Światowe transfery w polskim klubie w Fmie

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013, 11:48    #1
Hej:)

Nie zdołałem uzyskać odpowiedzi na swoje pytanie na innym forum, więc tu spróbuję.
Czy od FM-a 2011 jest możliwe, żeby grając polskim klubem mieć z czasem najlepszych zawodników z całego świata, którzy chcieliby grać zarówno w Barcelonie jak w Wiśle? Rozumiem, że tu reputacja ligi ma kluczową rolę, tak? Czy może status kraju? Bo nie chcę za 20 sezonów łupać polską ligę i mieć ograniczony wybór w piłkarzach :)

 maniutinho Młody aktywista

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 14:32    #2
Reputacja rozgrywek + reputacja klubu. Za 20 lat zawodnicy pokroju Messiego czy Ronaldo mogą grać nawet i w Wiśle ;)

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 20:14    #3
I o to mi właśnie chodziło :) A więc powoli zaczynam karierę i cierpliwie czekam tych chwil :P Dzięki maniutinho <beer>

 jarekao Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 20:26    #4
A w praktyce jest to możliwe? Nie wydaje mi się że grając 1 klubem da się podnieść reputacje ligi na tyle żeby była na poziomie Anglii czy Włoch. Wiem że ludzie się skarżyli że po kilku sezonach w których odnieśli sukcesy i tak nie są zespołem z najwyższą reputacją w kraju.

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.07.2013 21:45    #5
No w sumie masz rację... "Ja sam" raczej nie zrobię z polskiej ligi takiej angielskiej, nawet jakbym wygrywał ciągle ligę, PP i LM(tylko weź ją co roku wygrywaj;) ). Przydałaby się opinia kogoś, kto gra powiedzmy 20 sezon z sukcesami i jak to wygląda właśnie w praktyce... Chcę tu mieć pewność, bo czuję, że mógłbym się z czasem zacząć irytować, że kasy mam jak lodu, a jakiś mega talent nie chce do mnie przejść... :( I co potem robić z takim budżetem...

Jeśli faktycznie byłaby ciągle taka bryndza, to wolę zacząć grę jakimś słabiakiem z mocniejszej ligi...

 maniutinho Młody aktywista

Postów: 543
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2009
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2013 11:09    #6
Ja po 5 sezonach w Legii i wygraniu LE, ćwierćfinale LE i kilka razy minimum faza grupowa LM podnioslem reputacje ligi o 1 gwiazdke. Polskie zespoly czasem graly w fazach grupowych wie mysle ze sie da.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2013 13:11    #7
Gdzie można sprawdzić ile dana liga ma gwiazdek reputacji?

 Fabers Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2013
Skąd: sochaczew
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2013 13:24    #8
nie wiem jak jest w nowych managerach, ale grając kiedyś zespołem z drugiej ligi greckiej, Proodeftiki F.C. w championship manager 01/02 po wygraniu ligi pucharu ligi oraz 3 krotne LM udawało mi się ściągnąć do klubu piłkarzy takich jak Luis Figo czy Miloslav Klose, niestety byli to piłkarze w wieku 33-36 lat dostali kontrakt months to months z klauzula opcji trenera po zakończeniu kariery ale udało mi się ściągnąć ich, Młodzież było ciężej ściągnąć a raczej wyrwać ich z klubów typu real czy Milan, ale jeśli znajdujesz zawodnika 19 latka, ktory sie super rozwija i jego pracodawca jest jakis sredniak typu den hag czy celta vigo to nie ma problemu, aczkolwiek w Wiśle Kraków ostatnim czasem w FM 08 udało mi się zakontraktować Jose Francisco Molina a tylko oczywiście był za darmo i kontrakty tylko na rok, później poszedł do Recreativo:P

 baross Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2013 14:58    #9
Myślę, że za 20 sezonów będziesz mógł mieć spokojnie takich zawodników. Jest tylko jedno "ale" - będziesz ich musiał sam wyszkolić bo np. 25 letni gracz, będąc najlepszym zawodnikiem Realu Madryt raczej nie przyjdzie do Polskiej ligi, no chyba, że masz zamiar się bawić FMRTE i zwiększać sobie reputacje.

 danielos_87 Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.08.2005
Skąd: łódzkie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2013 16:57    #10
Czyli w sumie dość optymistycznie to wszystko wygląda :) Nigdy nic nie ustawiałem i nie tykam edytora.
Jednak zawsze mogę nieco pomóc polskim klubom, aby osiągały lepsze wyniki i tym samym szybciej rosła reputacja ligi... :P W FM2005 grając Milanem pamiętam, że kupowałem od Wisły najsłabszego grajka, i płaciłem im za niego np. 80mln funtów :D Tylko nie wiem czy w tych nowych FM-ach nie jest tak, że jak będę chciał zrobić taki transfer, to zarząd nie da zgody, bo niby nieopłacalny interes...

Fabers, o ile dobrze pamiętam, to w CM01/02 w Wiśle miałem Romario w podobnym wieku :) Takich dziadków z nazwiskiem zawsze chyba łatwo można było ściągnąć, ale właśnie chodzi o młodych, nieziemsko drogich piłkarzy :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.