Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 boo68 Partyzant

Postów: 31
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2013 19:47    #6371
Moze Napoli?

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2013 21:29    #6372
[quote="Best7"]Szukam klubu ze słabszych lig europejskich lub z niższych szczebli mocniejszych rozgrywek. Zespół powinien być młody i posiadać talenty. Pieniądze nie mają znaczenia. FM 12 lub 13.[/quote]
W FM 12 Eibar. Młodzi, poparci kilkoma świetnym graczami ok. trzydziestki.

 ZYG-a Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2011
Skąd: woj. śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2013 01:08    #6373
Po 21 latach w Ruchu Chorzów postanowiłem zacząć od nowa, ale jak zwykle ładuje kilka lig i żadnej drużyny nie potrafię wybrać.

Pograłbym teraz w równie długą karierę, ale chciałbym stworzyć potęgę z klubu z niższego pułapu i innego kraju.

- najlepiej jakiś niższy poziom rozgrywkowy
- zdrowe finanse (bez długów, bez przepłaconych piłkarzy)
- niewielki stadion (jak na standardy danej ligi), słaba baza treningowa
- wszystkie europejskie ligi prócz angielskich, hiszpańskich, polskich i włoskich
- młody, perspektywiczny skład (opcjonalne)
- sukcesy w dalekiej przeszłości (opcjonalne)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.09.2013 o godz. 01:09

 Emeryt Partyzant

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2013 11:20    #6374
[quote="ZYG-a"]Po 21 latach w Ruchu Chorzów postanowiłem zacząć od nowa, ale jak zwykle ładuje kilka lig i żadnej drużyny nie potrafię wybrać.

Pograłbym teraz w równie długą karierę, ale chciałbym stworzyć potęgę z klubu z niższego pułapu i innego kraju.

- najlepiej jakiś niższy poziom rozgrywkowy
- zdrowe finanse (bez długów, bez przepłaconych piłkarzy)
- niewielki stadion (jak na standardy danej ligi), słaba baza treningowa
- wszystkie europejskie ligi prócz angielskich, hiszpańskich, polskich i włoskich
- młody, perspektywiczny skład (opcjonalne)
- sukcesy w dalekiej przeszłości (opcjonalne)[/quote]

Poszukaj klubu z Węgier, przykładowo tamtejszy Ujpest grał w finale Pucharu UEFA i półfinale Ligi Mistrzów, oprócz tego kilkanaście razy zdobywał mistrzostwo kraju. Wiele Węgierskich klubów ma na koncie międzynarodowe sukcesy w latach 50-60, wystarczy poczytać ich historię, a we współczesnej piłce są całkowicie zapomniani :)

 ZYG-a Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2011
Skąd: woj. śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2013 12:53    #6375
[quote="Emeryt"]Poszukaj klubu z Węgier, przykładowo tamtejszy Ujpest grał w finale Pucharu UEFA i półfinale Ligi Mistrzów, oprócz tego kilkanaście razy zdobywał mistrzostwo kraju. Wiele Węgierskich klubów ma na koncie międzynarodowe sukcesy w latach 50-60, wystarczy poczytać ich historię, a we współczesnej piłce są całkowicie zapomniani :)[/quote]

Na Węgrzech już prowadziłem MTK i całkiem nieźle to wyglądało, ale chodzi mi raczej o jakiś klub z niższej ligi, który trzeba budować - mniej lub bardziej - od podstaw.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.09.2013 o godz. 12:54

 DzikiBonzo Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.09.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2013 13:55    #6376
[quote="ZYG-a"]Po 21 latach w Ruchu Chorzów postanowiłem zacząć od nowa, ale jak zwykle ładuje kilka lig i żadnej drużyny nie potrafię wybrać.

Pograłbym teraz w równie długą karierę, ale chciałbym stworzyć potęgę z klubu z niższego pułapu i innego kraju.

- najlepiej jakiś niższy poziom rozgrywkowy
- zdrowe finanse (bez długów, bez przepłaconych piłkarzy)
- niewielki stadion (jak na standardy danej ligi), słaba baza treningowa
- wszystkie europejskie ligi prócz angielskich, hiszpańskich, polskich i włoskich
- młody, perspektywiczny skład (opcjonalne)
- sukcesy w dalekiej przeszłości (opcjonalne)[/quote]

Może coś z Francji lub Niemiec?

 ZYG-a Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2011
Skąd: woj. śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2013 14:54    #6377
[quote="DzikiBonzo"][quote="ZYG-a"]
Może coś z Francji lub Niemiec?[/quote]

Myślę, że jak najbardziej. Belgia, Holandia, Austria, cała Skandynawia i wszystkie inne również, prócz wymienionych we wcześniejszym poście. ;)

 lancos3-11 Partyzant

Postów: 506
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2012
Skąd: Jaworzno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2013 19:54    #6378
[quote="ZYG-a"]Po 21 latach w Ruchu Chorzów postanowiłem zacząć od nowa, ale jak zwykle ładuje kilka lig i żadnej drużyny nie potrafię wybrać.

Pograłbym teraz w równie długą karierę, ale chciałbym stworzyć potęgę z klubu z niższego pułapu i innego kraju.

- najlepiej jakiś niższy poziom rozgrywkowy
- zdrowe finanse (bez długów, bez przepłaconych piłkarzy)
- niewielki stadion (jak na standardy danej ligi), słaba baza treningowa
- wszystkie europejskie ligi prócz angielskich, hiszpańskich, polskich i włoskich
- młody, perspektywiczny skład (opcjonalne)
- sukcesy w dalekiej przeszłości (opcjonalne)[/quote]
Może Varzim (chociaż nie spełnia warunku nr. 2 i 3, to fajnie się nimi grało. Może Łucz- Energia? Gra na końcu świata może być ciekawa Spoko

 Sicarios Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2013 15:21    #6379
ZYG-a,a może cos z Danii? Ja właśnie zaczynam w 2011 grać Viborgiem

 ZYG-a Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2011
Skąd: woj. śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.09.2013 15:55    #6380
Dzięki za wszystkie rady. Podążyłem mroźnym szlakiem do Finlandii i spróbuję powalczyć IFK Helsingfors (druga liga), które zdobyło kilka razy mistrzostwo Finlandii w latach '30, a ostatni raz w '61. :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.