Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 11:53    #541
Z reguły kupowałem grę po nowym roku, tym razem zakupiłem przy premierze z bardzo prozaicznego powodu. Ceny z reguły spadają o maks 20-30 zł, a to słaba okazja. Tanio grę można dostać w wakacje, ale wówczas każdy raczej już oczekuje nowej odsłony gry.

Aczkolwiek, jeśli ktoś nie ma ciśnienia na 14 to 13 po patchach jest miodna :)
Uśpiony revolucjonista ;)

 Tomekk73 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.10.2011
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 12:09    #542
Wiesza mi sie po wejściu w ściagnięte pliki i warszat aby sćiągnąć zasubskrubowaną ciemną skórkę. Czy ktoś wie co moge zrobić?

 Marecki_LDZ Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.11.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 13:00    #543
To zapodam wam tabelę ekstraklasy po rundzie zasadniczej.
http://speedy.sh/W2y46/Przechwytywanie.JPG

Jak widzimy pokrycie z rzeczywistością jest prawie żadne. Ktoś mi pisał o realiźmie w FM 14 teraz można to skwitować tak :pickard:
Co do liczby goli tu jest dopiero jazda.
Policzyłem średnią strzelanych bramek w meczach z każdej drużyn.
I tak w rzeczywistości średnia ta wynosi 2.7 gola na mecz, tak w FM 3.36 różnica jest ogromna.
W przypadku widzewa to 3.96 gola na mecz !

Z innej beczki:
Martwi mnie że wybór poleceń w trakcie meczu nie ma praktycznie przełożenia na satuacje a tym bardziej na wynik.
Były takie mecze gdzie po jakichś zmianach w poleceniach, procentowe posiadanie piłki przeze mnie w strefie bramkowej przeciwnika, rosło bardzo wyraźnie, pod moją bramką tymczasem ruch przeciwnika spadał do 0, a i tak padał gol dla przeciwnika albo i dwa a nie raz 3 gole w przciągu 5/7 minut.

Do gry obrońców nie ma się co przyczepiać bo praktycznie w ogóle nie grają.
Gra bocznych obrońców generalnie polega na biegnięciu koło przeciwnika aż tamten go nie zgubi.
Gra środkowych obrońców polega na staniu i patrzeniu na przeciwników.
Co do pozostałych formacji nie mam zastrzeżeń gdyż po mimo to że nie miałem ani jednego piłkarza na jakimś średnim poziomie. To zająłem 11 miejsce a tylko 4 drużyny strzeliły więcej goli ode mnie.

To jak dla mnie jest póki co koniec gry w fm 14 poczekam aż gra zostanie naprawiona, bo jak na razie to 2 ostanie dni spędzone przy FM to pasmo rozczarowań i frustracji.

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 13:17    #544
Napiszcie jaką macie ostateczną wersję gry w 13 po ostatnim update??

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 13:40    #545
[quote="Tomekk73"]Wiesza mi sie po wejściu w ściagnięte pliki i warszat aby sćiągnąć zasubskrubowaną ciemną skórkę. Czy ktoś wie co moge zrobić?[/quote]

Przenieś gdzieś folder "graphics" z dokumentów, albo zmień nazwę całego folderu Football Mnagaer 2014 w dokumentach, rozpocznij nową grę, wejdź do sklepu , zrób co masz zrobić, potem wyjdź z gry, zmień nazwę folderu którego wcześniej zmieniałeś i scal z tym, który powstał w jego miejsce.
Uśpiony revolucjonista ;)

 Tomekk73 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.10.2011
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 14:51    #546
dzięki

 kijopek Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2006
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 14:59    #547
Jakie są premie pieniężne w 2 lidze Polskiej za zajęcie odpowiednich miejsc w lidze po zakończeniu sezonu ?.

Z góry bardzo dziękuje za choćby przybliżone kwoty lub link do tematu bym mógł sobie zrobić ligę i zagrać swoim klubem w miarę realistycznie.

 askanonier3 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.04.2010
Skąd: Posada
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 16:16    #548
ilosc strzalow na bramke to jakas masakra
tak samo jak postawa obroncow

 maciejgluszek Partyzant

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 16:30    #549
Gram dalej bo ogólnie gra w porządku.

Irytuje mnie jednak co innego. Konkretnie odpowiedzi Milesa z SI na krytykę graczy. Sprowadza wszystko chyba do robienia idiotów z ludzi. Również na moje uwagi stwierdził, że jeśli potrzebuję pomocy z taktyką to żebym zapytał na forum. Gdy mówię, że to nie taktyka tylko bugi, to mówi, że potrzeba czasu, żeby zapoznać się z nowymi schematami w grze.

Trochę robienie sobie kpiny, bo z jednej strony pouczanie graczy, że nie potrafią stworzyć taktyki, że trzeba się przyzwyczaić a nie zwalać na błędy a z drugiej strony na forum pracownicy SI odpowiadają na zgłaszane problemy pozytywnie (że bugi są) i że są w trakcie pracy nad poprawkami.

Udawanie, że problemów nie ma ich nie wyeliminuje

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2013 o godz. 16:31

 realm Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.11.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 16:34    #550
Gra wygląda bardzo podobnie do wersji 13, co nie koniecznie mnie cieszy, bo ideałem w mojej opinii jest FM12. Czy w tej wersji jest opcja konwersacji taktyki na klasyczna ? Preferuje klasyczne suwaki.
Remontada es posible?

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution