Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 10:35    #601
[quote="KamilinhoCFC"]Coś jest nie tak z czerwonymi kartkami a konkretnie grą po czerwonej w 10. Przykład Genk vs MC 0-1 w 10 min, czerwona w 31 i powinien byc taki pogrom że szkoda słów a mecz skończył się 1-1. Jest wiele meczy w których zespoł w 10 gre lepiej i albo remisuje albo jeszcze wygrywa lub przegrywa minimalnie, jak w moim meczu czerwona w ok 15 min i wygrana tylko 1-0 i nie chodzi tylko o 1 mecz raz czasem tylko to jest częściej a nawet mogę powiedzieć że raz na jakiś czas widze przypadek większej wygranej przy grze 10 vs 11.[/quote]

U mnie kiedy piłkarz Niecieczy dostał czerwoną kartkę to wygrałem 3 do 1. Popatrzyłem jak to jest u Mnie i nawet normalnie wygląda, kiedy zespół ukarany czerwoną kartką przegrywa. W mojej Puszczy dostałem 4 czerwone kartki 1 mecz zremisowałem 2 przegrałem 1 wygrałem choć w ostatnim czerwo było pokazane pod koniec meczu.
Wiesz po za tym znane są ludzkości przypadki kiedy drużyna ukarana czerwoną kartką lepiej gra niz w pełnym składzie.

 KamilinhoCFC Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 10:46    #602
[quote="DanielloIII"][quote="KamilinhoCFC"]Coś jest nie tak z czerwonymi kartkami a konkretnie grą po czerwonej w 10. Przykład Genk vs MC 0-1 w 10 min, czerwona w 31 i powinien byc taki pogrom że szkoda słów a mecz skończył się 1-1. Jest wiele meczy w których zespoł w 10 gre lepiej i albo remisuje albo jeszcze wygrywa lub przegrywa minimalnie, jak w moim meczu czerwona w ok 15 min i wygrana tylko 1-0 i nie chodzi tylko o 1 mecz raz czasem tylko to jest częściej a nawet mogę powiedzieć że raz na jakiś czas widze przypadek większej wygranej przy grze 10 vs 11.[/quote]

U mnie kiedy piłkarz Niecieczy dostał czerwoną kartkę to wygrałem 3 do 1. Popatrzyłem jak to jest u Mnie i nawet normalnie wygląda, kiedy zespół ukarany czerwoną kartką przegrywa. W mojej Puszczy dostałem 4 czerwone kartki 1 mecz zremisowałem 2 przegrałem 1 wygrałem choć w ostatnim czerwo było pokazane pod koniec meczu.
Wiesz po za tym znane są ludzkości przypadki kiedy drużyna ukarana czerwoną kartką lepiej gra niz w pełnym składzie.[/quote]

Wiem że są znane takie przypadki ale nie w tylu przypadkach. Stoke przegrywa 0-2 z Liverpoolem red w 70 i zaraz 2-2 to przecież nie realne takich dzikich wyników w lidze angielskiej jest sporo.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 10:50    #603
[quote="KamilinhoCFC"][quote="DanielloIII"][quote="KamilinhoCFC"]Coś jest nie tak z czerwonymi kartkami a konkretnie grą po czerwonej w 10. Przykład Genk vs MC 0-1 w 10 min, czerwona w 31 i powinien byc taki pogrom że szkoda słów a mecz skończył się 1-1. Jest wiele meczy w których zespoł w 10 gre lepiej i albo remisuje albo jeszcze wygrywa lub przegrywa minimalnie, jak w moim meczu czerwona w ok 15 min i wygrana tylko 1-0 i nie chodzi tylko o 1 mecz raz czasem tylko to jest częściej a nawet mogę powiedzieć że raz na jakiś czas widze przypadek większej wygranej przy grze 10 vs 11.[/quote]

U mnie kiedy piłkarz Niecieczy dostał czerwoną kartkę to wygrałem 3 do 1. Popatrzyłem jak to jest u Mnie i nawet normalnie wygląda, kiedy zespół ukarany czerwoną kartką przegrywa. W mojej Puszczy dostałem 4 czerwone kartki 1 mecz zremisowałem 2 przegrałem 1 wygrałem choć w ostatnim czerwo było pokazane pod koniec meczu.
Wiesz po za tym znane są ludzkości przypadki kiedy drużyna ukarana czerwoną kartką lepiej gra niz w pełnym składzie.[/quote]

