Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 RyszRyba Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 15:26    #201
Dwa matoły co czytać ze zrozumieniem nie umią.

 kijopek Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 16:05    #202
Trening w FM14 to jakaś masakra, nic nie kumam o co tam chodzi i czy w ogóle da się reżimy wstawiać i dodawać do nich zawodników na odpowiednich pozycjach.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 16:08    #203
ryba, jedni nie 'umią' czytać inni nie znają języka polskiego

 Wieczór Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 16:15    #204
Ja na razie nie zamierzam kupować Fm 2014. W serię gram od 2005 roku (wcześniej CM), ale ostatnią zakupioną przeze mnie była 2013, która i tak kurzy się na półce. Cały czas pocinam w 2012, bo FM 13 nie przypadł mi do gustu. Było w nim sporo błędów.
Najnowszej wersji raczej nie kupie (no chyba, że za dwa-trzy miesiące mi się coś odmieni), bo moim zdaniem "dwunastka" spełnia moje wymagania. Ja i tak nie korzystałem z tego całego trybu 3D, a do szczęścia nie są mi również potrzebne jakieś wypasione skórki. W grach tego typu chodzi przede wszystkim o grywalność i realizm. Gdybym chciał sobie oglądać wypasione mecze w 3D to kupiłbym Fifa Managera.

Będę czytał na bieżąco Wasze opinie o najnowszej części Fm'a, ale jednak na razie zostane przy świetnej części z dwunastką w tytule :)

 StanleyIpkiss Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 17:16    #205
Jestem po pierwszej zarwanej nocce. Moje pierwsze wrażenia na plus. Niestety nic nie jest idealne i SI nie ustrzegło się kilku byków.
PLUSY:
- gra (przynajmniej u mnie) działa szybciej niż poprzedniczka
- sezon zakończony 0 crash dump
- nie zawiesza się
- wyniki o dziwo normalne, nie zauważyłem żadnych wyników po 5,6,7:1 ale gram ligę angielską
- czcionki czytelne, brak błędów graficznych
- silnik meczowy, nie zauważyłem tzw. "kfiatków" :D

MINUSY
- TVN "SZPITAL"
praktycznie 8-9 osób kontuzje od 2 tyg. do 3 m-cy!!! i tak cały sezon
- widok treningu, nie trafił chyba w mój gust

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 21.10.2013 o godz. 17:19

 arfa2 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2013
Skąd: poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 17:54    #206
Na plus dodam
- brak crashy u mnie( aczkolwiek od paru lat miałem tylko 1 ,chyba mam szczęście)
-Czcionka wyraźna
-Łatwość w sprzedaży graczy połowe Lecha chcą rozkupić u mnie
-Kontrakty narazie z kim chciałem to przedłużyłem.
-praktycznie sezon bez kontuzji - po wyleczeniu szpitala w Lechu który jest na początku
-Super opcja że można np w Lchu przedłużać na obecnych zasadach . NP Classem zamiast na nowy kontrakt wchodzi się w promese czy coś takiego i o rok dłużej na starych zasadach. Można podpisać więc kontrakt na 8 lat zwykły na 5 plus promesa na 3 i udupić gracza u siebie:D.
Można też oszukać z liczbą trenerów , przykładowo mam 7 na 7. Ale mogę z drużyny u18 zmienić trenera na takiego nie od 18 tylko zwykłego i mam więcej na stanie niż mogę do 1 zespołu.
- wiecie jakie statsy powinien mieć koordynator ?

z cieakwostek to Murawski podpisał kontrakt o połowę mniejszy niż miał (coprawda dostał dużo bonusów)
Za free bez problemu przeszli do Lecha Nakoulma i Wawrzyniak ( po sezonie ) za dosyć niskie apanaże

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.10.2013 o godz. 18:03

 Jero Partyzant

Postów: 64
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.07.2010
Skąd: Lubliniec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 18:12    #207
[quote="Gietz"]A jak wrażenia po ostatniej kolejce Ekstraklasy ? :> Swoją drogą, ilość padających bramek jest jedną z najpilniej sprawdzanych rzeczy przez testerów, liczone są średnie z potężnych ilości rozgrywanych przez komputer spotkań. Chociażby z tego powodu myślę że w dużej próbce musi być to poprawne, a ty trafiłeś na jakąś skrajną sytuację. Ktoś pisze że po 7 kolejkach ma 18 goli (lider tabeli) i mówi że to bug. Przecież to prawie identyczna średnia jak aktualnego lidera (Legii) w rzeczywistości ...[/quote]

Co do ostatniej kolejki, faktycznie było ostre strzelanie. Wyniki, które podałem zdarzają się jednak notorycznie u mnie w Ekstraklasie (4:3, 5:4, 6:2 itd.). I tu najciekawsze... lider Podbeskidzie po 20 kolejkach ma bilans bramkowy 55:39 - tak! drużyna, która przegrała tylko 4 spotkania straciła w 20 meczach 39 goli (rok temu SPADKOWICZ z Bełchatowa stracił 38) :) Nikt mi nie wmówi, że ten bilans jest normalny (byłby, ale po 30 spotkaniach), dlatego też czekam na poprawki :) Do tego Legia grająca prawie wszystko w lidze rezerwami.

P.S. w innych ligach tzn. tych w których nie gram, jest ok z bramkami i wygląda to realistycznie... za to u nas fenomenalny napadzior Podbeskidzia rządzi i dzieli w lidze z 20 golami w 19 meczach - FABIAN PAWELA :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.10.2013 o godz. 18:18

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 19:48    #208
Nie mam tego problemu z Podbeskidziem, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Pawela w bazie jest na poziomie I ligi, a u mnie wbił jedną bramkę w sezonie, a Podbeskidzie było 13., spadło rok później.

Bug z Legią jest już poprawiony, poprawione zostały też zarobki menadżerów w I lidze (będą około dwukrotnie niższe). Polskie czołowe kluby będą też mogły oferować wyższe kontrakty kluczowym zawodnikom. Te zmiany będą już w wersji którą SI wyda w dniu premiery.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.10.2013 o godz. 19:49

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 20:09    #209
Muszę powiedzieć, że u mnie ( 2. liga hiszpańska) też tabela się nie zgadza. Zespoły z największymi szansami na awans są na spadku, a faworyci do spadku są na podium. Ładne kwiatki.

Nieźle coś jest zrąbane.

Przejrzałem inne ligi, i sytuacja tam tak samo wygląda. W każdej lidze jakiś beniaminek jest w top5.

lol. Zawisza jest druga, a lech ostatni.

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 21.10.2013 o godz. 20:19

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 misiek123 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2013 20:31    #210
Mógłby ktoś wrzucić screeny z atrybutami Suareza, Sturridge'a i Coutinho ? Prosiłbym o obrazki z wykresem umiejętności. Bardzo ciężko znaleźć takie w internecie. Dzięki :)

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.