Strona

Liga Mistrzów

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.09.2013 22:20    #2
Ja z przyjemnością oglądałem grę Napoli. Zagrali świetne zawody i udowodnili, że obok Juventusu są głównym kandydatem do mistrzostwa Serie A. Stawiam, że z tej grupy wyjdzie właśnie Napoli wraz z Arsenalem.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2013 14:28    #3
Panowie, dopiero była jedna kolejka w LM i 3-5 w ligach. Typowanie kto, co wygra teraz jest jeszcze nie na miejscu. Po 3 kolejkach w LM pewnie się już wykreują pierwsze kluby do awansu. Jeśli chodzi o Neapol to nadal próbują szybkich ataków jak za Mazzariego. Ręki Beniteza poza zmianą ustawienia jeszcze nie widać. Zuniga fajnie zagrał poza akcją bramkową. Jeden minus Napoli za to, że po stracie gola brakło koncepcji żeby poklepać a przecież było ich jednego więcej. TOBI przełącz sie na euro bo od tych kwot w złotówkach głowa boli :)

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 09:00    #4
I jak nastroje po fazie grupowej CL? Chyba po raz pierwszy w historii drużyna zdobywając 12 pkt nie awansowała dalej. Natomiast warto również dodać, iż w jednej z grup zaledwie 6 pkt starczyło do awansu.

Kilka dobrych drużyn odpadło: Napoli, Juventus, Shakhtar.

W drugiej rundzie najwięcej przedstawicieli będzie miała Bundesliga ( wszystkie 4 drużyny awansowały).
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 09:23    #5
Bayer Leverkusen dał radę chodz mam mieszane uczucia co do nich. Niby awansowali, wyprzedzili Szachtar czyli bardzo dobrą drużynę, pokonują BVB w lidze ale od ManU dostają ostro w łep. Dziekawe jak zaprezentują się w dalszej części LM.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 sCan Partyzant

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.11.2005
Skąd: Brodnica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 09:30    #6
[quote="Falcon"]I jak nastroje po fazie grupowej CL? Chyba po raz pierwszy w historii drużyna zdobywając 12 pkt nie awansowała dalej. Natomiast warto również dodać, iż w jednej z grup zaledwie 6 pkt starczyło do awansu.

Kilka dobrych drużyn odpadło: Napoli, Juventus, Shakhtar.

W drugiej rundzie najwięcej przedstawicieli będzie miała Bundesliga ( wszystkie 4 drużyny awansowały).[/quote]

Zapomniałeś o Premier League, też mają 4 drużyny. :)


btw. podobno już grzeją piłeczki do losowania. :D

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 16:56    #7
Najbardziej szkoda mi Napoli pokazali kawał ładnej piłki i w sumie oni powinni awansować a nie BVB myślę że w lidze europejskiej mogą być czarnym koniem w innej kwestii wkurza mnie Tvp1 i lobowanie Borussi po tam gra trzech polaków przecież można by zrobić jakąś sondę dla widzów jaki by chcieli meczyk oglądnąć wiem można przez internet ale tp jakoś lepiej mi się ogląda mam nadzieje że BVB wpadnie na jakiś mocny zespół i będzie po kłopocie chciałbym mecz Real -Borussia byłby fajny rewanż za poprzedni sezon
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 kalidorek Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: Marki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 18:54    #8
Stawiam, ze w glosowaniu jednak bvb by wygralo. U mnie w pracy pewien dziadek, ktory jest "wielkim" kibicem pilki noznej oglada chyba tylko ich mecze. A jak sie zapytasz kto gra w bvb to wymieni wiadomo kogo. I tyle. A zawsze jest napalony na mecze bvb jakby to jego lokalny klub gral.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 20:27    #9
[quote="piotrp504"]Najbardziej szkoda mi Napoli pokazali kawał ładnej piłki i w sumie oni powinni awansować a nie BVB[/quote]
To czemu nie awansowali?

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 20:33    #10
nie chcialbym bronic tutaj BVB, ale czy oni nie grali ladnej pilki? mi się wydaje, ze bylo calkiem niezle, a skoro to oni awansowali tzn ze byli lepsi od Napoli

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2014 08:26    #11
Powrót CL. Wczoraj szejki z PSG przejechały się po Leverkusen, natomiast po szejkach z City przejechała się Barcelona.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.