Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 molacz Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.08.2013 20:24    #6261
Panowie szukam słabeusza z miarę dobrą reputacją, budżet powyżej 10mln złotych, liga obojętna. Wiadomo taka gra na wciągnięcie się znowu. Fm 2012 uaktualnienie najnowsze.

 Jashita Partyzant

Postów: 476
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 16:19    #6262
Chciałbym pograć jakimś europejskim klubem tyle że amatorskim :D
Proszę o propozycje :)
FM 12 ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.08.2013 o godz. 16:19

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 17:24    #6263
Pany, jakie kluby mają blokady na puchary europejskie lub inne kary(typu utrata pkt) i na jak długo. Chodzi mi o coś w stylu Glasgow Rangers. Blok na 5 lat od UEFY.

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 17:44    #6264
Dziś włączając sobie mój save ManU pojawił się błąd, że nie można wczytać zapisu. Więc mam do Was teraz takie pytanie jakim klubem zacząć karierę, tak abym miał w co grać przed FM 14.
I chciałbym się Was spytać czy lepiej odbudować dawną potęgę Liverpool'ovi albo Arsenalowi, czy lepiej zacząć grać słabszymi klubami z Premier League, tzn. Swansea, West Brom, Sunderland, Newcastle?
Posiadam "czysty" FM12.

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 18:57    #6265
[quote="Biggi"]Dziś włączając sobie mój save ManU pojawił się błąd, że nie można wczytać zapisu. Więc mam do Was teraz takie pytanie jakim klubem zacząć karierę, tak abym miał w co grać przed FM 14.
I chciałbym się Was spytać czy lepiej odbudować dawną potęgę Liverpool'ovi albo Arsenalowi, czy lepiej zacząć grać słabszymi klubami z Premier League, tzn. Swansea, West Brom, Sunderland, Newcastle?
Posiadam "czysty" FM12.[/quote]
Jak bardzo chcesz w Anglii to polecam Wolves :D
a jeśli z BPL to Cardiff, Hull lub Crystal Palace

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 19:33    #6266
[quote="Biggi"]Dziś włączając sobie mój save ManU pojawił się błąd, że nie można wczytać zapisu. Więc mam do Was teraz takie pytanie jakim klubem zacząć karierę, tak abym miał w co grać przed FM 14.
I chciałbym się Was spytać czy lepiej odbudować dawną potęgę Liverpool'ovi albo Arsenalowi, czy lepiej zacząć grać słabszymi klubami z Premier League, tzn. Swansea, West Brom, Sunderland, Newcastle?
Posiadam "czysty" FM12.[/quote]
Ja myślę że o wiele ciekawszym rozwiązaniem dla ciebie było by sobie postawić za cel grę zaakwalifikowanie się do LM takim klubem jak wspomniane Newcastle, Tottenham czy Everton.
Bo jeśli popracujesz na nad takim Liverpoolem a już tym bardziej Arsenalem to wiadomo że miejsce w LM masz zapewnione i z góry wiadomo że zajmiesz pozycję 1-3 także myślę że to nudna rozgrywka.

 Biggi Partyzant

Postów: 138
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.05.2012
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 20:16    #6267
To tak ostatecznie zastanawiam się nad Newcastle, Everton i West Brom. Który z tych klubów polecacie najbardziej i który będzie potrafił wciągnąć mnie na dłużej?

Przypomnę, że mam "czysty" FM12.

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 21:23    #6268
[quote="Biggi"]To tak ostatecznie zastanawiam się nad Newcastle, Everton i West Brom. Który z tych klubów polecacie najbardziej i który będzie potrafił wciągnąć mnie na dłużej?

Przypomnę, że mam "czysty" FM12.[/quote]

Na wielu forach jak widziałeś bądź nie, ludzie polecają Newcastle to chyba najbardziej polecany klub na polskich forach w FM 12.
Też uważam to byłby bardzo dobry wybór, myślę że w Newcastle United czeka sie barwna kariera możesz pokombitować z ustawieniem, taktyką itp.
Bo skład naprawdę fajny i zróżnicowany.
Uważam że West Bromem nie ma większej przyjemności z gry, jak dla mnie sam klub jest nudny.
Everton to też byłby dobry wybór bo masz Fellainiego czy Baines'a między innymi.
Ale ja radziłbym Newcastle.

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 21:23    #6269
[quote="Biggi"]To tak ostatecznie zastanawiam się nad Newcastle, Everton i West Brom. Który z tych klubów polecacie najbardziej i który będzie potrafił wciągnąć mnie na dłużej?

Przypomnę, że mam "czysty" FM12.[/quote]
West Brom. Najsłabszy z tej trójki, a przyjemność z sukcesów będzie większa :D

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.08.2013 21:43    #6270
[quote="Jashita"]Chciałbym pograć jakimś europejskim klubem tyle że amatorskim :D
Proszę o propozycje :)
FM 12 ;)[/quote]
Polecam Olimpię Wiigmajl(?) z trzeciej ligi belgijskiej(grupa B). Masz dwie gwiazdy. Toma Soaetresa(?), który ma genialne atrybuty, a także Nicolasa De Mola, który ciągnie grę wbrew wszystkiemu i wyszystkim (prócz mnie) Spoko

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.