Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013 13:41    #2
[quote="sebastiano399"]Witam,
Mam pytanie do użytkowników grających w Holandii: jaką bazę wybieraliście (jakie ligi, niestandardowa baza)?
Ja mam zamiar wybrać obie ligi holenderskie i piłkarzy z największych klubów z Europy (ok 17000 piłkarzy = 5 gwiazdek szybkość rozgrywki). Taka baza, gdyż interesuje mnie co najmniej 3 sezonowa rozgrywka SC Heerenveen lub Feyenoordem i zależy mi na płynności rozgrywki.
Z góry dziękuję[/quote]

Ja spędziłem wiele sezonów, wieloma klubami w Holandii, i chyba najlepiej oprócz Holenderskiej dobrać Belgijską, Francuską, Polską, RPA, i Brazylijską (to kraje w których na starcie będziesz mógł znaleść wiele wartościowych zawodników, którzy powinni do ciebie przejść), a na przyszłość Angielską, i Niemiecką.

 `Gekkou Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2013 15:31    #3
Siemano . Otoz gram sobie aktualnie schalke , mam wspaniala ekipe , dobre transfery i w ogole , zdobylem nimi co tylko sie dalo i ... Dostalem oferte od mojego ulubionego klubu mianowicie Chelsea Londyn . The Blues w mojej karierze zrobili rownie dobre transfery jak ja no i wlasnie nie wiem co teraz zrobic . Czy leciec podbic Anglie i w ogole do ulubionego klubu , czy pozostac w schalke i bronic wszystkiego ? Co byscie zrobili na moim miejscu ? Piszcie dlaczego byscie zostali czy tez odeszli zebym mial ku temu powody :)

Pozdrawiam .

 Egraam Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2013 11:59    #4
FM 2011:

Szukam klubu, budżet na transfery 3-8 mln euro, prognoza max środek tabeli. Każda liga oprócz Polskiej/Niemieckiej. Lepiej też bez Angielskiej ale jakby nie było poza nią to może być.

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2013 16:14    #5
witam gram sobie napolii już piąty sezon pobrałem nowe update bartka i nie wiem kim zacząć nowa karierę ciągnie mnie do legi lub do vitese nie zależy mi na kasie tylko żeby gra dawała satysfakcję dzięki za rady
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 SzahelPL Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2013
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2013 16:36    #6
[quote="Nones"]Witam, ja też mam typowy problem z FM że po sezonie odechciewa mi się grać danym zespołem.
Chciałbym aby gra mnie wciągneła.
Grał ktoś może ligami podobnych do Polskiej ligi ?
Tzn. Rumuńską, Chorwacką, Bułgarską, Serbską.
Chodzi o najwyższą klase rozgrywek.
FM12[/quote]

Słowenia, NK Maribor. 2xLiga, 2xFaza grupowa LM. Marco Tavares to jest coś ! :)

 EloSxdd Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.08.2011
Skąd: Jelenia Góra
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2013 23:49    #7
Witam.

Własnie moja piekna kariera Montepelier poszla sie je*ac, a mianowicie "Zapisana gra nie zostala wczytana".

I teraz nie wiem jakim klubem zaczac, chcialbym cos w stylu Monteplier, sredniak, z dobrym budzetem, i dobrymi juniorami, by po 2. 3 sezonach moc ich powoli wlaczac do zespolu glownego. Interesuje mnie Europa, tylko i wylacznie. Francja, Niemcy, Holandia.. Duze panstwa.

FM 13.

