Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 18:55    #561
[quote="ladygaga"][quote="DanielloIII"][quote="ladygaga"]Kiedy wyjdzie nowy patch ?[/quote]
8 Grudnia 2013 roku o godzinie 14,36. To Tylko moje przepuszczenia. Na pewno wiem że nowy patch wyjdzie 30 może 31 Listopada 2014 roku.[/quote]

Milcz.[/quote]
czemu mam milczeć ? bo poskarżysz się Pani ? lub o zgrozo mamie ? Dla tego forum podczas rejestracji powinien być zrobiony test psychiatrycznym i poniżej jakiegoś progu takowy użytkownik nie powinien być dopuszczany do dyskusji z normalnymi.

ps : chodzi o Ciebie ladygaga.
ps2 : pisze o tobie z dużej litery tylko z grzeczności.

Pozdrawiam

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 18:57    #562
[quote="DanielloIII"][quote="ladygaga"][quote="DanielloIII"][quote="ladygaga"]Kiedy wyjdzie nowy patch ?[/quote]
8 Grudnia 2013 roku o godzinie 14,36. To Tylko moje przepuszczenia. Na pewno wiem że nowy patch wyjdzie 30 może 31 Listopada 2014 roku.[/quote]

Milcz.[/quote]
czemu mam milczeć ? bo poskarżysz się Pani ? lub o zgrozo mamie ? Dla tego forum podczas rejestracji powinien być zrobiony test psychiatrycznym i poniżej jakiegoś progu takowy użytkownik nie powinien być dopuszczany do dyskusji z normalnymi.

ps : chodzi o Ciebie ladygaga.
ps2 : pisze o tobie z dużej litery tylko z grzeczności.


Pozdrawiam[/quote]


Masz słabą gadkę jak sik pająka.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2013 o godz. 18:58

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 19:00    #563
Gdzie znajdują sie polecenia dla piłkarza w taktyce?? Nie mogę znalezć, z góry dzieki za pomoc;)

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 19:00    #564
[quote="ladygaga"][quote="DanielloIII"][quote="ladygaga"][quote="DanielloIII"][quote="ladygaga"]Kiedy wyjdzie nowy patch ?[/quote]
8 Grudnia 2013 roku o godzinie 14,36. To Tylko moje przepuszczenia. Na pewno wiem że nowy patch wyjdzie 30 może 31 Listopada 2014 roku.[/quote]

Milcz.[/quote]
czemu mam milczeć ? bo poskarżysz się Pani ? lub o zgrozo mamie ? Dla tego forum podczas rejestracji powinien być zrobiony test psychiatrycznym i poniżej jakiegoś progu takowy użytkownik nie powinien być dopuszczany do dyskusji z normalnymi.

ps : chodzi o Ciebie ladygaga.
ps2 : pisze o tobie z dużej litery tylko z grzeczności.


Pozdrawiam[/quote]


Masz słabą gadkę jak sik pająka.[/quote]

No bywa nie każdy jest dzieckiem żalącym się na forum że rzygać się chce. Moja dobra rada , nie graj dopóki nie wyjdzie patch , gdy ten patch wyjdzie ponarzekaj że znowu Ci nie idzie , poczekaj na kolejny patch znów ponarzekaj. Potem zrozum że słabo ogarniasz grę. Pozdrawiam.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 19:12    #565
[quote="ladygaga"]Kiedy wyjdzie nowy patch ?[/quote]

A na co ci ten patch? Przecież parę postów wyżej wychwalałeś tę grę pod niebiosa?!

