Talenty ale..

 Mendus Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Połaniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006, 04:03    Pytanie
Gram Newport County w Conference Pd w Anglii. Chce sobie sprawic jakis ten talent, ale nie wiem jak to zrobic. Mianowicie jak go wpisuje do wyszukiwarki - nie znajduje mi takiego zawodnika? Jak inaczej go moge znalezc?

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.08.2006 15:42    #10
Wujek Przecinak!
Wiem, że nie wysłałem tego piłkarza na maila, ale dałem go do działu talenty na cmrev.
Chciałbym, aby ktoś go dodał, bo nie widze potrzeby wysyłania tego samego na adres email :]

 era Partyzant

Postów: 98
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2006
Skąd: Strzelce Kraj.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2006 10:49    #11
ja mam semprona 2.5 256 ddr ram , duza baze danych i 10 lig z 4 panstw i ladnie mi smiga

 baran Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2006
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2006 12:40    #12
mam pytanie jakiego moge sprowadzic dobrego zawodnika do warty poznan

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.