Budżet płacowy

 jarekao Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013, 22:09    #1
Trochę będzie narzekania :)
Parę lat temu Villareal stosował ciekawą politykę transferową: sprowadzał dobrych graczy którym kończyły się kontrakty. Nie płacił za grajków a jedynie wydawał duże pieniądze na płace. Niestety w Football Manager tak się nie da. Grałem sobie Lechem i cały budżet transferowy przeniosłem na płacowy. Mimo posiadania ok 20 tys. € tygodniowo nadwyżki mogłem zaproponować maksymalnie 3.8 tys. €. Przez to nie mogłem sprowadzić wielu graczy którzy zgodziliby się na grę w moim klubie. Finanse klubu były bardzo na plus, więc jakaś zapaść nie groziła.
Wiele razy tak miałem, że nie mogłem sprowadzić zawodnika bo mogę dać mu max 4 tys a po zmianie klubu mój poprzedni klub kontraktuje go płacąc mu np. 6 tys. Dziwne to. Może są jakieś sposoby aby dało się w pełni wykorzystać ten budżet.

 Puchacz293 Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 22:15    #2
Jak sie nie myle a moge to masz może te 20 tys na płace ale zobacz ile twoj klub obecnie wydaje jesli wydaje np 15 tys masz do dyspozycji tylko 5 itd. Ale pewny nie jestem.

 jarekao Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 22:25    #3
Nie. Pisałem że mam nadwyżki 20 tys. Po sprzedaniu zawodnika za 1.2 mln € (80% idzie na budżet transferowy) mam dużo kasy na płacę, której nie mogę wykorzystać.

 pawlik010 Partyzant

Postów: 270
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2010
Skąd: bielsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.07.2013 23:20    #4
daj danemu zawodnikowi z którym chcesz podpisać kontrakt wyższy status w drużynie może to coś pomoże

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2013 21:46    #5
ja myślę że jak masz już końcówkę tego budżetu(powiedzmy wydajesz 250 tys na płace i zostaje ci tak mało jak mówisz czyli 20tys. to gra jakby boi się że przekroczysz ten limit i zaniża możliwość przekroczenia tego limitu stąd kwiatki pokroju oferowania 3tys zawodnikowi o najwyższym statusie -.-

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.