Wiem że są znane takie przypadki ale nie w tylu przypadkach. Stoke przegrywa 0-2 z Liverpoolem red w 70 i zaraz 2-2 to przecież nie realne takich dzikich wyników w lidze angielskiej jest sporo.[/quote]

Możliwe,nie gram w Anglii,ale jeżeli jest jak mówisz to jest dziwne. Na zapleczu Ekstraklasy wygląda to dosyć normalnie.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 11:55    #604
[quote="DanielloIII"][quote="KamilinhoCFC"][quote="DanielloIII"][quote="KamilinhoCFC"]Coś jest nie tak z czerwonymi kartkami a konkretnie grą po czerwonej w 10. Przykład Genk vs MC 0-1 w 10 min, czerwona w 31 i powinien byc taki pogrom że szkoda słów a mecz skończył się 1-1. Jest wiele meczy w których zespoł w 10 gre lepiej i albo remisuje albo jeszcze wygrywa lub przegrywa minimalnie, jak w moim meczu czerwona w ok 15 min i wygrana tylko 1-0 i nie chodzi tylko o 1 mecz raz czasem tylko to jest częściej a nawet mogę powiedzieć że raz na jakiś czas widze przypadek większej wygranej przy grze 10 vs 11.[/quote]

U mnie kiedy piłkarz Niecieczy dostał czerwoną kartkę to wygrałem 3 do 1. Popatrzyłem jak to jest u Mnie i nawet normalnie wygląda, kiedy zespół ukarany czerwoną kartką przegrywa. W mojej Puszczy dostałem 4 czerwone kartki 1 mecz zremisowałem 2 przegrałem 1 wygrałem choć w ostatnim czerwo było pokazane pod koniec meczu.
Wiesz po za tym znane są ludzkości przypadki kiedy drużyna ukarana czerwoną kartką lepiej gra niz w pełnym składzie.[/quote]

Wiem że są znane takie przypadki ale nie w tylu przypadkach. Stoke przegrywa 0-2 z Liverpoolem red w 70 i zaraz 2-2 to przecież nie realne takich dzikich wyników w lidze angielskiej jest sporo.[/quote]

Możliwe,nie gram w Anglii,ale jeżeli jest jak mówisz to jest dziwne. Na zapleczu Ekstraklasy wygląda to dosyć normalnie.[/quote]

U mnie też nie ma problemów z czerwonymi kartkami. Drużyna w przewadze atakuje, i przeważnie wygrywa.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 amsterdam018 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2009
Skąd: Piekary
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 12:14    #605
[quote="DaroRUT"]amsterdam018 - to akurat nic dziwnego, podobny pressing stosuje Boenisch w reprezentacji. A poważnie mówiąc maskara.[/quote]

Akurat Boenisch i Wawrzyniak nigdy nie powinni grac w reprezentacji . Pierwszy za umiejętności a drugi za brak ambicji .

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 12:18    #606
Wiadomo kiedy ma wyjść jakiś następny patch??

 Aldor Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 12:18    #607
Witam, nowy na forum chociaz czytam juz od lat. :)

Pierwsze wrazenia z nowego FM? Dziwne. Na poczatku gra wygladala przyzwoicie, jednak po rozegranym jednym sezonie w multi ze znajomym i poczatkiem mojej solowej kariery (6 kolejka EPL) gra wydaje mi sie wrecz komiczna. Poczatkowo nie moglem nic ugrac (chcialem grac srodkiem, utrzymywac sie przy pilce, grac w uliczke)... pozniej poszedlem po rozum do glowy, poczytalem forum i co? Ano zupelnie inne (smieszne) ustawienie i wyniki rownie dziwne (na moja korzysc). Pierwszy lepszy mecz, moja ostatnia kolejka grajac Soton:

http://scr.hu/0chg/pzpu6
http://scr.hu/0chg/mz27u

I nie jest to doprawdy nic co mogloby mnie zaskoczyc, raczej spodziewalem sie takiego wyniku patrzac jak zespol gra w tym ustawieniu. Przeciwnik jest zupelnie bezradny, a moi obroncy wjezdzaja w defensywe jak w maslo. Niby wygrywam, pewnie zdobede mistrzostwo z Soton w pierwszym sezonie... niestety jest jedno "ale" - ja nie chce tak grac w pilke. Gra nie pozwala mi zupelnie zeby zrobic cokolwiek innego.
Probowalem zaczynac LFC, rowniez grac srodkiem, rowniez krotko, utrzymujac sie przy pilce. Pierwsze 3 mecze dostalem 6-0, 0-7 i 6-0 (moze mistrzem tej gry nie jestem, ale jednak niecale 10 lat stazu to jakies doswiadczenie jest, tak?), a po 9 kolejkach mnie wywalili.

