Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:18    #2
A mi bramki padają najczęściej z rzutów rożnych ;d

 rondel Ekspert

Postów: 1038
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2007
Skąd: Oświęcim
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:21    #3
Co do usunięcia bezpośrednich podań. Lista zmian odnoszących się do silnika w nowych patchu:

Match v1427
- Improved player rating system
- Improved use of subs in FMC match plans

Szukacie zmian tam, gdzie ich nie ma.
"Człowiek nie ustępowałby aniołom i nie podlegałby śmierci, gdyby nie słabość wątłej jego woli"

E.A.P. (1809-1849)

 Dziabor Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2013
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:22    #4
czy jest gdzieś opcja, żeby piłkarze z innych klubów nie mieli ukrytych atrybutów? Wiem, że w FM12 była to do odznaczenia w opcjach.

 samer Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:33    #5
Siemka,

powiedzcie mi drodzy forumowicze czy można w 14 ustawić żeby zawodnicy zmieniali się pozycjami? Szukam i szukam i znaleźć nie mogę ;/

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:38    #6
[quote="rondel"]Co do usunięcia bezpośrednich podań. Lista zmian odnoszących się do silnika w nowych patchu:

Match v1427
- Improved player rating system
- Improved use of subs in FMC match plans

Szukacie zmian tam, gdzie ich nie ma.[/quote]

Ale te podania usunęli już wcześniej, w becie.P Proszę czytajcie ze zrozumieniem.

[quote="ladygaga"]Narzekacie ,ze silnik zwalony,nie ma prostopadlych podani itp, bo grac nie umiecie i wymyslalacie jakies bajki.A jak teraz jest w prawdziwym futbolu,bramki padaja teraz przewaznie po dosrodkowaniach,ja tam nie narzekam ,co prawda remisuje 1-1 ale mam slaba pake,a bramki strzelam czesto po dosrodkowaniach bo taka mam taktyke wbiega boczny obronca dosrodkowania i gol ,albo schodzacy napastnik wali z dystansu.[/quote]

Powiedział, co wiedział.
Ja w tę grę gram już 13 lat, i uwierz mi, ja ją znam na wylot. Bez problemu mogę każdą drużyną wygrywać prawie wszystkie mecze, ale tutaj przecież nie chodzi o wygrywanie. To jest drugoplanowa rzecz. Jeśli by oto chodziło, to taktykę bym ułożył pod schemat silnika meczowego i nie byłoby na mnie mocnych. Ja chcę po prostu wypracować swój własny styl gry, a nie być podporządkowanym schematom silnika. Ale niestety ta gra mi to nie umożliwia. Już drugi rok z rzędu ten silnik ostro ssie.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Sierak Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.07.2008
Skąd: Bielawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:43    #7
Awans z Legią do LM, w lidze 3 miejsce z 4 pkt straty do Pogoni(bez porażki), w dupę w pierwszym meczu LM z Barcą 6:1 i zwolnienie :D

Gdzie rozmowy z zawodnikami ? Szkoda, że to usunęli

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 01.11.2013 o godz. 17:45

 rondel Ekspert

Postów: 1038
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.03.2007
Skąd: Oświęcim
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:46    #8
[quote="robal15"][quote="rondel"]Co do usunięcia bezpośrednich podań. Lista zmian odnoszących się do silnika w nowych patchu:

Match v1427
- Improved player rating system
- Improved use of subs in FMC match plans

Szukacie zmian tam, gdzie ich nie ma.[/quote]

Ale te podania usunęli już wcześniej, w becie.P Proszę czytajcie ze zrozumieniem..[/quote]

[quote="robal15"][quote="Lypton"][quote="robal15"]O, wyszedł jakiś nowy patch. Oby teraz dało się grać bez skrzydłowych...[/quote]
Daj Boże. Jak zagrałem towarzysko Interem przeciwko Olympiakosowi, wystawiając czterech środkowych pomocników, i to takich porządnych ( Honda, Kovacić, Guarin, Cambiasso ), to nie było co z mojej drużyny zbierać - 0:2 po pierwszej połowie i 1 niecelny strzał na bramkę przeciwnika. Tragedia. Toć tu sam skill tych zawodników powinien wystarczyć.[/quote]

Dalej nie da się grać środkiem. Ludzie narzekali na kiepską grę obrony, to zamiast ją polepszyć, usunęli prostopadłe podania. Dzięki temu zabiegowi gra obronna już nie jest taka dziurawa. Poszli na łatwiznę. Teraz bramki wpadają tylko z dośrodkowań:([/quote]

"Proszę czytajcie ze zrozumieniem" ;-)
"Człowiek nie ustępowałby aniołom i nie podlegałby śmierci, gdyby nie słabość wątłej jego woli"

E.A.P. (1809-1849)

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:48    #9
[quote="Sierak"]

Gdzie rozmowy z zawodnikami ? Szkoda, że to usunęli [/quote]
Przecież są.

 LinQ Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.07.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:56    #10
Ja też najwięcej tracę bramek po rożnych, środkowi obrońcy przeważnie dalej biegają jak dzieci w mgle a boczni to zdają się nie przejmować tym że koło nich biegnie przeciwnik z piłką.

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.11.2013 17:58    #11
Smutłem. Po przejściu na grę ze skrzydłowymi, ten sam Olympiakos tym razem dostał 5 bramek (i 28 strzałów na bramkę). I to pomimo tego, że moi zawodnicy nic tej nowej taksy nie ogarniali, co było widać zwłaszcza w grze defensywnej.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.