Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 21:29    #571
A właśnie sobie odpalałem gre na dłuższą kariere... Grałem jakieś 10 kolejek Chelsea przegrałem też po dziwnych sytuacjach które nie powinny tak często się zdarzać. Ale amsterdam018 zniechęciłeś mnie teraz :( Mam nadzieję że Miles Jacobson o wszystkim wie i pracują nad tym. Oby szybko dopracowali tą gre, w końcu płaciłem złotówkami i one nie były niedorobione.

 mati91ck Partyzant

Postów: 91
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2009
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 21:39    #572
Ja jutro dostanę swojego FM`a i będzie graaaaaanieeee !! A teraz chciałbym się przygotować :P Herby i loga działają z 2013 ? Są jakieś skiny już ? Nazwy rozgrywek są odzwierciedlone czy znowu trzeba wgrywać fix ?

 Mikelson Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.10.2013
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 21:46    #573
Ja wszystko co graficzne przeniosłem z FM 12, wgrałem małe poprawki z FM13 i wszystko jest OK. Pare skórek już jest można pobrać i zmienić bezpośrednio z menu gry ;)

 Willson Partyzant

Postów: 337
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 21:52    #574
Jedyna szansa w parszywej Unii Komuszej, zwanej UE.
Prawo do zwrotu gier także w wersji DIGITAL w ciągu X dni. Wtedy, uwierzcie, mielibyśmy FM'a w dniu premiery zrobionego na cacy. Jakby kasy na końcie nagle zaczęlo ubywać to taki Miles by wiedział jak temu zaradzić.

Inną sprawą jest też to, do czego nikt z producentów się nie przyzna. Że mogą gniota wypuszczać celowo,aby ograniczyć piractwo. Bo SKIDROW,RELOADED czy inni nie mają ochoty crackować każdego fixa, a tych wychodzi co nie miara.
Cóż. Nie sądzę abyśmy wygrali z SI. Chodzi o kasę. Stare wygi grę porzucą. Ale ilu nas jest? Oni kasę trzepią na gimbazie i im podobnych. Wyjadacze nie są potrzebni, tylko pyszczą i oczekują towaru zgodnego z umową. ;)
Centrum wróciło....zobaczymy.


Kiedyś redaktor LCM cm4.pl

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 22:03    #575
Mikelson dzięki wielkie;) widzisz, sam się dziwie jak mogłem przeoczyć.. tak to juz jest;)

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 22:06    #576
Pewnie masz rację, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o KASĘ. Tylko zastanawia mnie jak można być tak ślepym na takie błędy. To jak wyprodukować kalkulator który przy prostym działaniu 2+2 wskazuje 5 i twierdzić, że jest wszystko w porządku. Gdzie masowe protesty? Dla mnie drugi rok z rzędu płacę za coś, co jest na dzień dzisiejszy bublem, bo nie oszukujmy się gra jest totalnie spieprzona. Zabili w niej to z czego była przez wiele lat słynna - miodność. Coś co sprawiało, że olewałeś studia, imprezy, kobiety musiały poczekać, a Ty ciągle mówiłeś sobie jeszcze jeden mecz.. i ide spać.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 22:13    #577
[quote="DaroRUT"]Coś co sprawiało, że olewałeś studia, imprezy, KOBIETY musiały poczekać, a Ty ciągle mówiłeś sobie jeszcze jeden mecz.. i ide spać.[/quote]
co do kobiet to nie przesadzajmy !

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 22:13    #578
Co do 14 to gra defensywna jest po prostu tragiczna, w ogóle nie da sie na to patrzyć co obrońcy robią, jak sie przesuwają, kryją, stosują pressing itp.
Zauważyłem rownież brak jakichkolwiek reakcji na polecenia, mam wrażenie ,że one po prostu nic nie wnoszą do gry zespołu. Zgadzam się z DaroRUT ta gra na dzień dziesiejszy jest spieprzona.

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 22:19    #579
[quote="DanielloIII"][quote="DaroRUT"]Coś co sprawiało, że olewałeś studia, imprezy, KOBIETY musiały poczekać, a Ty ciągle mówiłeś sobie jeszcze jeden mecz.. i ide spać.[/quote]
co do kobiet to nie przesadzajmy ![/quote]

Czy ja wiem, policz sobie od praktycznie początku CM przez tyle lat aż do teraz, poświęcając każdej edycji mnóstwo godzin, to jak bym wszystko zliczył, to rok nie schodząc z fotela siedzę przy komputerze. Wiesz ile to byłoby kobiet. :)

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2013 22:55    #580
Mógłby ktoś rzec co się przypierd..., gra ma super oceny na całym świecie. http://commu(...)-Reviews Widzieliście to?

Szkoda, że w większości artykuły sponsorowane.

Na dobranoc na forum SI jest cicho, praktycznie nikt z pracowników się nie wypowiada, a to może tylko oznaczać że ciężko pracują nad nową aktualizacją. Tak więc bądźmy dobrej myśli.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.11.2013 o godz. 23:02

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.