Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.09.2013 20:53    #6301
[quote="adamus774"]Dajcie jakiś ciekawy klubik który coś w sobie ma bo kompletnie nie wiem kim zacząć na najnowszym uaktualnienie fm 13. Niech ten klub coś w sobie ma obojętnie czy juniorów czy hajs czy kadrę dobrą. Nie interesują mnie jedynie topowe zespołu z najwyższych lig . :)[/quote]
FULHAM! 0 sukcesów w Anglii, jedyne trofeum to Puchar Intertoto właściwie w 2002 :D

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2013 09:56    #6302
Jak zwykle pytam o jedno, a wybieram drugie. Gdy przeczytałem o grze wychowankami wpadłem na pomysł aby pograć Athleticiem Bilbao.
Poza słabymi trenerami w klubie jest całkiem znośnie. Świetna baza, nieźli gracze (brak wartościowego lewego obrońcy i rezerwowych skrzydeł to chyba jedyne poważne minusy).
Martwi mnie tylko jedno - czy pojawia się wystarczająco dużo wartościowych newgenów pochodzących z Kraju Basków aby miała sens dłuższa rozgrywka?

/ed
Czy mogę kupować 15-16 latków tak, żeby nabyli baskijskie obywatelstwo?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.09.2013 o godz. 09:59

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2013 11:18    #6303
Witam. Jaką drużynę z ekstraklasy irlandzkiej polecacie? Byle nie Shamrock, Sligo albo UCD. Najlepiej żeby biła się o LE. Z góry dziękuję.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.09.2013 o godz. 11:20

 boo68 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.09.2013 13:32    #6304
[quote="kajn"]Jak zwykle pytam o jedno, a wybieram drugie. Gdy przeczytałem o grze wychowankami wpadłem na pomysł aby pograć Athleticiem Bilbao.
Poza słabymi trenerami w klubie jest całkiem znośnie. Świetna baza, nieźli gracze (brak wartościowego lewego obrońcy i rezerwowych skrzydeł to chyba jedyne poważne minusy).
Martwi mnie tylko jedno - czy pojawia się wystarczająco dużo wartościowych newgenów pochodzących z Kraju Basków aby miała sens dłuższa rozgrywka?

/ed
Czy mogę kupować 15-16 latków tak, żeby nabyli baskijskie obywatelstwo?[/quote]

Ja grałem w FM 2011 lub 2012 (nie pamiętam dokładnie) Athleticiem 3 seozny. 3x 3 miejsce w lidze, raz wygrana Liga Europy a takto 2x 1/8 LM. Dużo kasy na transfery nawet miałem, ale można tylko Basków kupować, więc większość szła na młodzików. Miałem 1 super newgena i ze 2 porządnych przez ten czas w swoim klubie. Grało się super, jeszcze był Javi Martinez i Llorente. Niestety pułapu Realu i Barcy nie udało mi się przeskoczyć i zawsze te 10+ punktów do drugiego traciłem. Myślę, że ciężko samymi Baskami jest się przebić na mistrzostwo, aczkolwiek gra Bilbao sprawiała mi dużo frajdy :)

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2013 12:19    #6305
jeszcze takiego sezonu jak pierwszy w bilbao nie miałem
pierwsza runda rewelacja - przegrałem tylko z barcą, realem, atletico i o zgrozo z valadolidem, żadnych remisów - zajmowałem 3 miejsce z niewielką stratą punktową.
początek drugiej rundy katastrofa - przegrywałem wszystko z wszystkimi, kluczowi gracze łapali kontuzje, a ja traciłem do czołowej trójki. W końcu trafiłem z taktyką, zacząłem odrabiać straty i ostatecznie w przedostatnim meczu sezonu, w bezpośrednim starciu o 4 miejsce z Betisem wygrałem i wywalczyłem awans do Champions League.
Całe szczęście w Pucharze Hiszpani większość meczy rzogrywa się jesienią. Miałem łatwą drabinkę bo dopiero w półfinale trafiłem na barce (o dziwo wygrałem 0:1 i 3:2). W finale trafiłem na real który chyba cudem i taktyką ułożoną w styczniu wygrałem 4:1 (czerwona kartka khediry przy stanie 1:1 znacznie ułatwiła mi zadanie, wcześniej 2 razy dostałem ciężkie baty).
Ogólnie mnóstwo frajdy daje zabawa z Athleticiem ale to nie zabawa dla wszystkich.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.09.2013 o godz. 12:19

 For3 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2013 15:01    #6306
Mam save Realu Sociedad, gdzie jest naprawdę fajnie i wszystko się świetnie układa. No właśnie, chyba aż zbyt świetnie. W 3 sezonie wygrałem La Lige, niewiele brakowało mi żeby wygrać LM w 2 sezonie, a skład jest stworzony z młodych, ambitnych zawodników. Mam jednak pewien 'przesyt' grając na tym save i chciałbym spróbować czegoś innego. Na jakiś czas, a jak wciągnie na dłużej to jeszcze lepiej.