W pamiec zapadl mi tez mecz kiedy bylem w Espanyolu. Grajac z Realem M. w sumie padlo 76 strzalow na bramke (strzal co 1.18 minuty? No problem!).
Coz, grania sobie nie odpuszcze, ale tym razem ilosc bledow jest dla mnie po prostu zatrwazajaca.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 12:30    #608
Jeśli czytasz to forum, to pewnie zauważyłeś moje posty dotyczące gry środkiem boiska, a raczej ich brakiem. Tak jest ten silnik skonstruowany, że środkiem boiska nie da się grać, przez co prawie każda akcja wygląda tak samo, bo jest mały wachlarz możliwości. Będąc dosadnym jest tylko jeden wariant akcji, a mianowicie gra skrzydłami.

Więc nie martw się, to nie jest Twoja wina, że niczego nie jesteś w stanie ugrać grając środkiem boiska i nie daj sobie wmówić, że to Twoja nieudolność.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 12:36    #609
[quote="Mimos"]Wiadomo kiedy ma wyjść jakiś następny patch??[/quote]

Na oficjalnym forum SI cisza, nikt się z pracowników nie wypowiada na jakikolwiek temat, więc przypuszczam, że mocno pracują i godziny dzielą nas od nowej aktualizacji. Z tymi błędami jakie są teraz to priorytet. Gdyby sprawa dotyczyła jakiejś błahostki czekalibyśmy kilka miesięcy tak jest spora szansa, że dziś jutro może do piątku coś się pojawi.

 Arcadius Partyzant

Postów: 148
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 12:47    #610
[quote="Aldor"]Witam, nowy na forum chociaz czytam juz od lat. :)

Pierwsze wrazenia z nowego FM? Dziwne. Na poczatku gra wygladala przyzwoicie, jednak po rozegranym jednym sezonie w multi ze znajomym i poczatkiem mojej solowej kariery (6 kolejka EPL) gra wydaje mi sie wrecz komiczna. Poczatkowo nie moglem nic ugrac (chcialem grac srodkiem, utrzymywac sie przy pilce, grac w uliczke)... pozniej poszedlem po rozum do glowy, poczytalem forum i co? Ano zupelnie inne (smieszne) ustawienie i wyniki rownie dziwne (na moja korzysc). Pierwszy lepszy mecz, moja ostatnia kolejka grajac Soton:

http://scr.hu/0chg/pzpu6
http://scr.hu/0chg/mz27u

I nie jest to doprawdy nic co mogloby mnie zaskoczyc, raczej spodziewalem sie takiego wyniku patrzac jak zespol gra w tym ustawieniu. Przeciwnik jest zupelnie bezradny, a moi obroncy wjezdzaja w defensywe jak w maslo. Niby wygrywam, pewnie zdobede mistrzostwo z Soton w pierwszym sezonie... niestety jest jedno "ale" - ja nie chce tak grac w pilke. Gra nie pozwala mi zupelnie zeby zrobic cokolwiek innego.
Probowalem zaczynac LFC, rowniez grac srodkiem, rowniez krotko, utrzymujac sie przy pilce. Pierwsze 3 mecze dostalem 6-0, 0-7 i 6-0 (moze mistrzem tej gry nie jestem, ale jednak niecale 10 lat stazu to jakies doswiadczenie jest, tak?), a po 9 kolejkach mnie wywalili.

W pamiec zapadl mi tez mecz kiedy bylem w Espanyolu. Grajac z Realem M. w sumie padlo 76 strzalow na bramke (strzal co 1.18 minuty? No problem!).
Coz, grania sobie nie odpuszcze, ale tym razem ilosc bledow jest dla mnie po prostu zatrwazajaca.[/quote]

Szanowny kolego, a moglbys podeslac/udostepnic ta swoja fikusna taktyke? Z checia bym sprobowal. Wyglada "nieszablonowo" :D

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.