Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 IzziFM2 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 10:29    #141
Narzekacie zbyt bardzo, może silnik nie jest najlepszy, ale jest na 100% kilka razy lepszy niż ten początkowy z FM 13, więc myśle ze w dniu premiery będziemy mieli już w miare grywalnego FMa

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 10:38    #142
[quote="Bruenor"]Według mnie na ten moment silnik meczowy okropnie kuluje, obrońcy poruszają się jak dzieci we mgle - piłka potrafi przelecieć im koło nogi ledwo się tocząc; druga sprawa to polecenia, agresywny odbiór, nękanie rywali nie ma to żadnego przełożenia na realia boiskowe, zawodnicy zamiast doskakiwać do przeciwnika drepczą sobie wokół niego... Co do skuteczności wydaje mi się, że jest coś nie tak, przytoczę tutaj znów mój mecz Southampton (moja drużyna) 2-3 Crystal Palace, gdzie Święci mieli 12 celnych strzałów przy 2 golach, a Crystal Palace 3 celne strzały i 3 gole. Jak na razie silnik jest dziurawy ser szwajcarski i nie wiem czy w te 12 dni do premiery zdążą to poprawić ;<[/quote]

Co roku silnik meczowy prezentuje taki sam poziom, czyli kiepski. W każdym kolejnym fmie wciąż są powtarzane te same błędy. Ja już do tego przywykłem. Tylko jednego nie mogę zrozumieć, dlaczego w tej kwestii nie ma żadnych postępów?

W każdym fmie kuleje zawsze::
-bramkarz
-obrona
-brak przestrzegania poleceń
-hokejowe wyniki
-skuteczność

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.10.2013 o godz. 10:39

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Bruenor Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 10:46    #143
[quote="robal15"][quote="Bruenor"]Według mnie na ten moment silnik meczowy okropnie kuluje, obrońcy poruszają się jak dzieci we mgle - piłka potrafi przelecieć im koło nogi ledwo się tocząc; druga sprawa to polecenia, agresywny odbiór, nękanie rywali nie ma to żadnego przełożenia na realia boiskowe, zawodnicy zamiast doskakiwać do przeciwnika drepczą sobie wokół niego... Co do skuteczności wydaje mi się, że jest coś nie tak, przytoczę tutaj znów mój mecz Southampton (moja drużyna) 2-3 Crystal Palace, gdzie Święci mieli 12 celnych strzałów przy 2 golach, a Crystal Palace 3 celne strzały i 3 gole. Jak na razie silnik jest dziurawy ser szwajcarski i nie wiem czy w te 12 dni do premiery zdążą to poprawić ;<[/quote]

Co roku silnik meczowy prezentuje taki sam poziom, czyli kiepski. W każdym kolejnym fmie wciąż są powtarzane te same błędy. Ja już do tego przywykłem. Tylko jednego nie mogę zrozumieć, dlaczego w tej kwestii nie ma żadnych postępów?

W każdym fmie kuleje zawsze::
-bramkarz
-obrona
-brak przestrzegania poleceń
-hokejowe wyniki
-skuteczność[/quote]

Muszę się z Tobą zgodzić, tylko właśnie trzeba sobie zadać to pytanie "czemu co roku jest tak samo?". Dopiero przyszłe patche jakoś to poprawiają. Na ten moment dla mnie gra jest niegrywalna, mega frustrująca i po prostu słaba.

 owngen Partyzant

Postów: 205
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.09.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 10:49    #144
Ja to myślałem, że Fifa Manager to dno. Ale tam silnik jest dnem i ludzie to poprawiają poprzez plik do konfiguracji a tutaj .... Żal w to grać aktualnie.

 Tirith Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2008
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 11:16    #145
Dla tych co narzekają na silnik meczowy:

1. Powtarzane milion razy.. BETA
2. Czy to że sytuacja nie uklada sie wam tak jakbyscie tego chcieli oznacza ze silnik jest zly? Ktos napisal ze agresywny odbor i nekanie rywali nijak sie ma do realiow bo jego druzyna tego nie robi. Czy myslicie ze to takie proste zmotywowac zawodnikow do tego aby sie was sluchali w 100%? To ze zawodnik zle przyjmie pilke to co silnik zly?

Jestem kibicem milanu i ogladam prawie kazdy ich mecz. Wierzcie mi to co robi w tym sezonie milan to jest dopiero kiepski "silnik meczowy".

Po rozegranieu kilku meczy moja pierwsze wrażenie jest całkiem pozytywne. Martwi mnie troche wydajność gry. Mam nienajgorszy sprzet a grać się da tylko na niskich detalach.

 Bruenor Partyzant

Postów: 128
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 11:28    #146
[quote="Tirith"]Dla tych co narzekają na silnik meczowy:

1. Powtarzane milion razy.. BETA
2. Czy to że sytuacja nie uklada sie wam tak jakbyscie tego chcieli oznacza ze silnik jest zly? Ktos napisal ze agresywny odbor i nekanie rywali nijak sie ma do realiow bo jego druzyna tego nie robi. Czy myslicie ze to takie proste zmotywowac zawodnikow do tego aby sie was sluchali w 100%? To ze zawodnik zle przyjmie pilke to co silnik zly?

Jestem kibicem milanu i ogladam prawie kazdy ich mecz. Wierzcie mi to co robi w tym sezonie milan to jest dopiero kiepski "silnik meczowy".

Po rozegranieu kilku meczy moja pierwsze wrażenie jest całkiem pozytywne. Martwi mnie troche wydajność gry. Mam nienajgorszy sprzet a grać się da tylko na niskich detalach.[/quote]

Kolego o czym Ty mówisz, jeśli drużyna ma taktykę opanowaną w 100% to jakim prawem nie wykonują nadanych im poleceń, po co w takim razie miałyby być statystyki znajomości taktyki? ;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 11:41    #147
[quote="Tirith"]Dla tych co narzekają na silnik meczowy:

1. Powtarzane milion razy.. BETA[/quote]

Jaka beta? Ta gra to już finalna wersja gry. W takim stanie została wysłana do tłoczni. Jedynie updaty będą wychodzić.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 bini Partyzant

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2009
Skąd: Dzierżoniów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 11:51    #148
Tak, a SI nazwało to betą dla niepoznaki. Widzę, że mamy tu forumowego Macierewicza :)

 czarnyafc Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 11:53    #149
Składam ofertę za Huntelara 12,750 mln ( dokładnie taką jaką ma klauzulę oferty minimalnej ) i cały czas zostaje ona odrzucona. W tym przypadku jego klub nie powinien mieć nic do gadania.

 geforcPL Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2013 12:03    #150
Panowie, fakt jest taki że jest nieporównywalnie lepiej niż w becie rok temu w 13...

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.