Rozważam kierunek pod nazwą MLS lub Panathinaikos Ateny. Co wybrać? Ligę, której nigdy nawet nie zacząłem i poznawać inne rozgrywki, klimat w niej panujący? Jeśli tak to kim? Czy może Panathinaikos z greckiej ligi, której nie grałem nigdy dłużej niż 3-4 miesiące w grze? Perspektywa wyobrażenia sobie tych kibiców podczas osiągania kolejnych sukcesów.... Jakieś porady? Oczywiście na najnowszym update z cmrev.

 Egraam Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.09.2013 15:17    #6307
[quote="For3"]Mam save Realu Sociedad, gdzie jest naprawdę fajnie i wszystko się świetnie układa. No właśnie, chyba aż zbyt świetnie. W 3 sezonie wygrałem La Lige, niewiele brakowało mi żeby wygrać LM w 2 sezonie, a skład jest stworzony z młodych, ambitnych zawodników. Mam jednak pewien 'przesyt' grając na tym save i chciałbym spróbować czegoś innego. Na jakiś czas, a jak wciągnie na dłużej to jeszcze lepiej.

Rozważam kierunek pod nazwą MLS lub Panathinaikos Ateny. Co wybrać? Ligę, której nigdy nawet nie zacząłem i poznawać inne rozgrywki, klimat w niej panujący? Jeśli tak to kim? Czy może Panathinaikos z greckiej ligi, której nie grałem nigdy dłużej niż 3-4 miesiące w grze? Perspektywa wyobrażenia sobie tych kibiców podczas osiągania kolejnych sukcesów.... Jakieś porady? Oczywiście na najnowszym update z cmrev.[/quote]


Gram w 11 ale pod względem lig nie ma chyba jakiś dużych różnic. Polecałbym ci lige duńską, dość mocno wciąga. Osobiście nie grałbym poza Europą bo bez Ligi Mistrzów to jak dla mnie nie to samo.

 JoeHollywood Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.05.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2013 09:35    #6308
Ja ostatnio mam dużą blokadę, nie mogę znależć żadnego odpowiedniego klubu. Zmieniam je jak rękawiczki, z poprzednich klubów tylko Lille mi się dobrze grało(polecam), jednak straciłem save i teraz szukam nowego zespołu, zwracam się bardziej w kierunku Anglii, ale może też być inna liga. Byle nie był by to kandydat do tytułu, najlepiej klub, który nie ma większych sukcesów. Nie musi być pierwsza liga, finanse też nie muszą być duże, fajnie gdyby byli dobrzy młodzi zawodnicy i dobrze sę grało. Byle nie Lille, Stoke(jakiś taki niewyraźny ten klub), Newcastle, Norwich, Rennes, Villareal.

 kajn Partyzant

Postów: 216
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2013 11:12    #6309
Southampton ma fajną kadrę, nie ma biedy i jest na czym budować przyszłą potęgę. Grałem ze 3 sezony i było naprawdę miło.

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.09.2013 13:54    #6310
[quote="JoeHollywood"]Ja ostatnio mam dużą blokadę, nie mogę znależć żadnego odpowiedniego klubu. Zmieniam je jak rękawiczki, z poprzednich klubów tylko Lille mi się dobrze grało(polecam), jednak straciłem save i teraz szukam nowego zespołu, zwracam się bardziej w kierunku Anglii, ale może też być inna liga. Byle nie był by to kandydat do tytułu, najlepiej klub, który nie ma większych sukcesów. Nie musi być pierwsza liga, finanse też nie muszą być duże, fajnie gdyby byli dobrzy młodzi zawodnicy i dobrze sę grało. Byle nie Lille, Stoke(jakiś taki niewyraźny ten klub), Newcastle, Norwich, Rennes, Villareal.[/quote]

Bardzo fajnym i ciekawym kierunkiem jest Szkocja, od zawsze uwielbiałem grę Motherwell (a w FM2013 gra dodatkowo w eliminacjach LM, z powodu wyrzucenia Rangers), dużym i ciekawym wyzwaniem może być także odbudowa dwóch Szkockich potęg, czyli Aberdeen (A. Ferguson był managerem tego klubu), lub Hibernian.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.