Fundusz inwestycyjny

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013, 20:50    #1
WItam, kwestia zawarta w tytule nigdy mi nie dawała spokoju, zapewne nie tylko mi, dlatego postanowiłem ją rozwiązać. Jedyne zdanie na ten temat jakie wyczytałem w sieci jest takie, że ta kasa po prostu przepada i już nigdy jej nie zbaczymy. Otóż nie :) byłem przekonany, że gdzieś ją mamy i postanowiłem poeksperymentować. Edytorem czasu rzeczywistego zmieniłem sobie budżet na -1kkk euro, innymi słowy mówiąc pod względem finansowym byłem w kompletnej d*pie. I oto dostałem wiadomość, która była zgodna z moimi domysłami:

,,XXX sięga do skarbonki. W dniu dzisiejszym XXX ogłosił wycofanie kwoty YYY z funduszu inwestycyjnego. Zdaniem zarządu solidny zastrzyk gotówki pozwoli na ustabilizowanie niepewnej sytuacji finansowej klubu."

Wydawałoby się, że kwestia została rozwiązana, ale nie dostałem całej puli jaka poszła na ten fundusz. Podejrzewam, że część z tego mogła pójść na budowę nowego stadionu, który wybudowałem za śmieszne pieniądze, ale to znowu tylko domysły. Jednak mimo wszystko możemy już spać spokojnie, gdy dostaniemy wiadomość o przelaniu pieniędzy na fundusz, a ewentualne bankructwo nam nie grozi ;) może komuś ta wiedza się przyda, pozdro!

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 21:23    #2
Tyle że jeśli ktoś doprowadza klub do takiego bogactwa, gdzie zarząd oddaje pieniądze na fundusz inwestycyjny to NIE MA SZANS by ten sam menedżer doprowadził klub do takich problemów finansowych, więc moim zdaniem lepiej jest "inwestować na własną rękę > http://zolah(...)ra_.html :D Ale fakt faktem - pieniądze nie znikają.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 21:29    #3
oczywiscie, ze nie ma szans ;) chciałem tylko uświadomić tych co nie wiedzieli (włącznie ze mną ;> ) co się tak naprawdę dzieje z tymi pieniędzmi ;) to, że my je tak naprawdę ciągle mamy :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution