Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 08:08    #6341
[quote="Zymon"]Falcon właśnie z Anglii można ale mnie bardziej interesuje coś typu Derby County lub Wigan niż Tottenham lub Newcastle. CO do włoskich ekip, bardzo się zastanawiam nad Torino, klub z tradycjami i historią (w FM2008 mają słabą kadrę wiec może to będzie duże wyzwanie ) ale nie wiem jak tam z kasą w lidze Włoskiej, wiesz jak tam z kasą za miejsca w lidze ? Co do Niemiec to Hertha może była ok ale ostatnio miałem długą karierę BVB i już znudziła mi się liga Niemiecka . Już mam parę klubów Derby County (można go uznać za upadłą potęgę ??), Torino , Parma (jak tam z kasą w lidze ?) , w ostatniej chwili zauważyłem jeszcze Betis Seviilę i Deportivo La Corunia (trochę upadła , ma dość spory dług, mało kasy ).[/quote]

W Serie A grałem raz i dawno temu już nie pamiętam jak z kasą. Wiem , że jest tam dziwny przepis, spoza UE można tylko 1 zawodnika kupić. Ogranicza to pole wyszukiwania talentów do Europy, bo z Ameryki musisz wybrać najlepszego , a ten przeważnie słono kosztuje.

Generalnie ja najlepsze kariery mam w tych ligach gdzie nigdy nie grałem. Rosenborgiem 7 sezonów ciupałem, najlepszy wynik to wyjście z grupy CL. Na początku niezła ekipa( Sapara, Traore, Demidov).

Wyzwaniem też jest gra na Ukrainie. Oczywiście poza 2 najlepszymi klubami. Np. Dnipro.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 kizar Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 08:38    #6342
Polecam z Ukrainy Chornomorets Odessa Spoko Super rozgrywka, nowy stadion ale na poczatku na duzo kasy nie licz. Ja w pierwszym sezonie walcze o lige mistrzów z Dinamo, Karpaty i Dnipro. Szachtar na razie poza zasiegiem chociaz w lidze raz znimi wygralem i w pucharze tez.

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 12:39    #6343
Chciałbym zagrać sobie w lidze francuskiej i tu moje pytanie co sądzicie o Auxerre z Ligue 2 wie ktoś jak u nich z kasą? wacham się też nad Toulose niech ktoś mi pomoże wybrać któryś z tych klubów nie chodzi mi o obiekty czy coś bo to ja wiem już tylko o finanse i czy prezes sypnie troche sianem z góry dzięki szukam klubu na dłuższą rozgrywkę

 ShoT Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 13:12    #6344
Może ktoś zna ciekawy klub z poza najsilniejszych lig, którym w 3-4 lata będzie można wychodzić z grupy LM? Kasa żeby była tak ok. 3-4 mln na transfery.

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 15:17    #6345
[quote="Bartwell"]Chciałbym zagrać sobie w lidze francuskiej i tu moje pytanie co sądzicie o Auxerre z Ligue 2 wie ktoś jak u nich z kasą? wacham się też nad Toulose niech ktoś mi pomoże wybrać któryś z tych klubów nie chodzi mi o obiekty czy coś bo to ja wiem już tylko o finanse i czy prezes sypnie troche sianem z góry dzięki szukam klubu na dłuższą rozgrywkę[/quote]

 Mifsiu Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 15:56    #6346
Chciabym klub którym można powalczyć w pucharach z dobrym budżetem , najlepiej liga Francuska , Hiszpańska , Niemiecka i ewentualnie Portugalska , i jakim polskim klubem według was najłatwiej osiągnąć sukces ?

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 17:03    #6347
[quote="Mifsiu"]Chciabym klub którym można powalczyć w pucharach z dobrym budżetem , najlepiej liga Francuska , Hiszpańska , Niemiecka i ewentualnie Portugalska , i jakim polskim klubem według was najłatwiej osiągnąć sukces ?[/quote]

Jeśli chodzi o Niemcy: Wolfsburg, Werder Brema. Francja: Montpellier (sam aktualnie nimi gram), AS Monaco.

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 19:05    #6348
[quote="Bartwell"][quote="Bartwell"]Chciałbym zagrać sobie w lidze francuskiej i tu moje pytanie co sądzicie o Auxerre z Ligue 2 wie ktoś jak u nich z kasą? wacham się też nad Toulose niech ktoś mi pomoże wybrać któryś z tych klubów nie chodzi mi o obiekty czy coś bo to ja wiem już tylko o finanse i czy prezes sypnie troche sianem z góry dzięki szukam klubu na dłuższą rozgrywkę[/quote][/quote]

Jeszcze raz odnawiam sory ale zależy mi żeby szybko dostać odpowiedź

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.09.2013 23:14    #6349
Ehhh i kariera Torino w dupę poszła. Sejv padł a nie chce mi się grać od nowa. Teraz szukam jakiegoś małego, fajnego klubu, bez pucharów, najlepiej bez wielkich osiągnięć . Krótko mówiąc chcę coś sam zbudować. Jeśli chodzi o ligi to tylko najwyższe oraz Włoska odpada (nie mogę się przestawić że można ściągnąć tylko 1 gracza z poza UE ). Mam już parę typów
Francja Auxerre (mała miejscowość, mały stadion, średnie finanse, Irek Jeleń w składzie )
RC Strasbourg ( mały stadion, 1 mln na transfery, bez gwiazd , bardzo ciężka walka o utrzymanie )
Anglia Portsmouth (klub bogaty, bez wielkich tradycji )
Hiszpania (Betis Sevilla ) bardzo interesująca drużyna , jest z kim walczyć w lidzę, Sobis w ataku ! , klub mający wielkiego w tamtym okresie Sevillę
Niemcy Wolfsburg oraz Hertha Berlin

Najbardziej jestem zainteresowany Betisem Sevillą oraz Wolfsburgiem . Co o tym sądzicie ?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Bartwell Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 12:25    #6350
Siema pograłem sobie Vitesse ale mi się znudziło szukam klubu z Francji bo nie ma tam ograniczeń jeśli chodzi o zawodników i mam kilka typów
Toulose,Auxerre jak ktoś zna jeszcze jakiś klub fajny z Ligue 1 niech napisze z góry dzięki

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.