Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 sxz69 Młody aktywista

Postów: 369
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2013 21:23    #6321
@up

Może liga holenderska: PSV lub Ajax. Ciekawe składy i pewnie przyzwoity budżet.

Sam właśnie zaczynam karierę w Holandii tyle, że w nieco słabszym Vitesse. Dostałem tam 5 mln funtów na transfery w 1 okienku.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2013 22:41    #6322
Falcon właśnie z Anglii można ale mnie bardziej interesuje coś typu Derby County lub Wigan niż Tottenham lub Newcastle. CO do włoskich ekip, bardzo się zastanawiam nad Torino, klub z tradycjami i historią (w FM2008 mają słabą kadrę wiec może to będzie duże wyzwanie ) ale nie wiem jak tam z kasą w lidze Włoskiej, wiesz jak tam z kasą za miejsca w lidze ? Co do Niemiec to Hertha może była ok ale ostatnio miałem długą karierę BVB i już znudziła mi się liga Niemiecka . Już mam parę klubów Derby County (można go uznać za upadłą potęgę ??), Torino , Parma (jak tam z kasą w lidze ?) , w ostatniej chwili zauważyłem jeszcze Betis Seviilę i Deportivo La Corunia (trochę upadła , ma dość spory dług, mało kasy ).
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.09.2013 12:35    #6323
[quote="sxz69"]@up

Może liga holenderska: PSV lub Ajax. Ciekawe składy i pewnie przyzwoity budżet.

Sam właśnie zaczynam karierę w Holandii tyle, że w nieco słabszym Vitesse. Dostałem tam 5 mln funtów na transfery w 1 okienku.[/quote]

Vitesse to chyba najprostszy klub do gry w Holandii, ze względu na okropnie bogatego właściciela który sypie milionami na lewo i prawo. Zdecydowanie bardziej polecam FC Twente, sporo pieniążków, dobry skład, i zero sukcesów w Europie (jedynie 2gie miejsce w UEFA jakieś 20-30 lat temu).

 IwoS Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2012
Skąd: Wrocław.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.09.2013 15:22    #6324
Zaktualizowałem sobie transfery (dzięki w ch*j za uaktualnienie Bartek!) i mam ochotę rozpocząć nową karierę. Chciałem zacząć polską ligą, ale zanim wpełznę na szczyt to wszyscy piłkarze pokończą kariery i wtedy gra nie będzie sprawiała przyjemności. Postanowiłem zacząć średnią, ale dosyć znaną drużyną. Wybierałem drużyny, na które mam pewien pomysł. Zawsze będę chętny żeby prowadzić Arsenal (Gunner Till I Die), ale to byłby zbyt potężny klub na początek. Pod uwagę brałem Liverpool, Swansea, Espanyol, Atletico Madryt i Fulham. Co myślicie?

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.09.2013 18:35    #6325
[quote="IwoS"]Zaktualizowałem sobie transfery (dzięki w ch*j za uaktualnienie Bartek!) i mam ochotę rozpocząć nową karierę. Chciałem zacząć polską ligą, ale zanim wpełznę na szczyt to wszyscy piłkarze pokończą kariery i wtedy gra nie będzie sprawiała przyjemności. Postanowiłem zacząć średnią, ale dosyć znaną drużyną. Wybierałem drużyny, na które mam pewien pomysł. Zawsze będę chętny żeby prowadzić Arsenal (Gunner Till I Die), ale to byłby zbyt potężny klub na początek. Pod uwagę brałem Liverpool, Swansea, Espanyol, Atletico Madryt i Fulham. Co myślicie?[/quote]
zacznij Fulham. jestem ciekaw jak Ci pójdzie :D

 Barthez16 Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
16.09.2013 13:42    #6326
Który klub z tych Saint Etienne,Bordeaux,Fiorentina,Palermo,Koln,Kaiserslautern,Sochaux,Toulouse,Montpellier najlepiej jakby było troche kasy na początek i w późniejszej fazie gry

FM 12 najnowsza aktualka od bartek r

 crisadus Partyzant

Postów: 167
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2013 13:54    #6327
We Francji dużo kasy nie ma, ale da radę kompletować fajną ekipę. A i bardzo ciekawa i wyrównana jest liga. Włoch Ci nie polecam, nie podoba mi się tam gra. Koeln to ciekawa drużyna, natomiast Kaserslautern mnie nie przekonuję by tam grać.
Podsumowując jeśli miałbym Ci polecić któryś zespół z podanych to spróbuj Saint Etienne, możesz nimi powalczyć o Champions League. A jeszcze bardziej polece Ci LOSC LIlle, które ostatnio dołuje.
GO GO THE GUNNERS

 Barthez16 Wróg ludu

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 3
0
16.09.2013 15:08    #6328
A duża różnica jest pomiędzy Saint Etienne i Lille pod względem piłkarzy czy chociażby budżetem? Bo nie wiem czy Lille nie bedzie za łatwo chociaż mogę się mylić

 pSsi, Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.09.2013 15:28    #6329
w lille budżet będzie pewnie opiewał na jakieś 7-10 mln a w Saint Etienne raczej dużo nie dostaniesz, jeżeli co kolwiek, ale mają fajny skład, dużo przyszłościowych graczy, pozatym możesz kogoś sprzedać, ja bym wybrał Saint Etienne

 roma Partyzant

Postów: 89
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2013 15:53    #6330
Witam

Obecnie gram w FM 12 Wisłą 3 sezon powiem szczerze znudziło mi się.Jaki klub polecicie? zastanawiam się nad:Lazio,Tottenham,Dortmund,Juventus,Napoli a może jakiś inny zespół?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.