FM14 - data premiery zostanie ogłoszona w tym tygodniu?

 Klakax Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013, 13:01    #1
Jeżeli dobrze pamiętam to data premiery FM13 została podana ok. 6 września. Myślicie, że w tym tygodniu dowiemy się kiedy wyjdzie FM14?

Jeżeli ktoś pamięta kiedy były podawane daty premier poprzednich części FM'a to niech to napisze :p Może wtedy będziemy mogli określić kiedy mniej więcej zostanie podana data premiery FM14 chociaż mam nadzieję, że poznamy ją w tym tygodniu :]

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013 13:08    #2
FM 14 wyjdzie zapewne podobnie jak poprzednicy czyli koniec października - początek listopada. Czyli za ok 2 miesiące.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.09.2013 o godz. 13:08

 Klakax Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2013 14:30    #3
[quote="sxz69"]FM 14 wyjdzie zapewne podobnie jak poprzednicy czyli koniec października - początek listopada. Czyli za ok 2 miesiące. [/quote]

To wiem ale w tym temacie chodzi mi o dzień, w którym poznamy właśnie datę premiery ;) Osobiście uważam, że SI ujawni ją w tym tygodniu.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.