Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 felli Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 19:54    #6361
Jesli lapiesz sie we wspolwlasnoscich we wloszech to fiorentina ew sampdoria, z hiszpanii atletico, athletic lub betis

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 20:17    #6362
Współwłasności są proste. Nie wchodzić w nie a te które już się ma to się pozbyć :) Fiorentina ciekawy skład, podobnie jak Atletico. Duży potencjał tu i tu. Chyba rzut monetą zadecyduje :)

 brzoza723 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.09.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 20:54    #6363
Witam.

Jestem starym graczem FM od zawsze. Ostatnie dwa lata ciorałem cały czas w FM12. Od pewnego czasu skusiłem się na 13 i gra mi się w nią bardzo słabo. Jest strasznie dużo opcji, tracę bramkę jako pierwszy w każdym meczu, przegrywam na wyjazdach prawie wszystko. Brakuje mi wyników remisowych itp. gram w wersje 13.3. Powiedzcie mi czy ja jestem taki słaby czy po prostu ostatnia wersja FM-a jest taka trudna ??

 Best7 Partyzant

Postów: 244
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.08.2010
Skąd: Frysztak
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2013 22:50    #6364
Szukam klubu ze słabszych lig europejskich lub z niższych szczebli mocniejszych rozgrywek. Zespół powinien być młody i posiadać talenty. Pieniądze nie mają znaczenia. FM 12 lub 13.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2013 08:06    #6365
@brzoza

Co to ma w związku z tematem?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.09.2013 o godz. 08:06

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2013 11:12    #6366
[quote="Zymon"]Ehhh i kariera Torino w dupę poszła. Sejv padł a nie chce mi się grać od nowa. Teraz szukam jakiegoś małego, fajnego klubu, bez pucharów, najlepiej bez wielkich osiągnięć . Krótko mówiąc chcę coś sam zbudować. Jeśli chodzi o ligi to tylko najwyższe oraz Włoska odpada (nie mogę się przestawić że można ściągnąć tylko 1 gracza z poza UE ). Mam już parę typów
Francja Auxerre (mała miejscowość, mały stadion, średnie finanse, Irek Jeleń w składzie )
RC Strasbourg ( mały stadion, 1 mln na transfery, bez gwiazd , bardzo ciężka walka o utrzymanie )
Anglia Portsmouth (klub bogaty, bez wielkich tradycji )
Hiszpania (Betis Sevilla ) bardzo interesująca drużyna , jest z kim walczyć w lidzę, Sobis w ataku ! , klub mający wielkiego w tamtym okresie Sevillę
Niemcy Wolfsburg oraz Hertha Berlin

Najbardziej jestem zainteresowany Betisem Sevillą oraz Wolfsburgiem . Co o tym sądzicie ?[/quote]

Getafe- Ustari, Soldado w składzie. Derby Madrytu, mało kasy
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.09.2013 14:01    #6367
[quote="brzoza723"]Witam.

Jestem starym graczem FM od zawsze. Ostatnie dwa lata ciorałem cały czas w FM12. Od pewnego czasu skusiłem się na 13 i gra mi się w nią bardzo słabo. Jest strasznie dużo opcji, tracę bramkę jako pierwszy w każdym meczu, przegrywam na wyjazdach prawie wszystko. Brakuje mi wyników remisowych itp. gram w wersje 13.3. Powiedzcie mi czy ja jestem taki słaby czy po prostu ostatnia wersja FM-a jest taka trudna ??[/quote]

Każdy z moich znajomych, włącznie ze mną miało ten problem. Gra jest poprostu delikatnie mówiąc zjebana. :)

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2013 21:47    #6368
Po tym jak gra postanowiła mnie wkurzyć i spier... ten-tego save z kadrą naszych "orłów"... postanowiłem wrócić do gry i coś wygrać... nie chcę już żadnej kadry prowadzić, bo to trochę zbyt monotonne jest :) Chcę wrócić do piłki klubowej ze starego kontynentu... i tu mam zagwozdkę... otóż nie wiem kim grać! Rozpaczliwie sięgnąłem więc po "Skarb Kibica" PS i wertowałem... jeden za drugim... jedyne co mi w oko wpadło to: BVB i AS Roma, ale nie jestem jakoś do tych klubów przekonany (ze względu na moją taktykę: 5-3-2 z WBO). Tutaj się rodzą dwa pytania...
1. Co sądzicie o ww. klubach?
2. Jakie byście polecili mi zespoły, które dosyć łatwo małym kosztem zaadaptowałyby się do mojej taksy.

Wymagania:
- najwyższa klasa rozgrywkowa: w Anglii, w Niemczech, w Hiszpanii i we Włoszech
- w miarę €€€ na transfery
- brak super-ekstra długów

FM 2013, najnowsze uaktualnienie z cmrev
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 matias9102 Partyzant

Postów: 133
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.09.2013 22:26    #6369
Borussia Monchengladbach Polecam

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2013 11:30    #6370
Hmmmm... Gladbach już grałem :P Było ciekawie, nie powiem :P Jak nie będzie nowych propozycji to wybiorę Borussię, którą? Wylosuję to kostką :D
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.