Jakim klubem powinienem rozpocząć rozgrywkę?

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2013 19:18    #6391
Southampton, Fulham, West Ham. Który z tych klubów spełnia poniższe warunki:
- najlepiej się prowadzi
- najszybciej zaadaptuje się do stworzonej przeze mnie taktyki
- ściągnę paru zawodników z Polskim paszportem
- budżet klubu jest w miarę ogarnięty (tj. brak/małe długi, porządny budżet transferowy wytrzymujący transfer kilku kopaczy w oknie)

PS. FM 13 najnowsza aktualka od Bartka.
PS2. Który z tych klubów jest drużyną, która zaspokoi aspiracje gwiazdy i nie będzie chciał on odejść do większego klubu? :P

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.10.2013 o godz. 19:19

JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2013 22:11    #6392
[quote="Lukkas10"]Southampton, Fulham, West Ham. Który z tych klubów spełnia poniższe warunki:
- najlepiej się prowadzi
- najszybciej zaadaptuje się do stworzonej przeze mnie taktyki
- ściągnę paru zawodników z Polskim paszportem
- budżet klubu jest w miarę ogarnięty (tj. brak/małe długi, porządny budżet transferowy wytrzymujący transfer kilku kopaczy w oknie)

PS. FM 13 najnowsza aktualka od Bartka.
PS2. Który z tych klubów jest drużyną, która zaspokoi aspiracje gwiazdy i nie będzie chciał on odejść do większego klubu? :P[/quote]
Fulham sie dobrze prowadzi, dość stary skład(niestety :( ), obecnie 17 miejsce co jest bardzo słabe patrząc na skład... do każdej taktyki będą odpowiadać w sumie gracze... jedyną wadą dla mnie najnowszego update to Frei w Besiktas...
a z Polaków... nie wiem, nie sprowadzałem ich nigdy...

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.10.2013 22:21    #6393
[quote="Nones"]Witam, poszukuję szybko zespołu z lig podobnych poziomem do Polskiej ekstraklasy jak np. Rumunia, Bułgaria czy Serbia.
Szukam zespołu który ma prognoze 8-3 bądź dobry skład na zdziałanie czegoś zarówno w lidze jak i europie.
Mile widziane puchary..
Tylko szybko bo chciałbym zacząć rozgrywke[/quote]
Costanza z Rumunii? tylko nie wiem jak z Twoimi wymaganiami, ale sam nimi zaczne teraz xd

 Lukkas10 Partyzant

Postów: 770
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2013 08:36    #6394
Morrfi96, to było bardziej niż pewne, że polecisz mi grę Fulham :)
Mimo to poczekam, może ktoś się wypowie nt. Southampton i West Ham :P
JEŚLI ZNUDZIŁY CI SIĘ STROJE TWOJEJ DRUŻYNY W FMie, TO ZAPRASZAM TUTAJ!
http:(...)013.html

wzór na zamówienie znajdziesz tutaj:
http:(...)770.html

 LinQ Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2013 11:23    #6395
Jakiś klub ciekawy klub z poza Europy nie licząc USA,Brazylii,Argentyny i Meksyku ?

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2013 16:55    #6396
[quote="Lukkas10"]Morrfi96, to było bardziej niż pewne, że polecisz mi grę Fulham :)
Mimo to poczekam, może ktoś się wypowie nt. Southampton i West Ham :P[/quote]

no ja wiem...

 Nones Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.10.2013 17:51    #6397
[quote="Lukkas10"]Morrfi96, to było bardziej niż pewne, że polecisz mi grę Fulham :)
Mimo to poczekam, może ktoś się wypowie nt. Southampton i West Ham :P[/quote]

Tak się składa że właśnie w ostatnim czasie wybrałem Southampton, w fm 12 prognoza 19 miejsce.
Skład myślę że gdzieś na środek ligi, ale na starcie dostałem sporo bo aż 15 mln euro + do tego można kogoś nie potrzebnego sprzedać.
I cóż po 5 meczach mój bilans jest mizerny (gram taktyką killer) 2 zwycięstwa oraz 2 porażki i 1 remis.
Ogólnie mówiąc wyzwanie jest spore i gra nimi nie powinna być nudna, przynajmniej mi się nie nudzi.
Niestety nie trafiłem z transferami i dlatego remis i jedna porażka powinny być zwycięstwami.
Boruc strasznie mnie zawodzi na bramce :/

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2013 20:34    #6398
Poszukuję drużyny z wyprzedzeniem(do FM 14).

Zastanawiam się nad PSG (świetna para stoperów Silva-Marquinhos, napastnicy Ibrahimovic-Cavani czy na środku m.in młody Veratti), wiadomo-duża kasa, świetna kadra i myślę, że dobra liga do gry.
Teraz w FM 13 grałem Jagielonią i po 4 sezonie przeszedłem do LEMANS FC, które awansowało do L1 i rozgrywka we Francji jest na razie bardzo ciekawa. Zresztą do gry PSG na pewno zachęca kariera mahdiego "Książęta z Paryża" :)

Drugą drużyną jest Real Sociedad San Sebastian, oglądam ich już regularnie od zeszłego sezonu i choć jestem kibicem Barcy to trzymam za nich kciuki, więc jest do drużyna dla mnie dość bliska. Jest to ciekawa drużyna, z dużą liczbą wychowanków, jest szansa na awans do Ligi Mistrzów. Do tego liga bardzo wymagająca co daje ciekawą perspektywę pracy przez kilka/kilkanaście sezonów.

Nie wiem, który z tych klubów wybrać...proszę o pomoc!

 szamal96 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2013
Skąd: Jerzwałd
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.10.2013 21:44    #6399
Witam.
Poszukuje klubu który mnie wciągnie na dłużej, bo od pewnego czasu mam 1 sezonowe kariery :| Moje wymagania to:
-czołowe ligi Europy
-około 5 MLN na start
-Ciekawa kadra

FM 2012 ( najnowsza aktualizacja od Bartekr) :)
" Moja pasja to futbol, na drugim miejscu umieściłbym futbol, a na trzecim… futbol! "

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.10.2013 07:29    #6400
Po nie udanej próbie gry West Hamem (wielki rywal mojej Chelsea) uznałem że zostanę w Premiership tylko zmienię klub. Co lepiej wybrać Portsmouth F.C (ambitne plany dołączenia do czołówki oraz przeprowadzka na nowy stadion) czy beniaminka Sunderland
był - będzie - jest zawsze IKS!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.