Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 12:33    #6351
[quote="Bartwell"]Siema pograłem sobie Vitesse ale mi się znudziło szukam klubu z Francji bo nie ma tam ograniczeń jeśli chodzi o zawodników i mam kilka typów
Toulose,Auxerre jak ktoś zna jeszcze jakiś klub fajny z Ligue 1 niech napisze z góry dzięki[/quote]

AS Saint Etienne, AS Monaco, Ac Ajaccio, Nantes.

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 15:35    #6352
Znacie jakiś klub bez perspektyw, pieniędzy, graczy, z upierdliwym prezesem, pustym stadionem itd. itp.?. Warunki mam takie
- Klub nie może być z wyższej ligi niż trzecia. (jeśli jest taka drużyna, lecz jest niegrywalna poproszę link do dodatku).
- Ma być zadłużony (dług/minus na koncie im więcej tym lepiej)
- W kadrze brak choćby jednego solidnego zawodnika
- Braki w sztabie
- Odpada Truro
- Klub ma być półzawodowy
Mile widziane również
- Przekroczony budżet płacowy
- Zakaz transferowy
- Stara kadra
- Beznadziejne obiekty
- Klub z Europy
I to chyba tyle. FM 12 lub 13

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 22.09.2013 o godz. 15:41

 Snakor Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 16:10    #6353
Poszukuję ciekawego klubu (interpretację słowa 'ciekawy' pozostawiam Wam).

Wymagania (głównie dotyczą ligi, w której gra dany klub):
- liga nie powinna być najwyższą w danym kraju (możliwość cieszenia się z awansu do wyższej klasy rozgrywkowej)
- liga powinna wymuszać na klubach inwestycję w piłkarzy krajowych (ostre zasady co do narodowości/obywatelstwa graczy wystawianych w meczu/zgłaszanych do rozgrywek krajowych)
- liga powinna wymuszać na klubach inwestycję w juniorów (ostre zasady co do wychowanków w składzie meczowym/kadrze w rozgrywkach krajowych)
- możliwość posiadania przynajmniej 5-cio osobowej ławki rezerwowych (najlepiej dłuższej niż taka na 5 osób)
- liga powinna zezwalać na wypożyczenia krajowe w sporych ilościach
- klub nie powinien należeć do czołówki danej ligi, powinien plasować się raczej w tzw. "ligowym ogonie"
- o ile to możliwe klub powinien bardziej stawiać na młodzież niż na starców (młody skład, chcę się zabawić w Wengera :D)

Wersja gry: tylko FM 2012

Jeżeli ktoś nie ma pomysłu jaki klub mi zaproponować ale wie, z której ligi możnaby coś wybrać to również proszę o podpowiedzi w tej kwestii :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.09.2013 o godz. 16:11

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 16:27    #6354
[quote="lancos3-11"]Znacie jakiś klub bez perspektyw, pieniędzy, graczy, z upierdliwym prezesem, pustym stadionem itd. itp.?. Warunki mam takie
- Klub nie może być z wyższej ligi niż trzecia. (jeśli jest taka drużyna, lecz jest niegrywalna poproszę link do dodatku).
- Ma być zadłużony (dług/minus na koncie im więcej tym lepiej)
- W kadrze brak choćby jednego solidnego zawodnika
- Braki w sztabie
- Odpada Truro
- Klub ma być półzawodowy
Mile widziane również
- Przekroczony budżet płacowy
- Zakaz transferowy
- Stara kadra
- Beznadziejne obiekty
- Klub z Europy
I to chyba tyle. FM 12 lub 13[/quote]
Portsmouth?

 Snakor Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2013 17:09    #6355
[quote="Snakor"]Poszukuję ciekawego klubu (interpretację słowa 'ciekawy' pozostawiam Wam).

Wymagania (głównie dotyczą ligi, w której gra dany klub):
- liga nie powinna być najwyższą w danym kraju (możliwość cieszenia się z awansu do wyższej klasy rozgrywkowej)
- liga powinna wymuszać na klubach inwestycję w piłkarzy krajowych (ostre zasady co do narodowości/obywatelstwa graczy wystawianych w meczu/zgłaszanych do rozgrywek krajowych)
- liga powinna wymuszać na klubach inwestycję w juniorów (ostre zasady co do wychowanków w składzie meczowym/kadrze w rozgrywkach krajowych)
- możliwość posiadania przynajmniej 5-cio osobowej ławki rezerwowych (najlepiej dłuższej niż taka na 5 osób)
- liga powinna zezwalać na wypożyczenia krajowe w sporych ilościach
- klub nie powinien należeć do czołówki danej ligi, powinien plasować się raczej w tzw. "ligowym ogonie"
- o ile to możliwe klub powinien bardziej stawiać na młodzież niż na starców (młody skład, chcę się zabawić w Wengera :D)

Wersja gry: tylko FM 2012

Jeżeli ktoś nie ma pomysłu jaki klub mi zaproponować ale wie, z której ligi możnaby coś wybrać to również proszę o podpowiedzi w tej kwestii :)[/quote]

Niestety opcja 'Edytuj' zniknęła więc dodaję, że interesują mnie kluby profesjonalne, półzawodowe ekipy nie są tym, czego szukam.

 Best7 Partyzant

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: Frysztak
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2013 13:15    #6356
@Snakor
Poszukaj czegoś w Belgii

 Snakor Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2013 17:49    #6357
@Best7

Haha, świetnie trafiłeś bo właśnie gram AFC Tubize w drugiej lidze belgijskiej. Jedyny problem to taki, że ławka rezerwowych mieści tylko 4 grajków :( a i wielu piłkarzy jest na kontraktach półzawodowych niestety...

btw. zapraszam do mojego tematu, może ktoś będzie w stanie mi pomóc :)
http://www.cmrev(...)422.html

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 17:22    #6358
Szukam jakiejś ligi europejskiej (z tych słabszych), gdzie nie ma zbyt wielu ograniczeń (zespół wybiore sam). Polecacie coś? Gdzie Wam się fajnie grało? FM 12

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 18:43    #6359
niskie ligi angielskie najlepiej najniższa możliwa w grze/w twojej bazie

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 19:37    #6360
Witam,

Panowie doradźcie coś a konkretnie. Kim zagrać na najnowszym update w FM 2013. Chodzi mi o kluby z najwyższych lig oprócz Anglii, Francji i Niemiec. Zastanawiam się nad ligą Włoską i Hiszpańską. Tak żeby mnie wciągnęła rozgrywka, wiadomo żeby był ciekawy skład aby móc nawiązać walkę z najlepszymi w danej lidze.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution