Strona

FM 14 - pierwsze wrażenia

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:09    #631
Mimos - tylko po co marnować czas. Zdanie While I totally disagree with the idea that you "cannot play" mówi wszystko. Grać w coś nie nie nadaję się do gry. Pobawcie się lepiej edytorem. :) Dla niecierpliwych polecam Battlefield 4 - można się wyżyć.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:10    #632
[quote="DaroRUT"]W tłumaczeniu oznacza to: Dobry człowiek! Całkowicie zgadzam się z ideą, że "nie można grać", obiecuję ciężko pracujemy, aby dostarczyć ME aktualizacji z dużą ilością poprawek.
[/quote]
Gwoli ścisłości to tam winno być "całkowicie NIE zgadzam sie z ideą, że "nie można grać". :)

To, że grzebią przy tym to wiadome, ale ciekawe ile im to zajmie. W zeszłym roku patch, nie hotfixy, był dość wcześnie z tego co pamiętam.
Uśpiony revolucjonista ;)

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:16    #633
[quote="franas"][quote="DaroRUT"]W tłumaczeniu oznacza to: Dobry człowiek! Całkowicie zgadzam się z ideą, że "nie można grać", obiecuję ciężko pracujemy, aby dostarczyć ME aktualizacji z dużą ilością poprawek.
[/quote]
Gwoli ścisłości to tam winno być "całkowicie NIE zgadzam sie z ideą, że "nie można grać". :)

To, że grzebią przy tym to wiadome, ale ciekawe ile im to zajmie. W zeszłym roku patch, nie hotfixy, był dość wcześnie z tego co pamiętam.[/quote]

co winno a co jest to dwie różne sprawy. Jestem przekonany, że w tym tygodniu będzie wydane, może nawet kwestia godzin. Pozostaje pytanie czy na tym się zakończy? Wiadomo, że grzebiąc w kodzie mogą pojawić się nowe błędy.

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:17    #634
[quote="DaroRUT"]W tłumaczeniu oznacza to: Dobry człowiek! Całkowicie zgadzam się z ideą, że "nie można grać", obiecuję ciężko pracujemy, aby dostarczyć ME aktualizacji z dużą ilością poprawek.

Odpisałem jeszcze: To dobrze, że mnie popieracie, bo już miałem dosyć komentarzy innych graczy abym zmienił taktykę. Przy tak długim stażu jaki ja mam wiedziałem od razu, że się nie mylę. W takim razie dziękuję za odpowiedź. Wracaj do pracy, bo inaczej zobaczymy aktualizację w marcu 2014 :) Powodzenia.[/quote]

To wkoncu kiedy patch?

 DaroRUT Partyzant

Postów: 246
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2007
Skąd: Kietrz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:20    #635
ladygaga - powiedz mi który to Kubuś play tak pustoszy Ci w głowie? Mam syna, więc muszę wiedzieć który smak omijać.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:21    #636
[quote="DaroRUT"][quote="franas"][quote="DaroRUT"]W tłumaczeniu oznacza to: Dobry człowiek! Całkowicie zgadzam się z ideą, że "nie można grać", obiecuję ciężko pracujemy, aby dostarczyć ME aktualizacji z dużą ilością poprawek.
[/quote]
Gwoli ścisłości to tam winno być "całkowicie NIE zgadzam sie z ideą, że "nie można grać". :)

To, że grzebią przy tym to wiadome, ale ciekawe ile im to zajmie. W zeszłym roku patch, nie hotfixy, był dość wcześnie z tego co pamiętam.[/quote]

co winno a co jest to dwie różne sprawy. Jestem przekonany, że w tym tygodniu będzie wydane, może nawet kwestia godzin. Pozostaje pytanie czy na tym się zakończy? Wiadomo, że grzebiąc w kodzie mogą pojawić się nowe błędy.[/quote]

To jest jak byk, że się nie zgadza z Twoją opinią , że nie da się grać, więc źle przetłumaczyłeś jego słowa i niepotrzebnie się powołujesz na nie.
Uśpiony revolucjonista ;)

 marcin260690 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:21    #637
ja mam problem, gralem w wersje beta (wiadomo bledy sa) a wczoraj przyszla mi wersja pudelkowa i nie za bardzo wiem jak poradzic sobie z tym zeby zamienic wersje beta na "pelna". Jak wrzucilem plyte i wybralem zainstaluj ponownie, to wyskoczylo jakies male okienko ze steama i jak sie skonczylo aktualizowac to myslalem ze po porblemie, jednak w glownym menu nadal widnieje w prawym dolnym rogu "BETA". Moglby ktos pomoc?

 ladygaga Partyzant

Postów: 103
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:22    #638
[quote="marcin260690"]ja mam problem, gralem w wersje beta (wiadomo bledy sa) a wczoraj przyszla mi wersja pudelkowa i nie za bardzo wiem jak poradzic sobie z tym zeby zamienic wersje beta na "pelna". Jak wrzucilem plyte i wybralem zainstaluj ponownie, to wyskoczylo jakies male okienko ze steama i jak sie skonczylo aktualizowac to myslalem ze po porblemie, jednak w glownym menu nadal widnieje w prawym dolnym rogu "BETA". Moglby ktos pomoc?[/quote]

Wyłącz wersje BETA.

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:23    #639
Aktywowałeś klucz z pudełka na Steamie?
Uśpiony revolucjonista ;)

 marcin260690 Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2013 15:24    #640
nie prosilo mnie o to, tylko ten klucz ktory dostalem do wersji beta musialem przy wczesniejszej instalacji wpisac

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.