Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 jackub13 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 09:35    #461
Wiem, że to dziwne pytanie, ale nie wiecie kiedy spróbują poprawić ten silnik w jakimś z uaktualnień? :D

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2013 o godz. 09:35

 edminen Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 09:55    #462
Witam. Dziś wszedłem w FM 14 i moją uwagę przykuł napis BETA. Czy beta nie powinna się sama zaktualizować do wersji finalnej ? Trochę to dziwne bo wczoraj tego napisu tam nie było. Wszedłem w ustawienia i wersja mojej gry to 14.1.1. To gram w końcu nadal w bete czy wersję finalną ?

 druid78 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 09:59    #463
Grasz w betę.

 KamilinhoCFC Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 10:02    #464
[quote="Lypton"][quote="KamilinhoCFC"]W jak chcecie stworzyć nową karierę to tez wam się tworzy w wersji 14.0.0?[/quote]
Wszystko jest w porządku. Baza danych nie była jeszcze aktualizowana, więc jest ciągle w wersji 14.0.0[/quote]


No OK ale to ze transfer Lewego jest zaklepany boli chciałem zagrać BvB i kupa zamiast dać mu nowy kontrakt trace go

 druid78 Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 10:09    #465
Co ci przeszkadza zmienić sobie w edytorze kwestię Lewego? Zresztą nawet gdyby parafowanie jego kontraktu z Bayernem było w aktualnej wersji anulowane, to i tak miałbyś mission imposible z zatrzymaniem go w BVB, bo pewnie ma w atrybutach wpisane, że za wszelką cenę chce zmienić klub.

 santankin Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 10:25    #466
Witam,

Do tej pory grałem w 12 i zdecydowałem się na 14. Mam pytania aktualna moja wersja to 14.1.3 , nie mogę znaleźć ustawienie i zrobienie swoich treningów dl reżimów np. bardzo ciężki itd osobno dla bramkarzy i dla graczy a także juniorów . Druga sprawa to ściągnąłem uaktualnienie brtrek.01 stworzyłem editor data oraz logopacki rozpakowałem do gry wyłączyłem buforowanie oraz odświeżanie natomiast nie chodzi. W 12 nie miałem z tym problemów. Proszę może ktoś pomóc?

 samer Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 12:56    #467
Po rozegraniu kilku meczów w najnowszą odsłonę Fm-a ... ze smutkiem stwierdzam że to nie jest to na co tak ostrzyłem sobie zęby, to nie na to tak długo czekałem, odliczając kolejne dni do premiery. W serię gram od Championship Managera 3 więc kila generacji przewinęło mi się przez ręce i niestety ze smutkiem muszę stwierdzić że brak konkurencji wpływa negatywnie na kolejne wersje. Programiści SI nie czują oddechu konkurencji na plecach więc pozwalają sobie na kolejne niedoróbki a i zmiany wprowadzają w sposób bardziej drastyczny. (Podobna sytuacja miała miejsce z PESem i Fifą) Możecie się ze mną zgodzić lub nie, jednak wersje wychodzące tuż po rozwodzie SI Z Eidosem miały nam do zaoferowania najwięcej, może nie były idealne, i kilka rzeczy irytowało i denerwowało, jednak nie w takim stopniu jak dziś, te wszystkie niedoskonałości nie dotykały w tak silnym stopniu silnika meczowego, sposób gry faktycznie zależał od nas, gra nie faworyzowała aż w takim stopniu pewnych ustawień czy rodzajów zagrań. Kiedy programiści wprowadzali zmiany w tak fundamentalnym elemencie gry jak taktyka, dali nam wybór " klasyczna czy nowa wersja taktyki " dziś tego nie ma, co naprawdę nie przypadło mi do gustu. Zdaję sobie sprawę że suwaki taktyczne niewiele wspólnego mają z rzeczywistością jednak zdecydowanie bardziej wolałem, bawić się nimi w celu stworzenia autorskiego stylu gry niż wybrać kilka opcji podanych mi przez kogoś innego. Nie podoba mi się ta zmiana bo czuje się ograniczany, czy wręcz traktowany jak piłkarski analfabeta gdy gra wskazuje mi konflikty pomiędzy poszczególnymi sposobami gry. Niestety dopóki nie pojawi się godny konkurent SI dalej będzie przenosić ciężar gry z aspektów czysto piłkarskich na footballową otoczkę. Żeby była jasność... nie mam nic przeciwko dodaniu realizmu czy to w kwestii opcji transferowych, interakcji z mediami czy zachowań piłkarzy jednak zdecydowanie nie kosztem piłkarsko/taktycznym, tymczasem po raz kolejny, najważniejszy aspekt gry - silnik meczowy w dniu premiery jest tak naprawdę w fazie testów.

 spit Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2013
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 13:12    #468
Piłka podczas karnych jest ustawiona bliżej bramki niż wskazuje kropka.
Grupa na facebooku Football Manager 2014 PL
Wymieniamy swe poglądy, wrzucam zdjęcia, polecamy zawodników, chwalimy się itd. ZAPRASZAM!

 adam-rts Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2008
Skąd: Łowicz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 14:52    #469
czy każdy ma tak zjebane sytuacje z wolnymi? ja rozumiem ze Polska liga jest dziwna ale co wolny to gol?? strasznie irytujący ten silnik meczowy...

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.11.2013 15:20    #470
[quote="adam-rts"]czy każdy ma tak zjebane sytuacje z wolnymi? ja rozumiem ze Polska liga jest dziwna ale co wolny to gol?? strasznie irytujący ten silnik meczowy...[/quote]

Nie wiem od czego to zależy ale część osób narzeka na wolne/obrońców, a część jest zadowolona. Ja póki co jestem zadowolony z silnika meczowego. Nie zauważyłem większych bugów.
Gram w polskiej lidze, Pogonią. W 10 meczach miałem wiele rzutów wolnych, z czego trafiłem 2 razy w jednym meczu. Póki co także nie straciłem bramki z wolnego.

Być może to kwestia ustawienia zawodników, zadań, ról..

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.11.2013 o godz. 15:25

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.