Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 08041987 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2013 18:30    #361
Czy po tej aktualizacji znowu trzeba zaczynać nową grę żeby wszystko było ok?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2013 22:09    #362
Po tym patchu strasznie dobrze grają skrzydłowi. Każda akcja przez nich idzie. Natomiast taktyki bez skrzydłowych przestały działać.

Przykład jak grają u mnie skrzydłowi
http://www.youtu(...)iWVLYpds

Same dośrodkowania. Nie ma akcji środkiem pola:(

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 29.10.2013 o godz. 22:19

"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 morego Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2012
Skąd: rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2013 22:25    #363
Mam pytanie. W trakcie meczu mam aktywne okienka z oceną piłkarzy. przy zmianie któregokolwiek z nich są automatycznie wrzucani do "pierwszej" jedynastki. Gdzie znajdę opcję wyłączenia tego, bo na pewno taka jest, ale znaleźć nie potrafię. Z góry dzięki:) Poza tym 14 jest jedną z najlepszych wersji. Szczere gratulacje dla SI

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2013 22:28    #364
Ale fajnego buga znalazłem. Przy stałych fragmentach gry ustawiłem, aby zawodnik krył bramkarza. Robi to, ale kryje własnego bramkarza:)
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2013 22:55    #365
Może nie zwracałem uwagi na to wcześniej, ale do wczoraj miałem przy uruchomianiu gry w prawej części ekranu napis "Beta". Dziś włączam sobie grę a tam brak takowego napisu :D

 suchy92 Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2008
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2013 23:12    #366
Racja! Nie ma napisu BETA! Czy to oznacza, że mamy finalną wersję gry...? To byłoby zaskoczenie. Taki szok i niedowierzanie połączone z niezłą niespodzianką! :D

A jeszcze tak z całkiem innej beczki zapytam: Co z banerami w profilu o zakupie oryginalnej wersji FM14 przez cmrev.com?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.10.2013 o godz. 23:12

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2013 23:34    #367
[quote="suchy92"]Racja! Nie ma napisu BETA! Czy to oznacza, że mamy finalną wersję gry...? To byłoby zaskoczenie. Taki szok i niedowierzanie połączone z niezłą niespodzianką! :D[/quote]

To jest release candidate. Pewnie do środy do rana jeszcze będą poprawiać bugi ile się da zdąrzyć, reszta dnia code review i o północy wrzutka full version

 siweq Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2013
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 00:12    #368
Witam, nie mam za wiele czasu na grę, a jak już jest wezmę to zazwyczaj gram długo jedną karierę. Dlatego zastanawiam się kiedy najlepiej rozpocząć nową karierę tak żeby mieć pewność, że gra nie będzie w najbliższym czasie aktualizowana? Nie chce zaczynać kariery gdzie okaże się, że za 3 dni, że gra jest np. zbyt łatwa i będę musiał zaczynać na nowo.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2013 00:23    #369
W marcu. Po tym updacie silnik to jest jakaś masakra. Każda akcja wygląda tak samo: podanie do skrzydła, rajd skrzydłowego, wrzutka i gol. W ogóle nie ma prostopadłych podań, kontr i akcji sam na sam. Obrona i bramkarz dalej grają beznadziejnie. Równie dobrze mogło by ich nie być. Wyniki są hokejowe: 4:0, 5:3 lub 4:3. Zawodnicy biegają jakby bili pijani:)

Poprzednia wersja silnika meczowego była o 100% lepsza. Już czekam na kolejną łatkę, która jak zwykle poprzestawia wszystko do góry nogami.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
30.10.2013 02:25    #370
[quote="robal15"]W marcu. Po tym updacie silnik to jest jakaś masakra. Każda akcja wygląda tak samo: podanie do skrzydła, rajd skrzydłowego, wrzutka i gol. W ogóle nie ma prostopadłych podań, kontr i akcji sam na sam. Obrona i bramkarz dalej grają beznadziejnie. Równie dobrze mogło by ich nie być. Wyniki są hokejowe: 4:0, 5:3 lub 4:3. Zawodnicy biegają jakby bili pijani:)

Poprzednia wersja silnika meczowego była o 100% lepsza. Już czekam na kolejną łatkę, która jak zwykle poprzestawia wszystko do góry nogami.[/quote]

w fm 13 też nie było prostopadłych podań. żeby nie było zagrań na dobieg, na obrońcę czyhającego na linii spalonego, w głowie się nie mieści. przecież to standardowa zagrywka. czego się spodziewać, skoro silniki meczowe tworzone są pod dwie formacje: 4-4-2, i pochodne formacji z jednym napastnikiem i dwoma skrzydłowymi pomocnikami (plus środkowy ofensywny pomocnik w klubach hiszpańskich). nasz wpływ na rozgrywkę jest ograniczony do minimum. nie ma szans na jakiś "własny styl". skrypty, i nic więcej. nudy niesamowite.

tylko u mnie w 12 rozegranych spotkaniach aż 10 razy padła nieuznana bramka? o dramatycznych słupkach i poprzeczkach już nie wspomnę.

poza tym, jestem już pewien, że reaserch takich lig jak turecka czy rosyjska robił ktoś, kto jest fanem krykieta. nie ma szans, żeby była to praca kogoś, kto naprawdę śledzi tamtejsze rozgrywki. gdyby nad bazą danych pracował w SI chociaż jeden pasjonat piłki nożnej, to nie wypuściliby tak niedopracowanych zawodników. smutne, ale prawdziwe.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 30.10.2013 o godz. 02:28

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.