Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 19:31    #521
TAK. Na razie graj w 13.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 samer Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 19:31    #522
Panowie czy opcja aby zawodnicy zamieniali się pozycjami w czasie meczu jest gdzieś ukryta czy w ogóle jej nie ma?

 pwwisnia Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 19:36    #523
Prowadzę reprezentację Polski i już 4 graczy których biorę pod uwagę przy ustalaniu składu ma kontuzje 7-8 miesięcy. ;)
Ja tam nie żałuję, to tylko 100zł a i będę miał porównanie za pół roku czy ile tam.

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 19:46    #524
Ja mam pytanie o rezerwy klubów z naszej Ekstraklasy. Dlaczego rezerwy/drugie drużyny nie są przypisane do "niższej ligi" tak jak np. jest w Niemczech, że normalnie grają tam zawodnicy i mecze liczą im się do statystyk kariery? Nie chodzi mi, żeby były to ligi grywalne tylko tak jak jest np. z nasza II ligą, nie ma jej jako grywalnej a w statystykach zawodników tam grających są statystyki z meczów w tej lidzę.

jest jakieś rozwiązanie jeżeli chodzi o te rezerwy?

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 19:51    #525
Po wyjściu patha save działa ze zmianami ?

 Szarlatan Wróg ludu

Postów: 255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 3
0
03.11.2013 19:53    #526
[quote="robal15"]Trolololo, ale ten silnik jest gówniany:D

Dlaczego w lidze hiszpańskiej każdy zespół gra skrzydłami?
Dlaczego obrona zamienia się w tyczki?
Dlaczego przeciwników bramkarze bronią jak koksy?
Dlaczego moi zawodnicy nie strzelają setek a przeciwnik strzela każdą?
Dlaczego jest tak dużo strzałów w meczu?
Dlaczego nie da się grać środkiem boiska tylko bokami?
Dlaczego przeciwnik też nie potrafi grać środkiem?
Dlaczego nie ma prostopadłych podań?
Dlaczego moi zawodnicy nie przestrzegają najprostszych poleceń taktycznych? Jak choćby krótkiego wyrzutu z autu?
Dlaczego mój zawodnik kryje własnego bramkarza przy ofensywnym rzucie wolnym?
Dlaczego nie da się gola strzelić z dystansu?
Dlaczego jest tyle poprzeczek i słupków przy dośrodkowaniach?
Dlaczego ten silnik meczowy jest taki schematyczny?

Ja już mam tego dosyć. Zaraz napiszę to samo na forum SI. Ciekawe, czy potraktują mnie tym razem poważnie? [/quote]

podaj link do tego forum SI. dobra inicjatywa z tymi pytaniami.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 20:42    #527
Uśpiony revolucjonista ;)

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 21:57    #528
[quote="Szarlatan"][quote="robal15"]Trolololo, ale ten silnik jest gówniany:D

Dlaczego w lidze hiszpańskiej każdy zespół gra skrzydłami?
Dlaczego obrona zamienia się w tyczki?
Dlaczego przeciwników bramkarze bronią jak koksy?
Dlaczego moi zawodnicy nie strzelają setek a przeciwnik strzela każdą?
Dlaczego jest tak dużo strzałów w meczu?
Dlaczego nie da się grać środkiem boiska tylko bokami?
Dlaczego przeciwnik też nie potrafi grać środkiem?
Dlaczego nie ma prostopadłych podań?
Dlaczego moi zawodnicy nie przestrzegają najprostszych poleceń taktycznych? Jak choćby krótkiego wyrzutu z autu?
Dlaczego mój zawodnik kryje własnego bramkarza przy ofensywnym rzucie wolnym?
Dlaczego nie da się gola strzelić z dystansu?
Dlaczego jest tyle poprzeczek i słupków przy dośrodkowaniach?
Dlaczego ten silnik meczowy jest taki schematyczny?

Ja już mam tego dosyć. Zaraz napiszę to samo na forum SI. Ciekawe, czy potraktują mnie tym razem poważnie? [/quote]

podaj link do tego forum SI. dobra inicjatywa z tymi pytaniami.[/quote]

Hehe. Jutro napiszę, tylko nie wiem, gdzie to dokładnie mam napisać. Jeszcze strasznie mnie irytuje to, że zawodnicy strzelają z zerowego kąta zamiast podać/dośrodkować. Może liczą na gola ala Jeleń. Ten trend chyba pojawił się w zeszłym eFeMie.


Właśnie sezon mi się skończył i jestem zajęty transferami, raczej ich brakiem:D Pierwszy raz grając w tę grę Depo jest biedne, bo zawsze magicznym sposobem dostawali zastrzyk gotówki. Zamiast się wzmocnić po sezonie, będę musiał nieźle się nagłówkować , jak tu utrzymać aktualny skład. Mój budżet płacowy w 2. lidze wynosił 136tyś - a po awansie 132tyś. Po dodaniu podwyżki dla każdego zawodnika o 30% za awans, mój budżet będzie w ch*j ujemny. Będzie ciężko.

Brawo SI za realizm. Chociaż w czymś się postarali, co nie zmienia faktu, że pomijając silnik meczowy jest od groma innych bugów.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 pawlik010 Partyzant

Postów: 270
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2010
Skąd: bielsko
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 21:58    #529
po zatualizowaniu do 14.1.3 moja obrona gra tragicznie zamiast zaatakować przeciwnika to stoją przed bramką ...

 Lypton Partyzant

Postów: 156
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.11.2013 22:14    #530
[quote="robal15"]
Jeszcze strasznie mnie irytuje to, że zawodnicy strzelają z zerowego kąta zamiast podać/dośrodkować. Może liczą na gola ala Jeleń. Ten trend chyba pojawił się w zeszłym eFeMie.[/quote]
Gorzej, że po takich strzałach te gole padają. Bramkarze mają problem z ogarnięciem krótkiego słupka. I to nie są farfocle, jak swego czasu Boruc z Armenią, który sądził, że przeciwnik zagra w pole karne, więc zrobił krok od bramki i się przeliczył - po prostu stoi typ przy słupku, a i tak puści strzał z prawie zerowego kąta, praktycznie sam sobie go wbijając. Taki gol się może zdarzyć, rozumiem, czasem nie zdąży się nóg złączyć, ale nie co mecz.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.