Każdemu kto konstruktywnie narzekał na nowego eFeMa wciskałeś kit, że nie potrafią grać, a teraz nagle chcesz nową łatkę. [mindfuck]

Ty lepiej najpierw skończ gimbaze, a później zabierz się za pisanie komentarzy.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 20:12    #566
Luke Shaw w FM14 ma 179 cm wzrostu a w realu ma 185 cm niewiem dlaczego taki błąd. Niech ktoś ogarnięty to zgłosi :)

Mimos wszystko masz w ekranie taktyki. Tam gdzie wybierasz mentalność, styl gry, polecenia dla drużyny i na dole polecenia dla piłkarzy. Nie wiem jak mogłeś to przeoczyć ;) Chyba jakiś stary Arsen Wenger z Ciebie ;)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2013 o godz. 20:13

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 20:27    #567
No to ja jeszcze od siebie, po rozegraniu pierwszego pełnego sezonu na łatce 14.1.3
Gram Norwich. Prognoza 13-14 miejsce. Udało się zająć 9.
Niby nieźle, bo poczynilem kilka transferów.
Ale irytacja jest:

- Ilość słupków i poprzeczek. W każdym meczu,bez wyjątku. Co kilka meczy zdarza się taki gdzie łącznie jest ich 5 i więcej.
ZAGADKA: w realnym świecie jak często takie mecze się trafiają?

-Ilość strzałów. Zdarzają się realne statystyki, ale większość to kanonada z jednej i z drugiej strony,

-Transfery. Kupić kogoś jest trudno. Albo kluby żądają kosmicznej kasy za byle kogo, albo piłkarze za cholerę nie chcą się zgodzić na niższą kasę.
Przykładem jest tu np. Javi garcia z City, który od początku gry jest na pozbyciu z City, ale nikt mu nie da podobnej kasy (110 tys/week).
Takich przykładów jest 99,9%.. Wolą gwiazdeczki nie grać do końca kontraktu w klubie byle mieć kabzę, po czym z wolnego transferu są zatrudniani za połowę albo 1/3.
Kupno to nic. Sprzedać zawodnika w tej odsłonie to masakra. Inne kluby nie chcą brać za DARMO grajków. Miałem kilku gości wycenianych w przedziale 3-6 mln funtów. Nawet za friko nikt ich nie chiał. Gdzie tak jest naprawdę?

Ogólny marazm w transferach jest. W ciągu ponad roku gry, na sprzedaż za psie pieniądze było wystawionych kilkudziesięciu świetnych grajków. NIKT ICH NIE KUPUJE !!!

-Kontuzje. Ciut za dużo, chociaż zauważyłem że jakość i ilość fizjoterapeutów pozwala ilość kontuzji ograniczyć.
BTW: dlaczego na ekranie zarządu nie ma ilości dozwolonych fizjoterapeutów????

-Trening: Zupełnie nie wiem jak ustawić trening w okresie przygotowawczym, aby na początku sezonu znajomość taktyk była duża. Do znajomości taktyki na ok 90% dochodzę w styczniu/lutym

-Gra obronna. Słaba. Boczni obrońcy to nędza. Mieli w końcu blokować dośrodkowania....mieli. Środkowi z wysokim przyśpieszeniem i szybkością nie są w stanie dogonić wolniejszego w statystykach napadziora, który biegnie Z PIŁKĄ !!!

Jak coś mi się jeszcze przypomni to skrobnę.
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 amsterdam018 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Skąd: Piekary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 21:14    #568
Ustawienie Rożnych i autów na zagranie krótkiej piłki . Magic Pressing

1.http://www.youtube.com/watch?v=0EK3uBJ7NT0
2.http://www.youtube.com/watch?v=hDBKvfwDDqQ

Czekam na nowego patcha obecnie gra jest nie grywalna

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 21:25    #569
Wilsson - praktycznie te same rzeczy wypisałem w poście 536, więc mogę jedynie potwierdzić. Coś czuję, że nie tak szybko wyjdzie kolejny patch. Jeżeli jednak wyjdzie, to będą dalej kolosalne błędy. A później to już... marzec. Inaczej się pracuje przed wpłynięciem kasy a inaczej jak już jest na koncie. Podejrzewam, że na dzień dzisiejszy jest już zrobione 80% zakładanej prognozy sprzedażowej i ewentualnie dojdą jeszcze klienci którzy kupią jak gra będzie trochę tańsza.

PS. Teraz brakuje tylko komentarza Milesa - pracujemy już nad FM 2015 :)

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 21:26    #570
amsterdam018 - to akurat nic dziwnego, podobny pressing stosuje Boenisch w reprezentacji. A poważnie mówiąc maskara.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.