Pozdrawiam

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013 11:02    #8
FM2008 Szukam klubu średniego, takiego typowo średniego z możliwością rozwoju oraz nie nudnej rozgrywki. Znalazłem pare klubów teraz tylko nie wiem kótry wybrać i proszę Was o radę (lub może podrzucicie inny klub)
Hiszpania - Betis Sevilla (jeszcze z Sobisem w składzie, klub ten grał przecież w lidze mistrzów)
- Recreativo (jedyny ich plus to że nie mają trenera, finanse słabe oraz Simone Pongole w składzie, ciężka walka o utrzymanie)
- Racing Santander ( Ebi Smolarek w ataku i Garay w obronie )
Francja - AJ Auxerre , RC Lens, Stade Rennais
Włochy (najmniej mi pasują ale może się skuszę) Napoli (bo beniaminek
Anglia - Derby County (beniaminek i nie wiem czy upadła potęga ,ogólnie z Anglii tak nie bardzo bo zawsze tam gram i tam łątwo o dużą kasę
był - będzie - jest zawsze IKS!

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013 11:06    #9
Grając w FM 2008 Barceloną w trakcie sezonu Racing pozbył się najlepiej zarabiających zawodników w celu ratowania sytuacji finansowej klubu, także uważaj na finanse jeśli trafisz do Santander

 zupkarosyjska Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013 14:58    #10
Ogólnie jest tak:

W FM pykam od 10 , więc niedługo. W fm 12 robiłem naprawdę fajne kariery, choćby Jagiellonią (2) w której w jednej po 2 sezonach przeszedłem do Szachtaru, a w drugiej za 1 razem wyszedłem z grupy w LE , potem w 4. Szachtarem grałem najlepszą karierę, chyba. Miałem niezłych koksów, od razu kupiłęm Sanogo który był strasnzie słaby, ale u mnie wyrósł na jednego z najlepszych snajperów świata, jak się sezon zaczynał to miał od razu z 10 bramek po kilku meczach i potem już było jasne, że nikt nie strzeli tylu goli, chyba nawet jakiś rekord światowy pobił, nie pamiętam. Potem trafiłem jakiegoś murzynka, newgen, jeszcze większy koksu - 18 lat i 18 wykańczanie akcji, technike miał dobrą i wgl cud miód malina, wygrałem LM itp. Teraz zaczałem grać w FM 13 i kompletnie nie mogę złapać się w rytm. Lubię grać takimi mało znanymi klubami i robić z nich jakiś koksów. Na pierwszy ogień poszedł Lokomotiv Moskwa. Szło nieźle do meczu z Zenitem, wpierdol 5:1. Potem kolejny mecz z CSKA 3:0 no i już zacząłem dostawać z Rostowem, więc zrezygnowałem i przerzuciłem się na polecany West Ham. Okropnie się nim gra. Nie żebym czegoś oczekiwał, jakiegoś Messiego czy Ronaldo, ale jedyny dobry wynik to remis z ManU 2:2, oczywiście w końcówce mi strzelili 2 gole, ale remis to dobry wynik. Chyba mineło 5 meczów i mam dosyć. Z Chelsea w dupe choć grali nieźle i nie mam im tego za złe. Z Evertonem jakimś cudem 1:0 (Everton jedna z najgorszych drużyn w lidze, chyba ostatnie miejsce) cudem wygrałem też z Bristolem i z Tottenhamem dostałem jakoś... 4:0 ? W ogóle mam dosyć tego klubu nie umiem takim grać, ściągnąłem młodzika ( bardzo dobry) jakiegoś Bramkarza i Kyrgiakosa. I nie wiem czy kontynuuować , ale to nie tu. Szukam klubu z drugiej ligi albo z pierwszej coś jak Monaco, dużo kasy, tak z 10-30 mln na transfery, jakaś bardziej znana liga, słaby klub tylko żeby to nie były następujące kluby:
Man City
Szachtar ( grałem )
Monaco
PSG
Anżi ( wgl rosyjska to nie )


i wszelkie ManU itp to nie dla mnie , chce zbudować potęgę i zacząć od razu w pierwszym sezonie


Proszę o pomoc.



Najnowsze uaktualnienie na cmrev, fm 13.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.09.2013 o godz. 15:02

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013 15:53    #11
Liga holenderska i Vitesse Arnhem :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.