Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 paulonio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 18:03    #171
[quote="paulonio"]Z tego co piszecie to polskie kluby są już dostępne chyba. Mam więc pytanie: czy w Ruchu Chorzów jest odgórnie ustawiona konieczność zatrudniania tylko polskich zawodników ? (tak jak w Bilbao np.)[/quote]

Ponawiam pytanie.
A jeśli chodzi o wysokie wyniki na które narzekacie, to spójrzcie na wyniki obecnej kolejki Ekstraklasy :)

 Jero Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2010
Skąd: Lubliniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 18:59    #172
Też zauważyłem, że ta kolejka zbliżona jest do tego co mamy w becie heh... Tak na serio, to jednak wyniku typu Legia - Lech 2:7, czy bardzo częste 5:4 i 4:3 nie zdarzają się praktycznie w ogóle, wiec nie ma co tu bronić SI, bo nagle jest kolejka z większą ilością bramek :)

 kijopek Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 19:11    #173
Ja ledwo zacząłem i już mnie boli, ze nie mogę zagrać swoim ulubionym klubem ponieważ jest w 2 lidze, która nie jest grywalna. Próbowałem nawet dwa sezony przesiedzieć na urlopie nie biorąc klubu ale cholery nie chcą awansować. I tak trzeba czekać na jakąś polską rozszerzoną ligę.

 Jero Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2010
Skąd: Lubliniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 19:28    #174
Mam do Was pytanko. Otóż w dawnych FM'ach kiedy były np. eliminacje do MŚ, czy to liga mistrzów, to te rozgrywki wyświetlały nam się same na ekranie, dawaliśmy kontynuuj i wyświetlały się wyniki. Tu tego nie mamy. Istnieje możliwość włączenia tego? Bo nie zawsze chce mi się wchodzić w rozgrywki i sprawdzać wyniki, kiedyś były one mimo wszystko wyświetlane. Wiem, że jest jakaś opcja z ekranami w tych nowszych fmach ale nie wiem czy to to. Proszę o pomoc, pozdrawiam

 monterlinho Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 19:33    #175
[quote="Jero"]Mam do Was pytanko. Otóż w dawnych FM'ach kiedy były np. eliminacje do MŚ, czy to liga mistrzów, to te rozgrywki wyświetlały nam się same na ekranie, dawaliśmy kontynuuj i wyświetlały się wyniki. Tu tego nie mamy. Istnieje możliwość włączenia tego? Bo nie zawsze chce mi się wchodzić w rozgrywki i sprawdzać wyniki, kiedyś były one mimo wszystko wyświetlane. Wiem, że jest jakaś opcja z ekranami w tych nowszych fmach ale nie wiem czy to to. Proszę o pomoc, pozdrawiam[/quote]
jak wejdziesz na dane rozgrywki w grze to może sobie zaznaczyć, aby mieć z nich "subskrypcje" i wtedy będzie na bieżąco informowany

 Jero Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2010
Skąd: Lubliniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 19:49    #176
Tyle, że mi nie chodzi o subskrypcję, a o to by przed meczami w danych rozgrywkach pokazywał się ekran spotkań dzisiejszych (tak jak w lidze w której gram), i po kliknięciu kontynuuj pojawiły się wyniki tych meczów. Kiedyś tak było w fm'ach, głównie w większych turniejach typu liga mistrzów itd.

 djlipix Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.09.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 20:18    #177
Czy ktoś z Was spotkał się z tym, że mecz towarzyski był prowadzony przez asystenta (komputer) i dostaliśmy wiadomość, że mecz zakończył się remisem 1:1, a po kliknięciu w wiadomości podsumowującej mecz w "bramki" i po ich obejrzeniu okazuje się, że wygraliśmy 3:0?

Mój Lech zagrał towarzyski i z powtórek wynika, że było 3:0 a wszędzie widniej 1:1 - to już jest porażka, a nie błąd...

 aciddrinker Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 21:00    #178
Porażka na całej Lini, przetestowałem taktykę lansowaną prze SI na ich stronie, normalnie 'Wonder Tactic', Testowana w 3 Lidze Irlandii Północnej z zespołem pewny kandydat do spadku 2 sezony awans do Premiership, teraz testuje Ruchem 7 meczów bez porażki na dzień dobry w tym zwycięstwo 7-1 z Jagielonią

 pSsi, Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.05.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 21:04    #179
podaj linka bo nie mogę znaleźć

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2013 21:21    #180
Podaj link do tej taktyki.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.