (tu najczęściej) i ostatnio Borussia M-gladbach. Nie ma nic gorszego jak wybranie za słabej drużyny do której nie da się nikogo sensownego ściągnąć, gra tuzami znowu nie niesie ze sobą takich wyzwań - w Barcelonie Krissa Boyda (tego z Rangersów przed degradacją) z Klimmarnock nie wyciągniesz za 1 bańkę euro bo nie będzie Ci potrzebny - a w takim Gladbach pogra sezon i sprzedajesz z przebitką. Kupno Draxlera z Schalke - wydarzenie - koszt 35 mln Euro - kasa zdobyta na dobrym 4 miejscu w lidze i załapaniu się na LM. W Barcy byś tego nie "czuł" - tu podjąłem decyzję z pełną świadomością, że robię komin płacowy- Draxler musiał dostać 250 tyś euro miesięcznie, gdzie najlepiej zarabiający gracz nie przekraczał 140 kafli - i wydaję średnio 4-5 letni budżet transferowy (kupiłem na raty :P)
W Barcy/Realu/City/PSG tego nie poczujesz - ot najwyżej kolejny niespełniony talent.
Dlatego wszystkim znudzonym polecam przerwę a po niej ligę niemiecką i drużyny pokroju Gladbach, Leverkusen, Hannover,Werder, Stuttgart - powinno być ciekawie.

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2013 14:54    #10
Właśnie chodzi o to, ze ja juz dawno nie galem w FM, od marca jakos.. I teraz jakos nie moge sie zebrac. W tygodniu pacuje, a z ekipa po robocie codziennie cos robie, takze zajecie inne mam. Sprobuje jeszcze raz.. Zaraz znajde jakis klubik, a jak sie nie uda, to wyjebane :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution